Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

"Stroniąca od imprez" Sandra Kubicka tłumaczy się z domówki po rozstaniu: "Przez ostatnie 3 miesiące płakałam"

84
Podziel się

Jedna z "fanek" Kubickiej oburzyła się, gdy ta pochwaliła się na Instagramie domówką, wcześniej informując, że to właśnie imprezowy tryb życia jej narzeczonego miał wpływ na ich rozstanie.

"Stroniąca od imprez" Sandra Kubicka tłumaczy się z domówki po rozstaniu: "Przez ostatnie 3 miesiące płakałam"
Sandra Kubicka mówi o rozstaniu z narzeczonym (ONS, Instagram)
bDJucsfF

Na początku tygodnia Sandra Kubicka postanowiła pójść w ślady Maffashion i za pośrednictwem Instagrama poinformowała świat o rozstaniu z narzeczonym Kaio. W obszernym "oświadczeniu" wyjaśniła wówczas, że choć nadal łączy ich ponoć wielka miłość, to muszą od siebie odpocząć.

Kubicka tłumaczyła, że poróżnił ich między innymi tryb życia. Kaio jest bowiem zwolennikiem imprez w Miami, a ona woli spokój, jakim może cieszyć się w Warszawie. Poinformowała więc, że lada moment, gdy tylko nadarzy się taka możliwość, zawita do Polski.

bDJucsfH

Kaio jest mega zabawową osobą, dlatego cały świat go pokochał, ja od jakiegoś czasu potrzebuję spokoju i to też jest ok! Styl życia w Miami nie ułatwia nam, aby być spokojną rodziną. Czasami trzeba stracić drugiego człowieka, żeby to docenić. Myślę, że to tylko ulepszy wszystko. Jestem dobrej myśli - wyjaśniała.

Od momentu obwieszczenia nam tej nowiny minęło zaledwie kilka dni. Zdaje się jednak, że Sandra nie zamierza się zamartwiać nadchodzącą "przerwą" od Kaio, co wnioskować możemy za sprawą jednego z jej ostatnich postów na Instagramie. Celebrytka uraczyła fanów krótkim nagraniem z... imprezy. To natomiast nie do końca spodobało się obserwatorce Kubickiej, która postanowiła wytknąć jej hipokryzję.

Sandra, a czy ty nie mówiłaś, że masz dość imprezowego życia Kaio? A co coś wrzucasz ostatnio, to właśnie tym jest - zauważyła.

Na reakcję Kubickiej nie musieliśmy długo czekać. Sandra w odpowiedzi wyjaśniła, że wyszła właśnie z domu pierwszy raz od 3 miesięcy i to tylko do dobrej koleżanki.

bDJucsfN

Jeśli to nazywasz imprezą, to nie chcesz widzieć jego imprez, bo się przerazisz i słowo impreza nabierze nowego znaczenia - wyznała krótko, by następnie nieco się jednak rozpisać:

Ostatnie 3 miesiące codziennie płakałam i przepraszam, że nie pokazywałam na Instagramie swoich łez, ale w pewnym momencie to już pęka w człowieku i nie przeżywa się tego już tak. Cierpliwość się wyczerpała - zakończyła.

Doceniacie jej szczerość?

bDJucsfO
bDJucsfP
bDJucsgi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
Obserwator
9 miesięcy temu
Kto to ten Wiktor co sie z nia spotyka?! 😂
KAsia
9 miesięcy temu
Strasznie ją lubię ale, jeśli chce życia mało zababowego niech znajdzie rolnika. Oni imprezują max 1 w miesiącu. Jedynie czym będzie mogla się zajmować to kalafiorki i parner i dom ;) Czego chcieć wiecej? Sandra błyski fleszy w słoneczniku też spoko, potwierdzam ja Rolniczka ;)
Kasia
9 miesięcy temu
Przecież on ma ją głęboko gdzieś !Już na jachcie z panienkami fika!Wielka miłość !Fikcja instagrama ...
bDJucsgj
Esteban
9 miesięcy temu
W Zatoce Sztuki już była, czy tylko Dubaj?
kas
9 miesięcy temu
2 tyg temu w dzien dobry tvn mowila ze tacy sa zakochani I ze ubolewa ze przez lock down odwolali im slub zaklamana
Dorota
9 miesięcy temu
Zwykle ladaco pusta baba
diagnosta
9 miesięcy temu
Kobiety sa glupie. Ale faceci wiele nie odbiegaja. Nie wiem... ale to chyba zawsze tak bylo, tylko teraz ta glupota sie wylewa z wszystkich mediow. Obieg informacji jest po prostu tak szybki, ze nie da sie dluzej tego ukrywac.
babcia
9 miesięcy temu
Popukał, popukał i paszoł w pieriod......
senior
9 miesięcy temu
Mówi prawie prawdę.... 3 ale godziny..
hahaha
9 miesięcy temu
Gościło w niej chyba całe Miami.....
adam.
9 miesięcy temu
Sandra okłamujesz wszystkich dookoła, ale najbardziej samą SIEBIE!!!
LENKA
9 miesięcy temu
Sandra przestałaś być WIARYGODNA!!!!!
Rocco spoko
9 miesięcy temu
Ja bym ją pocieszył.
bDJucsgb
Kicia licia
9 miesięcy temu
Tak ślub planowała. Zaproszenia pokazywała A teraz muszą od siebie odpocząć ? Jak na moje to za szybko te wszystkie gwiazdy ze sobą mieszkaja. Gdzie randki, tęsknota za sobą itd. Niby dorosła A jak dziecko.
...
Następna strona
bDJucsgD