Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michał Dziedzic
Michał Dziedzic
|

Sprawą katolickiej tiktokerki zajmie się PROKURATURA! "Pochwalała przestępstwo, jakim było nieudzielenie pomocy Izabeli z Pszczyny"

324
Podziel się:

Najjjka to jedna z najbardziej kontrowersyjnych tiktokerek, która uwielbia wypowiadać się na tematy społeczne i dotyczące religii. Szokującymi słowami dziewczyny na temat śmierci 30-letniej Izabeli z Pszczyny zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Sprawą katolickiej tiktokerki zajmie się PROKURATURA! "Pochwalała przestępstwo, jakim było nieudzielenie pomocy Izabeli z Pszczyny"
Katolicka TikTokerka komentuje śmierć ciężarnej Izabeli z Pszczyny (TikTok)

Najjjkę zdążył już chyba poznać każdy aktywny użytkownik TikToka w Polsce. Kontrowersyjna twórczyni nie jest szczególnie lubiana przez internautów. Dziewczyna, która przedstawia się jako "dumna katoliczka", zasłynęła homofobicznymi wypowiedziami i krytykowaniem Strajku Kobiet. Ostatnio Najjjka odniosła się do śmierci ciężarnej Izabeli z Pszczyny i po raz kolejny zszokowała większość odbiorców.

Bardzo dobrze, że tak się stało! Bo mimo wszystko to nie ludzie mają decydować o tym, które dziecko przeżyje, a które nie - wypaliła Najjjka na początku swojej wypowiedzi.

Kto wam zezwolił na takie traktowanie życia? Nie macie w ogóle w sobie miłości do tych najmłodszych osób. Poza tym widzę, jak sumienie sobie chcecie po prostu wytrzeć słowem "płód". Polecam wrócić na biologię wszystkim osobom, które będą się tłumaczyć, że to absolutnie nie jest człowiek i że można się go pozbyć. Ale wracając do tej sytuacji, lekarze mieli ratować i kobietę, i dziecko. Nie wiadomo, jak to wyglądało za plecami, kobieta mogła też coś źle zrozumieć przez lekarzy (...) - stwierdziła tiktokerka.

Zobacz także: Ewa Zwada ubolewa nad zaniżeniem stawek dla TikTokerek: "Chciałabym, żeby każdy dobrze zarabiał"

Ja osobiście się bardzo cieszę mimo wszystko, że wyszła taka ustawa, bo przynajmniej żadne dziecko na tym nie ucierpi w brzuchu mamy. To wy (...) prowadzicie chorą selekcję, na którą Pan Jezus się absolutnie nie zgadza. Widzę, że wy chcecie mieć po prostu krew na rękach, zezwalając na aborcję! Owszem, ja uważam, że lekarze źle postąpili w tym przypadku, bo na pewno było jakieś inne wyjście! - wyznała.

Aktywistka pro-life krzyczała też do telefonu, że ludzie popierają prawo do aborcji, by "uprawiać seks z partnerem i nie ponosić konsekwencji".

Przestańcie prowadzić jakąś chorą selekcję, że ta osoba ma żyć, a ta nie! Pytaliście Boga o zdanie? Nie, nie pytaliście! Bo wy patrzycie tylko na to, żeby w życiu wam było delikatnie, żebyście mogli sprawiać sobie przyjemność z partnerem ile wlezie i nie ponosić za to żadnej konsekwencji! (...) Bardzo dobrze, że lekarze nie popełnili tutaj grzechu związanego z aborcją, bo mieliby krew na rękach, tak jak wy - dodała.

Szokującymi słowami Najjjki zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jak czytamy na facebookowym profilu organizacji, sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury. Ośrodek powołuje się na art. 255 Kodeksu Karnego.

MŁODA KOBIETA PUBLICZNIE POCHWALA PRZESTĘPSTWO - ZAWIADAMIAMY PROKURATURĘ. Każdy ma prawo do swoich poglądów i każdy ma prawo je wygłaszać tak długo, jak długo ich upublicznianie nie narusza przepisów kodeksu karnego. Szanujemy pogląd zarówno zwolenników, jak również przeciwników dopuszczalności aborcji - jednak w wypadku tej młodej kobiety na nagraniu doszło do zupełnie innej sytuacji. Tiktokerka posługująca się pseudonimem "Najjjka" publicznie pochwalała przestępstwo, jakim było nieudzielenie pomocy pani Izabeli, która trafiła do szpitala w Pszczynie, gdzie zmarła. W Polsce publiczne pochwalanie przestępstwa jest zabronione mówi o tym jeden z przepisów kodeksu karnego. (...) W tej sytuacji jesteśmy zmuszeni złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez "Najjjkę" - czytamy.

Myślicie, że Najjjkę spotkają jakieś konsekwencje?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(324)
Kik
3 lata temu
Fanatycy są najgorsi i najniebezpieczni
Ala
3 lata temu
W końcu ktoś się nią zajmie - wystarczy ze dostanie zakaz wypowiadania się w przestrzeni publicznej 🤦🏻‍♀️
Kasia
3 lata temu
Chciałaś dziewczyno zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
wnioski
3 lata temu
Biedna, chora kobieta, znienawidzona przez ludzi i ten jej wymyślony Bóg, którym usprawiedliwia swoje bezmyślne zachowanie. Co do aborcji to dopóki płód jest bezpośrednio uzależniony od ciała kobiety (nie jej woli, ale ciała), to nie istnieje pojęcie morderstwa. Zabić to można osobny organizm, czyli zarówno dziecko urodzone jak i ewentualnie takie które można wyjąć z organizmu za pomocą cesarskiego cięcia i trzymać w inkubatorze. Żaden płód przez pierwsze 3 miesiące ciąży nie można nazwać osobnym człowiekiem, którego można zabić, bo to bardziej jakby część ciała.
Jazz
3 lata temu
I wszyscy usłyszeli o Grażynie głupoty… brawo!
Najnowsze komentarze (324)
Szlachcic
4 miesiące temu
Niech najjjka leczy się modlitwą i czekać na cud zamiast brać leki przeciwbólowe, poddawać się transfuzji lub przeszczepom albo chemioterapii i jak zachoruje to niech wzywa księża zamiast karetki pogotowia ratunkowego lub lekarza tylko niech całkowicie powierza się woli Bożej i niech leczy się modlitwą.
SmutneAlePraw...
4 miesiące temu
To wy konserwatwno religijni od tysięcy lat prześladujecie lewaków, wolnomyslicieli, niewierzących, LGBT, kobiety i siebie nawzajem. I nazywacie prześladowanie to że inni się przed wami konserwatwno religijnymi radykałami bronią i wytworzyli sobie niewygodne dla was mechanizmy obronne ( tak samo jak kobiety na skutek tysięcy lat mizogini i patriachatu i przesadowań ze strony męzczyzn) i że ponosicie konsekwencje swoich wybryków i że wasze wybryki dały wam nieprzyjemne dla was skutki i dolewacie przysłowiowej oliwy do ognia i nakręcacie swoją mizoginie, homofobię, rasizm, ksenofobię, nietolerancję, religijny fundamentalizm i fanatyzm religiny. No cóż konserwatwno religijni a zwłaszcza mężczyźni o takich poglądach to stworzenia,które uważają że się ich prześladuje bo zabrania się im prześladować innych i że ponoszą nieprzyjemne dla nich skutki swoich wybryków. Katolicy, żydzi, muzułmanie, Jehowi, buddyści, purytanie, narodowcy itp sami swoimi wybrykami i samym istnieniem się atakują i robią na siebie nagonkę.Kościół sam się zwalcza. Największym wrogiem patriarchatu, konserwatyzmu, nacjonalizmu, prawicy, pro life, isalmu, judaizmu, hinduizmu, buddyzmu, chrześcijaństwa i każdej patriachalnej religii i ideologii itp będącej przeciwnikiem wolności równości i tolerancji oraz demokracji i praw człowieka praw kobiet wolnomyslicielstwa egaliaryzmu indywidualności i lewicy są one same na czele z wiernymi, prorokami, kapłanami, fundamentalistami tych religii i ideologii, apostołowie i prorocy i guru, politykami o tychże poglądach i ich wybryki , więc nikt z kościołem, prawica, religiami wiadomymi itp walczyć nie musi. One same się zniszczą. Wam konserwatwno religijnym wszystko i wszyscy przeszkadzają nawet inni konserwatwni bo są innego wyznania niż wasze,z innego kraju,innej patriachalnej,,kultury" ,z innej warstwy społecznej itp. wy konserwatwno religijni jesteście nietolerancyjni wobec innych i siebie nawzajem,od każdego oczekujecie Tolerancji wręcz czci zwłaszcza od LGBT, lewaków, ateistów, członków subkultur młodzieżowych typu goth,od kobiet i wszelkiej maści odmieńców a sami jesteście nietolerancyjni wobec innych. Was konserwatwno religijnych fanatyków i mizoginów cechuje moralność Kalego, poczwórne standardy moralne, supermacja, dualizm moralny, faryzeuszowska ułuda, wywracanie kota ogonem,wyciąganie z kontekstu, nietolerancja wobec innych i przypisujecie lewicowcom, LGBT, feministkom itp swoje cechy i wmawiacie innym ,że to oni przypisują wam swoje cechy a w rzeczywistości jest na odwrót.
Nat
2 lata temu
mam nadzieje ze poniesie tez odpowiedzialnosc za homofobiczne komentarze. Tak nie moze byc
FemiFatale
3 lata temu
a co to za "ośrodek" , to nie ten sam od pana Gawełka oszusta który ukrywa się za granicą?
Karolina
3 lata temu
To ona i podobni jej fanatycy mają krew na rękach! Efekt jest taki, że zarówno matka jak i płód nie żyją. Pani Iza osierociła dwuletnią córeczkę i męża. Powie im, że to bóg tak chciał? Po za tym w Biblii nie ma nic o zakazie aborcji. Wymyślili go papieże, po to by rodziło się więcej katolików, a to oznacza dla nich więcej kasy. Słyszałam o księdzu, który uwiódł 16 letnią chórzystke. Zaszła z nim w ciążę, on kazał jej ją usunąć! A swoim parafianom mówił o "ochronie życia poczętego". Ich interesuje tylko "życie poczęte", potem niech cierpi, głoduje i umiera.
Sekta 0rdo lu...
3 lata temu
Czy Najjjkę spotkają jakieś konsekwencje? NIE W TYM KRAJU!!!
zbulwersowany
3 lata temu
Powinien ktoś ją ........ i żeby znalazła się w sytuacji tamtej dziewczyny !. Ale kto chciałby taką ? :)
zgroza
3 lata temu
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to organizacja przestępcza. Aż wstyd, że takimi działaniami odwraca od siebie uwagę. jej (były) już szef Gaweł jest ścigany listem gończym. Ale dla wielu to autorytety moralne. Zgroza!
Janek
3 lata temu
Najbardziej mi żal Prokuratora, który dostanie ten polityczny szłam do prowadzenia. Musi skończyć studia, aplikację, zdać trudny egzamin i w rezultacie zamiast prowadzić ciekawe i ważne sprawy, zajmuje się politycznym szłamem w rodzaju podobnych powiadomień.
Szok
3 lata temu
Najjjka, bo chodzi w najkach... Chyba stąd taki głupawy nick. Najki, coca-cola i bredzenie na tiktoku. Co się stało z tym młodym pokoleniem? Upadek moralny i odmóżdzenie totalne. Ona jeszcze o Bogu coś bąka. Oczywiście dla kasy. Ha tfuuu...
Szok
3 lata temu
Najjjka, bo chodzi w najkach... Chyba stąd taki głupawy nick. Najki, coca-cola i bredzenie na tiktoku. Co się stało z tym młodym pokoleniem? Upadek moralny i odmóżdzenie totalne. Ona jeszcze o Bogu coś bąka. Oczywiście dla kasy. Ha tfuuu...
Zniesmaczony
3 lata temu
Najjjka, bo chodzi w najkach... Chyba stąd taki głupawy nick. Najki, coca-cola i bredzenie na tiktoku. Co się stało z tym młodym pokoleniem? Upadek moralny i odmóżdzenie totalne. Ona jeszcze o Bogu coś bąka. Oczywiście dla kasy. Ha tfuuu...
Zniesmaczony
3 lata temu
Najjjka, bo chodzi w najkach... Chyba stąd taki głupawy nick. Najki, coca-cola i bredzenie na tiktoku. Co się stało z tym młodym pokoleniem? Upadek moralny i odmóżdzenie totalne. Ona jeszcze o Bogu coś bąka. Oczywiście dla kasy. Ha tfuuu...
Ament
3 lata temu
Dziewczyny Naaaajjjjkkkkiiii żal, bo choroby ćmiące rozum i duszę , zwane powszechnie psychicznymi są straszne. Widać jej ogromne cierpienie, a najgorsze to, że nie pomogą egzorcyzmy. Módlmy się.
...
Następna strona