Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Sylwester 2019. Na scenie TVN-u Edyta Górniak i Natalia Szroeder, w Zakopanem królować będą gwiazdy disco polo. Co wybierzecie?

174
Podziel się

Widzowie na Równi Krupowej i przed ekranami telewizorów zobaczą też znaną z serialu "Zbuntowany anioł" Natalię Oreiro. Planujecie zabawę przed telewizorem?

Sylwester 2019. Na scenie TVN-u Edyta Górniak i Natalia Szroeder, w Zakopanem królować będą gwiazdy disco polo. Co wybierzecie?
(Instagram.com)
bDzGnqol

Sylwester od dobrych paru lat jest czasem ogromnej konkurencji między największymi stacjami telewizyjnymi. Osoby odpowiedzialne za organizację walczą, by tego dnia na ich scenach pojawiły się największe gwiazdy, co ma zapewnić dużą oglądalność. Jak się można domyślać, w tym roku nie było inaczej.

Telewizja Polska jak zwykle postawiła na wykonawców muzyki disco polo. W związku z tym na zakopiańskiej scenie zaprezentują się między innymi Zenek Martyniuk, zespół Boys z liderem Marcinem Millerem, Radosław Liszewski z grupą Weekend, Bayer Full, Milano, czy Piękni i Młodzi. Oprócz tego na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" wystąpią Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Viki Gabor oraz Gromee. Imprezę telewizji publicznej poprowadzą: Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Aleksander Sikora oraz Rafał Brzozowski. Zaś za oprawę choreograficzną odpowiadać ma Agustin Egurrola ze swoim zespołem.

Co ciekawe, widzowie Dwójki zobaczyć będą mogli również występ znanej z emitowanego przed laty serialu Zbuntowany anioł, Natalię Oreiro.

bDzGnqon

Jeżeli chodzi o Polsat, tutaj również nie zabraknie gwiazd muzyki disco polo. W Chorzowie wystąpią między innymi Sławomir, zespół MiG oraz Miły Pan. Co więcej na "Sylwestrowej mocy przebojów" zaśpiewają Ronnie Ferrari, DJ Bobo, Captain Jack, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, grupa Piersi, Ich Troje, Feel czy Enej. W roli prowadzących sprawdzą się: Barbara Kurdej-Szatan, Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Ela Romanowska, Rafał Maserak, Karolina Gilon, a nawet Damian Kordas.

bDzGnqot

TVN już po raz piąty przygotowuje Sylwestra w stolicy. Choć na warszawskiej scenie zabraknie gwiazd disco polo, pojawią się między innymi tacy artyści, jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Beata Kozidrak, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski czy Aleksandra Gintrowska. Imprezę poprowadzą: Gabi Drzewiecka, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop, Filip Chajzer oraz Olivier Janiak.

Którą z sylwestrowych imprez zdecydujecie się obejrzeć?

bDzGnqou
bDzGnqoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
VanHelen
rok temu
DISCO POLO 🚫 Prosta muzyka dla prostych ludzi 😜
Sisy
rok temu
Natalia OREIRO!!
okruszka
rok temu
A ja idę z mężem do kina na maraton sylwestrowy. Zawsze to lepiej niż te koncerty.
bDzGnqoP
Fresis
rok temu
Natalia Oreiro to była piękna kobieta 20 lat temu. Niestety czas ją zmienił i to bardzo. Zresztą żadna z niej gwiazda. Ona jest mniej popularna od Roksany Węgiel. Chyba ją wzięli tylko z powodu sentymentu do tej telenoweli sprzed lat.
Ola
rok temu
Nic nie wybiorę! Będę się dobrze bawić z moimi znajomymi
Najnowsze komentarze (174)
Golem
rok temu
TVN to dopiero żenada roku najgorszy sylwester a hyzy to trudno go nazwać ale bardziej do łopaty się nadaje beztalencie
Bancia
rok temu
TVP2 Wybrałam i się nie zawiodłam 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
Ewa
rok temu
Tego rodzaju imprezy chyba już po prostu sie wszystkim przejadly. Co roku to samo. Lepiej by dali jakieś fajne filmy, bo te wysteoy to nuuuuudaaaa
Lasot
rok temu
Można powiedzieć że wszytkie trzy stacje zaliczyli dno niedalo się tego oglądać
Tfu
rok temu
w sumie mnie to nie dziwi, poziom tej stacji jak i głos obecnej edzi to dramat nad dramaty
Blabla
rok temu
Coś się akustyk panny Szreder nie popisal. Zapomniał na początku wypuścić muzyki
Fggh
rok temu
Polsat najlepszy
edzio
rok temu
dlaczego Staraki znowu blokują komentarze...
bDzGnqoH
Tomasz
rok temu
Wielki SZACUN dla TVN !!!! Impreza jak zawsze na wysokim poziomie artystycznym. Wspaniali prowadzący. Było pięknie, było z klasą od początku do końca!!!!! SUPER, SUPER, SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaro
rok temu
Najlepiej śpiewała Sylwia Grzeszczak,Perfekt i Ewelina lisowska. A Kozidrak i Górniak na emeryturę niech idą.szczegonie Górniak nic swojego nie ma .spiewa same cowery.To pusta zblazowana kobieta .i to TVN robi z niej gwiazdę.lepiej by na chore dzieci dali ,a nie na pseudo gwiazdy.
Alex
rok temu
Tvn nikt normalny nie ogląda !!!
Milagrosss
rok temu
Żenujący poziom tych sylwestrowych imprez. Beznadzieja! Polsat i TVN nudy a tvp2 samo disco polo i prawie wszystko z playback. Dno!
Rodak
rok temu
Ja jak usłyszałem te pustoglowie bez szkoły gorniakowa wyłączyłem tv wstyd żenada po co to coś zapraszają żeby zepsuć impreze
asza
rok temu
A my spędziliśmy sylwestra na koncercie Brayana Adamsa i Walk of the Earth
...
Następna strona
bDzGnqpj