Trwa ładowanie...
Megi
|
aktualizacja

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Te gwiazdy otwarcie mówią o swoich problemach (ZDJĘCIA)

54
54
Podziel się

Gwiazdy coraz śmielej rozmawiają o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym, podkreślając, że w dzisiejszych czasach proszenie o pomoc nie powinno być powodem do wstydu, a jedynym słusznym wyborem. Z czym przyszło im się zmagać?

1
 / 17
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Te gwiazdy otwarcie mówią o swoich problemach (ZDJĘCIA)
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Te gwiazdy otwarcie mówią o swoich problemach (ZDJĘCIA)
Światowi Dzień Zdrowia Psychicznego. Te gwiazdy otwarcie mówią o swoich problemach (ZDJĘCIA) (Getty Images)
0
0

W ostatnich latach rozmawianie o problemach psychicznych przestało być tematem tabu, a gwiazdy otwarcie mówią, z czym przyszło im się zmagać. 10 października obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) podaje, że w czołówce najczęściej występujących zaburzeń i chorób psychicznych znajduje się depresja.

Gwiazdy kina i sceny otwarcie zaczęły opowiadać o swoich zmaganiach z problemami zdrowia psychicznego. Doskonale zdają sobie bowiem sprawę, że bycie "na świeczniku" sprawi, że ich historie zostaną wysłuchane i pomogą wielu osobom, które borykają się z podobnymi zaburzeniami.

O swoich zmaganiach opowiedzieli między innymi: Adele, książę Harry, Angelina Jolie, Lady Gaga, Demi Lovato, Jennifer Lawrence. Nie tylko jednak światowe persony zabierają głos w tym sprawach. W Polsce swoimi doświadczeniami podzielili się również Kayah, Bartek Jędrzejak czy Kasia Kowalska.

Martyna Wojciechowska również głośno mówi o tym, jak ważne jest mówienie o zdrowiu psychicznym. Inicjatorka "Kobiety na krańcu świata" zaangażowała się w projekt "Młode Głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym", który to powstał z inicjatywy jej Fundacji Unaweza. Z Wojciechowską siły łączy również Fundacja Dbam O Mój Zasięg. Akcja polega na przeprowadzeniu "największego w Polsce badania zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży", połączonego z kampanią edukacyjną.

Bo czas zacząć rozmawiać o tym otwarcie! Chcemy przekonać młodych ludzi, że IT'S OK TO BE NOT OK AND TO SHARE IT. MŁODE GŁOWY to projekt badawczo-edukacyjny skierowany do uczniów szkół podstawowych i średnich w wieku 10-19 lat, a także kampania edukacja dla młodych, ich rodziców i nauczycieli - czytamy na Instagramie.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

2
 / 17
Adele

Adele otwarcie przyznała, że mierzyła się z depresją poporodową. Piosenkarka o swoich doświadczeniach opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "The Face". Gwiazda zwierzyła się, że urodzenie synka Angelo na zawsze zmieniło jej życie. Nie ukrywała również, że gdy chłopiec przyszedł na świat, utraciła pewną cząstkę siebie, której już nigdy nie odzyskała.

Zdecydowanie jest kilka elementów mnie, których prawdopodobnie już nigdy nie odzyskam. Bardziej niż cokolwiek innego jest to wolność robienia wszystkiego, co chcesz i kiedy chcesz. Pojechać gdzieś i nie musieć traktować kogoś innego priorytetowo - mówiła w wywiadzie dla "The Face".

3
 / 17
Książę Harry

Książę Harry w rozmowie z "Telegraph" zwierzył się, że dopiero po latach przyznał się, iż śmierć matki naprawdę wywróciła jego życie do góry nogami i sprawiła, że zamknął się w sobie. W tym samym wywiadzie wyjawił również, że kilka razy był na skraju załamania nerwowego. Harry po pomoc udał się do specjalisty.

Większość swojego życia spędziłem na wmawianiu sobie, że mam się dobrze. Utrata mamy w wieku 12 lat i tłumienie emocji przez ostatnich 20 lat odcisnęło piętno nie tylko na moim prywatnym życiu, ale też zawodowym. Moim sposobem na radzenie sobie z problemem było chowanie głowy w piasek. Starałem się nawet nie myśleć o mamie, bo w czym miałoby mi to pomóc? - mówił.

4
 / 17
Angelina Jolie

Angelina Jolie w 2015 roku w rozmowie z "Wall Steet Journal" wyjawiła, że jako nastolatka zmagała się z depresją. Aktorka przyznała, że krzywdziła sama siebie i nie doceniała życia.

Nie wiem, dlaczego byłam tak nieszczęśliwa i destrukcyjna. Nie doceniałam i nie rozumiałam życia. Zostałam wychowana w miejscu, gdzie, gdy masz sławę, pieniądze, przyzwoity wygląd i zdolność do pracy w branży, masz wszystko. W końcu osiągasz wszystkie te rzeczy i zdajesz sobie sprawę, że wciąż nie możesz być pusty w środku. Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić - zwierzała się w trakcie wywiadu.

5
 / 17
Lady Gaga

Lady Gaga otwarcie opowiada o swoich atakach paniki i zespole stresu pourazowego. Jakiś czas temu piosenkarka przyznała, że była ofiarą napaści seksualnej, a traumatyczne wspomnienia i problemy psychiczne, z którymi zmagała się wcześniej, sprawiły, że musiała mierzyć się jeszcze z atakami paniki. Gaga w wywiadzie dla stacji CBS przyznała również, że miewała myśli samobójcze. W tych trudnych chwilach mogła liczyć jednak na wsparcie przyjaciół.

Codziennie miałam takie myśli. Mój przyjaciel Elton John zawsze do mnie dzwonił, gdy miałam depresję. A to zwykle oznacza, że nie odbieram telefonów, bo chcę być sama. On wtedy przysyłał wiadomość, że myśli o mnie - wspominała.

6
 / 17
Kasia Kowalska

Kasia Kowalska cierpi na anhedonię. W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że ma trudności w odczuwaniu radości i przyjemności.

Dla mnie szklanka może być do połowy pełna, ale za to wypełniona trucizną. Mam taką naturę, że zawsze widzę ciemne strony. Od lat z tym walczę. Chodzę na psychoterapię. Nie umiem się do końca niczym cieszyć" - mówiła w "Gali".

7
 / 17
Emma Stone

Emma Stone opowiadała w "Vogue", że jako dziecko zmagała się z nerwicą lękową. Aktorka przeszła terapię, która pomogła jej pokonać ataki paniki, ale nie ukrywała, że było to dla niej traumatyczne przeżycie. Wspominała nawet, że "żyła w strachu". Stone na łamach "Wall Street Journal" mówiła również, że wciąż od czasu do czasu pojawiają się w jej życiu.

Miewam ataki paniki. Po raz pierwszy przydarzyło mi się to w mieszkaniu przyjaciół. Wydawało mi się, że dom płonie. Natychmiast zadzwoniłam po mamę - wspominała.

8
 / 17
Kayah

Kayah, podobnie jak Adele, również zmagała się z depresją poporodową. Piosenkarka w wywiadach podkreślała, że w niektórych momentach była bezsilna i wykończona. Wszystko to zbiegło się z ogromnym sukcesem płyty, jaką nagrała z Bregovićem.

Przez pół roku ją miałam. Mój syn płakał cały czas, przez pierwszy rok nie spał ani jednej nocy. Byłam wykończona - wspominała trudny czas w jednym z wywiadów.

9
 / 17
Miley Cyrus

Miley Cyrus w 2014 roku w rozmowie z magazynem "Elle" przyznała, że zmagała się z depresją. W wywiadzie wspominała, że walczyła ze stanami lękowymi i uzależnieniami, ale w pewnym momencie przestała już udawać.

Nigdy nie miałam depresji przez kogoś. Po prostu czułam się źle. Ktoś może powiedzieć, że mam wszystko. Ale nie ma nic gorszego niż udawać szczęście. Przestałam udawać - zwierzała się podczas rozmowy.

10
 / 17
Jim Carrey

Jim Carrey, mimo że uznawany jest za jednego z najzabawniejszych aktorów w Hollywood, nie miał w życiu łatwo. Aktor mierzył się z depresją, jego partnerka popełniła samobójstwo i przeżył dwa nieudane małżeństwa.

W 1994 roku w jego życiu pojawiła się depresją, która między innymi doprowadziła do rozpadu jego pierwszego małżeństwa. Z pomocą leków udało mu się wyjść na prostą, jednakże wszystko posypało się, kiedy to jego partnerka Cathriona White popełniła samobójstwo. W 2017 roku aktor opublikował film dokumentalny o depresji, w którym opowiedział o swoich zmaganiach.

11
 / 17
Demi Lovato

Demi Lovato wielokrotnie zwierzała się ze swoich problemów ze zdrowiem psychicznym i używkami. W swoim dokumencie "Dancing with the Devil" opowiedziała swoją historię o przedawkowaniu i głośno mówi o tym, że problemy psychiczne powinny przestać być tematem tabu.

Od młodości zmagałam się z myślami samobójczymi i depresją. Jestem bardzo otwarta w kwestii zwiększania świadomości na temat zdrowia psychicznego, bo można ujrzeć światło, kiedy zaczniesz pracować nad sobą (...) Jestem żywym dowodem, że nie musisz poddawać się tym myślom - pisała na Twitterze w 2020 roku.

12
 / 17
Robbie Williams

Robbie Williams w 2018 roku w "The Sun" wyjawił, że walczył z depresją. Pierwsze objawy miały pojawić się już w wieku 19 lat, kiedy to zmagał się z zaburzeniami lękowymi i miał problemy z używkami.

Walczę z chorobą w mojej głowie, która chce mnie zabić. Czasami mnie to przytłacza, a czasami pomaga w wejściu na scenę. Innym razem żyję w szczęściu i czuje się znakomicie - mówił w wywiadzie.

13
 / 17
Agata Młynarska

Agata Młynarska o zmaganiach z depresją opowiedziała przy okazji Ogólnopolskiego Dnia Depresji. Wówczas to wyjawiła, że zdarzały się dni, w których nie miała nawet siły, by wstać z łóżka. Jej życiu towarzyszył również niepokój. W pewnym momencie postanowiła poszukać jednak pomocy i udała się do psychiatry.

Wiele razy zdarzało mi się nie mieć siły na nic, nawet na zmycie makijażu, na wstanie z łóżka. Działałam na automatycznym pilocie, z wyuczonym uśmiechem, który odczuwałam jako fizyczny ból. Bolało mnie zresztą całe ciało. Nie mogłam spać, budziłam się nad ranem z nieuchwytnym niepokojem, myślówą, drżeniem serca. W pracy byłam jak maszyna, sprawna, skuteczna, energiczna. I to mi się nie zgadzało, to mnie zwodziło. Tłumaczyłam sobie, że skoro daję radę w pracy i w domu, to nie mogę się nad sobą rozczulać i muszę się wziąć do kupy, pozbierać - pisała na Instagramie.

14
 / 17
Julia Wróblewska

Julia Wróblewska jakiś czas temu opowiedziała o diagnozie, którą usłyszała od psychiatry. Celebrytka mówiła, że przypadłość zdiagnozowano u niej kilka lat temu i że sama zdecydowała się na leczenie. Aktorka otwarcie mówiła internautom, że wybiera się na terapię do specjalnego ośrodka terapeutycznego.

Cierpię na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline- F60.31). Jestem zdiagnozowana od 3,5 roku i podjęłam się wtedy leczenia - wyznała.

15
 / 17
Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak również głośno postanowił opowiedzieć o swojej walce z depresją. Dziennikarz wspominał, że "dopadła go" akurat w chwili, gdy jego kariera była w najlepszym punkcie. Przyznał jednak, że pewnego dnia obudził się z depresją i lękiem. Pomoc w trudnych chwilach znalazł u mamy, która jest psychologiem klinicznym.

To było 2 lata temu. Walka trwała ponad rok. Udało się. I Wam się uda. Nie bójcie się wizyt u lekarza, nie bójcie się wsparcia psychiatry i psychologa. Nie bójcie się tego PSYCHO- STYGMATU - pisał na Instagramie.

16
 / 17
Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence wielokrotnie wspominała w wywiadach, że zmaga się z hipochondrią. Aktorka zdradziła, że jest sobie w stanie wmówić, że nawet najdrobniejsze symptomy są objawem poważnego schorzenia. Zdobywczyni Oscara przyznała nawet, że zdarza jej się tak intensywnie myśleć o objawach, że w końcu same się pojawiają.

Kiedyś miałam bóle brzucha, które były naprawdę bolesne, ale ludzie mówili mi: "z twoim układem pokarmowym wszystko jest w porządku!" A ja zestresowałam się tak bardzo, że wywołałam krwawienie z jelit! Potrafię to zrobić myślami - mówiła w jednym z wywiadów.

17
 / 17
Sophie Turner

Sophie Turner, ukochana Joe Jonasa i aktorka znana głównie z "Gry o Tron" kilka lat temu zdobyła się na szczere wyznanie, w którym poinformowała, że walczyła z depresją. W rozmowie z "Sunday Times". Wtedy to w wywiadzie dla magazynu przyznała, że to partner Joe Jonas uratował jej życie.

Przechodziłam wtedy przez taki czas, kiedy było ze mną bardzo źle - psychicznie. A on mówił mi wtedy: Nie mogę być z tobą, jeśli sama się nie kochasz. Nie mogę patrzeć, jak kochasz mnie bardziej, niż samą siebie. I to było coś, to co on zrobił. Myślę teraz, że w pewnym sensie uratował mi wtedy życie - zwierzała się.

KOMENTARZE
(54)
Sarcastic
8 miesięcy temu
Większość moich znajomych depresja dopadła z powodu problemów w pracy. Mobbing, dyskryminacja... Na drugim biegunie są mlode matki, pozostawione same sobie mimo, że rodzina obok. Trudno dziś o empatię i zwykłe wyciągnięcie ręki. Mało tego, wydaje mi się że społeczeństwo stało się bardziej roszczeniowe, agresywne, słabe jednostki są tępione w swoim środowisku, a nie każdy ma nerwy ze stali, nie każdy potrafi się odciąć albo odezwać się by poszło w pięty. Niestety w takich opresyjnych zachowaniach przodują kobiety - mowa głównie o środowisku pracy.
ghha
8 miesięcy temu
Nikomu nie życzę depresji, najgorsza z chorob. Odbiera Ci wszystko... Sama mierze sie znią od lat , mimo że mam super życie, dużo podróży, zdrowe dzieci, wspaniałego męża, każdy dzień jest jak kara.Najgorsze są okresy jesienno-zimowe. Myśle że nikt z najbliższego otoczenia nawet się nie domyśla co mi jest. Jestem zawsze uśmiechnieta, życzliwa, ale w środku jest dramat. Nie wiem jak długo to wytrzymam czasami modle się by to się skończyło , bym oddeszła i przestała cierpieć. Nie zrozumie tego ten kto przez to nie przeszedł. Pamietajcie depresja ma najczęściiej uśmiechniętą twarz, tak już mamy że się maskujemy.
Nono
8 miesięcy temu
Masakra, jak jest ten świat zbudowany. Więcej miłości i tolerancji do innych. To jedyna droga żeby kiedyś na tej planecie było lepiej.
Irena
8 miesięcy temu
Przede wszystkim brak edukacji na ten temat. W szkole powinnismy się uczyć tolerancji na zaburzenia psychiczne. Uczyć się by nie oceniać i nie wyśmiewać. Szkoła nas powinna nauczyć gdzie i jak szukać pomocy. Nie każdy ma szczęście zyc w normalnej rodzinie wiec powinny być miejsca gdzie można poprosić o pomoc, bez poczucia wstydu. Niektórzy naprawdę nie wiedza jak poprosić o pomoc.
Olala
8 miesięcy temu
Dbajmy o siebie, zdrowie naprawdę jest najważniejsze
Najnowsze komentarze (54)
Seth.
8 miesięcy temu
Ja już od pięciu lat lecę na antydepresantach. Aktualnie venaflaxin i mirtazapin. Jest ch#jowo ale stabilnie.
Sylwia
8 miesięcy temu
Polecam kanał na yt: Stowarzyszenie Psychologiczne Zaburzeni i Odburzeni o zaburzeniach lekowych i depresji. Mówią o tym, jaka jest przyczyna takich stanów i jak z nich wyjść. Sama się dowiedziałam kiedyś o istnieniu tego kanału i grupy właśnie z Pudelka i było to dla mnie mega pomocne
Maria
8 miesięcy temu
Młynarski, Grechuta, Gonera, Kosiński, Wojaczek, Herber, Elżbieta Dmoch.
Beata
8 miesięcy temu
Jest tu ktoś, znawca medycyny alternatywnej, żeby mógł powiedzieć, skąd ta depresja się bierze?
Adelia
8 miesięcy temu
Ja mam uogólnione zaburzenia lękowe. Coś z czym człowiek jest sam, bo tylko ci co to mają potrafią to zrozumieć. Mozesz mijać mnie na ulicy, idę jak kazdy inny człowiek, a czuję jakby świat się kręcił, jakbym miała zemdleć. W sklepie stoję w kolejce, serce mi bije jakbym uciekała w strachu przed niebezpieczeństwem. Nie życzę nikomu tego, człowiek jest w tym sam, bo z zewnątrz wyglądam jakby nic mi nie było. Rodzina cię nie rozumie, lekarze chcą tylko faszerować lekami (następny klient ktorego uzależnimy i się na nim wzbogacimy). Znalazłam w sobie siłę i żyję bez leków.
gość
8 miesięcy temu
w depresji chodzio cos wiecej i zaden psycholog z najnowszymi badaniami amerykanskich naukowcow wam tego nie powie - kazda przyczyna depresji lezy w odcieciu od zrodla (nazwijcie go jak chcecie-moze to byc Bog,m budda, swiadomosc, inna wyzsza sila). Nie szukacie odpowiedzi, ufacie slepo innym ludziom, ale niestety przede wszystki systemowi ktory was otacza,a jest zaklamany od a do z. szukajcie prawdy i choc jednego czlowieka, ktory naprawde was rozumie. i rozwijajcie swiadomosc, nie koncentrujcie sie na plotkach, ocenianiu, krzywdzeniu innych, bo na tym poziomie bedziecie cerpiec nawet i po smierci
Carmen
8 miesięcy temu
Depresja to choroba duszy. Gdy dusza jest pusta i nie ma w niej Najważniejszego-Boga to tak się dzieje. Człowiek się miota, więc szatan ma pole do działania i podsuwania złych myśli. Poszukajcje w necie bardzo skutecznej pełnej modlitwy o. Dolindo "Jezu, Ty się tym zajmij". Całej tu nie wrzucam bo pewnie i tak komentarz zostanie usunięty. Zaufaj w 100% Jezusowi a zobaczysz jak wiele spraw rozwiąże się samych. Sami się o tym przekonajcie. Fragment aktu zawierzenia :Ileż mogę zdziałać, zarówno w sprawach duchowych, jak i materialnych, kiedy dusza zwróci się do Mnie, spojrzy na Mnie mówiąc Mi: "Ty się tym zajmij", zamknie oczy i odpocznie.
Gość
8 miesięcy temu
Picie dziurawca pomaga, tylko trzeba pamiętać że ziół nie pije się w lecie kiedy jest słońce bo można plam dostać, których ciężko będzie się pozbyć. Ale teraz jest jesień więc można pić.
Chudzina
8 miesięcy temu
Olanzapina to jakas masakra. W ciągu 4 lat przytyłam z 72 do 150 kilo.
Ewe
8 miesięcy temu
Ja mam kobiece adhd.. zyjac w polsce jestem skazana na gehennę z sama sobą bo leki dla dorosłych są nie refundowane a do takich nie należą..
Gosc
8 miesięcy temu
Nie zapominajmy, że choroby psychiczne to nie tylko depresja - ludzie cierpią również na różnego rodzaju lęki, ocd, nerwice, fobie, strach przed ludźmi. I z tego powodu niezwykle cierpią. Chorzy bardzo często zwyczajnie wstydzą się swoich przypadłości i próbują je ukryć przed światem, co powoduje dodatkowy ból 😟😞
lala
8 miesięcy temu
mój kot chyba ma chorobę dwubiegunową albo leży i nie je nie pije albo biega po całym domu gryzie mnie w palce od nóg sika ,na dywanik i wydaje dziwne dzwięki nie wiem co mam z nim robić dostał od weterynarza tabletki na uspokojenie ale to nie pomaga może jest psychiatra dla kotów ale nie wiem gdzie szukać
Takaprawda
8 miesięcy temu
Sa ludzie I ludziska
Miastowa
8 miesięcy temu
Powszechnymi problemami psychicznymi są zaburzenia osobowości, zaburzenia depresyjno lękowe i schizofrenia. Mają wiele cech wspólnych. Zdarza się ze pacjent który leczy się przez wiele lat w jednym szpitalu psychiatrycznym ma ciągle jedna diagnozę wpisana a gdy trafi do innego szpitala zamiast depresji która niby była przez wiele lat tak naprawdę okazuje się schizofrenia. Wycofanie spoleczne ,permanentne bezrobocie , smutek,wyczerpanie jest charakterystyczne zarówno dla depresji i schizofreni. Schizofrenia może przez wiele lat wyglądać jak depresja a potem przychodzi główny atak psychozy czyli omamy urojenia ,także Nieraz ciężko trafić na prawidłowa diagnozę
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy na przedpremierowym pokazie "Sortowni": Andrzej Chyra, Edward Miszczak, odmieniona Ilona Ostrowska... (ZDJĘCIA)

Dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, otoczony korowodem gwiazd, z uśmiechem promował najnowszą serialową propozycję na zbliżające się lato. Na ściance nie mogło zabraknąć oczywiście Andrzeja Chyry, który gra w "Sortowni" główną rolę. Zapowiada się ciekawy seans?
9.

Tak gwiazdy urządziły swoje LUKSUSOWE łazienki: Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Klaudia Halejcio (ZDJĘCIA)

Marmur, złota armatura, ogromne lustra i fikuśne wanny: tak prezentują się łazienki polskich celebrytek. Która przypadła Wam najbardziej do gustu?
8.

Gotowy na lato Antoni Królikowski relaksuje się na rowerowej randce z płomiennowłosą Izabelą (ZDJĘCIA)

Jak widać, nawet gdy zewsząd sypią się na jego głowę same problemy, Antoni Królikowski wciąż nie zapomina, aby w miarę możliwości cieszyć się życiem. Niedawno zabrał swoją lubą Izabelę na wycieczkę rowerową po najbardziej zatłoczonych ulicach Warszawy. Romantycznie?
7.

Katarzyna Cichopek cała na biało opuszcza studio TVP i posyła uśmiechy paparazzi (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek chętnie prezentuje na Instagramie swoje kolorowe stylizacje, nierzadko będące efektem współpracy z różnymi markami. Tym razem ukochana Macieja Kurzajewskiego zaprezentowała się w białym komplecie, co uchwycili na zdjęciach paparazzi.
6.

Celebrytki wdzięczą się na białej ściance: wiecznie młoda Grażyna Torbicka, Małgorzata Socha, promienna Joanna Koroniewska (ZDJĘCIA)

Wtorkowy event L'Oreal Paris przyciągnął kilka znanych nazwisk. Na wydarzeniu brylowały m.in. Grażyna Torbicka, Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska. Udane stylizacje?
5.

Ewelina Lisowska wygina się w bikini, relacjonując włoskie wakacje. Przy okazji żali się, że NIE ZDĄŻYŁA wypocząć... (ZDJĘCIA)

Ewelina Lisowska wygrzewa się na włoskich plażach i prezentuje ciało w trzech różnych kostiumach kąpielowych. Który najlepszy?
4.

Przygnębiona Kinga Rusin spaceruje z mamą i markotnym Czarkiem. Na Powiśle przyjechała porsche za 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin jest aktualnie w Warszawie. Ostatnio sfotografowano ją podczas wyprawy do ulubionej restauracji i delikatesów. Towarzystwa dotrzymywali jej rodzicielka i ukochany pupil.
3.

18-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela przykuwa spojrzenia podczas sesji na Schodach Hiszpańskich (ZDJĘCIA)

Mimo młodego wieku pociecha Moniki Bellucci i Vincenta Cassela ma już niemałe doświadczenie w branży. Nie ulega wątpliwości, że muzie włoskiej mody marzy się kariera z prawdziwego zdarzenia. Ma w sobie "to coś"?
2.

Córka Romana Polańskiego przyleciała do Polski! Gra główną rolę w filmie o słynnej agentce wywiadu (ZDJĘCIA)

Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner, Morgane Polański, przebywa obecnie w Polsce. 30-latka pracuje na planie nowego filmu, w którym wciela się w rolę słynnej, polskiej agentki i legendy brytyjskiego wywiadu, Krystyny Skarbek.
1.

Obwieszona błyskotkami Paulina Smaszcz pałaszuje przekąskę i prezentuje WACHLARZ MIN w samochodzie (ZDJĘCIA)

Paulina Smaszcz w ostatnich miesiącach obecna jest w mediach głównie za sprawą swoich wypowiedzi pod adresem byłego męża i jego obecnej partnerki. Tym razem "kobieta petarda" ruszyła w miasto, co uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Fajnie się prezentuje?