Kokosimo
|

Świeżo poślubieni Margaret i KaCeZet OTWORZYLI własną wytwórnię: "Dziś wielki dzień! Dziękuję wszystkim, którzy PODSTAWIALI NOGI"

168
Podziel się

Krążące plotki właśnie się potwierdziły. Myślicie, że Gaja Hornby Records odniesie sukces?

Świeżo poślubieni Margaret i KaCeZet OTWORZYLI własną wytwórnię: "Dziś wielki dzień! Dziękuję wszystkim, którzy PODSTAWIALI NOGI"
Margaret, KaCeZet (ONS, ons)

Trzeba przyznać, że w przypadku Margaret koniec roku obfitował w emocjonalne wydarzenia. Na początku grudnia piosenkarka powiadomiła fanów za pośrednictwem Facebooka, że odstawia zobowiązania zawodowe na dalszy plan i zamierza skupić się na swoim zdrowiu psychicznym, które - jak sama przyznała - zostało mocno nadszarpnięte. Choć wstępnie gwiazda zapewniła, że na czas nieokreślony przerywa aktywności w mediach, szybko okazało się, iż 28-latka i jej ukochany mają wyjątkowo ambitne plany.

W międzyczasie wokalistka zdążyła wybrać się z raperem do Ameryki Południowej, finalizując związek w peruwiańskiej dżungli. Para muzyków zrezygnowała z hucznej imprezy na rzecz czegoś na kształt obrządku szamańskiego.

Choć stroniąca od mediów para spędza właśnie egzotyczny miesiąc miodowy po drugiej stronie globu, świeżo upieczony mąż Małgosi postanowił zaspokoić ciekawość fanów, oświadczając na Instagramie, że "niebawem wraca i zaleje ludzików muzyką". W środę pośród relacji z kąpieli w kadzi pełnej kwiatów i podróży po górach pojawiło się również oświadczenie, które potwierdziło krążące już wcześniej plotki o założeniu przez KaCeZeta i Margaret... ich własnej wytwórni muzycznej.

"Dziś wielki dzień! Gaja Hornby Records - to nasze dziecko, które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach wraz z @kacezet i @err_bits. To wytwórnia robiona przez artystów dla artystów! Dziś stawiamy pierwszy krok wraz z @wojtek_geniusz. Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami w tym procesie, wierzyli, doradzali i podstawiali nogi!"

Myślicie, że wytwórnia Margaret i jej męża odniesie sukces?

KOMENTARZE
(168)
Bleee
3 tyg. temu
Jacy poslubieni?! Jakieś szamanskie obrzadku nie mają nic wspólnego ze ślubem, więc przestańcie pieprzyc glupoty
achachachaaaa
3 tyg. temu
To Walduś Kiepski!
Lug
3 tyg. temu
W zyciu bym sobie nie wziela dziecioroba z garbem z poprzedniego zwiazku.
Ona.
3 tyg. temu
Dziwna i brzydka para.
Mmmm
3 tyg. temu
Ten facet mi w ogóle do niej nie pasuje .
Najnowsze komentarze (168)
Rico
2 tyg. temu
Normalnie Waldek kiepski ha ha ha powinna se wyjść za pigmeja bo ona też taka nie wyrośnięta a ten szlauf to masakryczny dzieciorób pełna polska patologia
gdzierozwód
2 tyg. temu
Jak rozwodu nie potrzeba to g. nie ślub, tyle kasy przepadło za 3-5 lat tyle zdjęć i pisania o rozwodzie. Tempaki na "tępaka" też trzeba zasłużyć.
Ola
2 tyg. temu
Biedna Małgosia myśli, że ma głos i chce śpiewać porządne utwory.
Słabo
2 tyg. temu
A nie pomyśleliście, że mogli sformalizować związek w urzędzie o czym nie informowali? Co za patologia w tych komentarzach... Bardzo to smutne, że mieszkam w takim kraju, w którym tak łatwo przychodzi krytyka, poniżanie i wbijanie szpili na każdym kroku. Widać jakie nudne życie ktoś prowadzi, skoro nie potrafi komuś szczerze życzyć szczęścia i powodzenia.
Śmieszne
2 tyg. temu
Dwóch ćpunów pojechało pobawić się z szamanami żeby był lepszy odlot ...a nie ślub???to nie ślub tylko cpunskie imprezki i żadne z nich małżeństwo!!!!
Kasia 59
2 tyg. temu
Plotki się potwierdzili? Masakra
Kasia 59
2 tyg. temu
Aż bolą oczy od błędów. Czy nikt nie kontroluje strony????
gbur
2 tyg. temu
Ale para - wielka siara !!!!!!!!!! Mam nadzieję, że o tej stękającej refrenistce już nie usłyszymy !
Co to jest ?
2 tyg. temu
kace ? 2kace
Bibi
2 tyg. temu
Jaki on nieładny... Ojojoj...
Boczek
2 tyg. temu
Walduś ?
ararat
2 tyg. temu
Ciekawe, czy na otwarciu wytwórnię będzie okadzał szaman z Peru, czy od Czukczów?
widz
2 tyg. temu
Grunt że plotki się potwierdzili...
kkkk
2 tyg. temu
co u dody?
...
Następna strona