Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

"Spięcie" w "Dzień Dobry TVN". Krzysztof Skórzyński zdradził na wizji sekret Ewy Drzyzgi. Nie wyglądała na zadowoloną...

100
Podziel się:

Podczas wtorkowego wydania "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Skórzyński postanowił wyjawić "sekret" swojej programowej partnerki. Ewa Drzyzga nie była szczególnie zachwycona zachowaniem gospodarza śniadaniówki. Przesadził?

"Spięcie" w "Dzień Dobry TVN". Krzysztof Skórzyński zdradził na wizji sekret Ewy Drzyzgi. Nie wyglądała na zadowoloną...
Spięcie w "Dzień Dobry TVN". Skórzyński zirytował Drzyzgę (PLAYER)

Wpadki w śniadaniówkach to już nieodłączny element tego typu formatów. Trzeba przyznać, że w programie, który jest emitowany na żywo, ciężko zapanować nad tym, by wszystko szło według założonego scenariusza. Potknięcie, przejęzyczenie czy tak zwane problemy techniczne, to dla prowadzących śniadaniówki chleb powszedni. Okazuje się jednak, że czasem sporych problemów może przysporzyć współgospodarz programu, o czym ostatnio przekonali się widzowie "Dzień Dobry TVN".

Spięcie w "Dzień Dobry TVN"

Wtorkowe wydanie TVN-owskiej śniadaniówki poprowadzili Ewa DrzyzgaKrzysztof Skórzyński. Wygląda na to, że po tym, jak w zeszłym roku przeprowadzono duże zmiany w składzie prowadzących, ten duet zdążył się już wystarczająco poznać. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli. Choć gospodarz "Dzień Dobry TVN" pozwolił sobie zażartować ze swojej koleżanki z pracy, to Ewie nie było do śmiechu.

Zawsze żałuję, że ten program nie zaczyna się jakoś tak minutę wcześniej, to byście zobaczyli rytuał Ewy - rozpoczął z uśmiechem Skórzyński, którego jego telewizyjna partnerka szybko skarciła tekstem: "Nie musisz wszystkiego mówić"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przyszli teściowie wspierali Roxie na widowni. Jej rodzice pojawią się na odcinku live? "Mają swoje zobowiązania, ale..."

Krzysztof Skórzyński zirytował (?) Ewę Drzyzgę

Ewa Drzyzga postanowiła ratować sytuację, próbując uciąć temat. Prezenterka usilnie przekonywała swojego kolegę, że przecież "po co zawracać głowę innym, skoro jest taki piękny dzień". Pomiędzy gospodarzami zrodziła się wymiana zdań, która znacząco odbiegała od scenariusza wtorkowego wydania śniadaniówki. Mimo kilku prób prezenterki, jej telewizyjny partner okazał się nieubłagany.

Ona po prostu dzwoni do swoich dzieci, by je obudzić do szkoły, to jest urocze. Jesteś cudowną mamą. Staszku, Ignacy pobudka! - wypalił Krzysztof Skórzyński.

Jak się uprze... - skwitowała jego niezadowolona koleżanka z pracy.

Urocze?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
Hoyna
2 miesiące temu
Po co ten "szumny" tytuł, skoro nic się nie stało?
on67
2 miesiące temu
Dziwny on jest. Swojego zycia nie ma?
Tmar
2 miesiące temu
Skórzyński to dramat, zadaje pytania, sam zaczyna odpowiadać notorycznie przerywa gościom. Muszę przełączać na inny kanał, nie sposób go słuchać
MENA
2 miesiące temu
Kiedyś nawet ja lubiłam ...teraz mnie bardzo irytuje .
Anna
2 miesiące temu
Olaboga, do mnie też mama dzwoniła jak miałaś ważny egzamin lub spotkanie i bałam się, że akurat mój budzik przestanie działać. Czasami jest to pomocny a czasami inwigilacja więc trudno powiedzieć jak to w przypadku Drzyzgi
Najnowsze komentarze (100)
Basia
2 miesiące temu
Trochę racji mają tu niektórzy…..Pan Skórzyński jest mało profesjonalny ! Ja rozumiem mały luzik na wizji aby nie bylo zbędnej spiny ale On zachowuje się jak jakiś fircyk ….Powinien nauczyć się zachwiania od p Michałowskiego - jest na luziku ale robi to z klasą i wie kiedy ! A kiedy trzeba jest poważny zadaje mądre pytania i b słucha rozmówców imjest b miłym db wychowanym facetem ! Polecam więc naukę od Kolegi …
Mmm
2 miesiące temu
To Drzyzga ma takie małe dzieci chodzące do szkoly
Sekret
2 miesiące temu
Nie powinien ujawniać imion dzieci pani Ewy!!!
Przecinek
2 miesiące temu
Przecież to było w scenariuszu.
Agika
2 miesiące temu
Tak pomagał Rozenek, a tutaj jest złośliwy.
Duch
2 miesiące temu
Nie znoszę tego faceta jest tak irytujący swoim wszystkowiedzeniem .Zachowuje się jakby widzowie byli ograniczeni intelektualnie a on im powie co w danym temacie jest istotne.Wszyscy to jego przyjaciele choć wielokrotnie obdarowany tym tytułem nie był w stanie ukryć zdziwienia.Wszystko to pod płaszczykiem patrzcie jaki jestem fajny.Wszystko to jest sztuczne bardzo.
Ira
2 miesiące temu
To tylko świadczy o tym, że Pani Ewa jest świetną mamą. A Skorzynski mi jakoś nie pasuje do tego programu
Honeybee
2 miesiące temu
Sekret Skórzyńskiego - on wydzwaniał do Dworczyka
Hugo
2 miesiące temu
No po prostu popłakałam się ze wzruszenia……. Zalosni
Gugcg
2 miesiące temu
Synowie mają 18 i 20, dlatego się wkurzyła, bo im wstydu narobił i ona też.
T43f
2 miesiące temu
Nie lubię tej kobiety. Jest głupio mądra.Pozdrawiam
Leon
2 miesiące temu
Ustawka. Tvn goni w piętkę więc wymyśla sztuczki.
kammel
2 miesiące temu
trampeczki że niby taki mody on , siwe włosy na jajach ma
😇😆😆😆
2 miesiące temu
O k. to ci tajemnica dopiero
...
Następna strona