Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Sylwester 2019. Na scenie TVN-u Edyta Górniak i Natalia Szroeder, w Zakopanem królować będą gwiazdy disco polo. Co wybierzecie?

174
Podziel się:

Widzowie na Równi Krupowej i przed ekranami telewizorów zobaczą też znaną z serialu "Zbuntowany anioł" Natalię Oreiro. Planujecie zabawę przed telewizorem?

Sylwester 2019. Na scenie TVN-u Edyta Górniak i Natalia Szroeder, w Zakopanem królować będą gwiazdy disco polo. Co wybierzecie?
(Instagram.com)

Sylwester od dobrych paru lat jest czasem ogromnej konkurencji między największymi stacjami telewizyjnymi. Osoby odpowiedzialne za organizację walczą, by tego dnia na ich scenach pojawiły się największe gwiazdy, co ma zapewnić dużą oglądalność. Jak się można domyślać, w tym roku nie było inaczej.

Telewizja Polska jak zwykle postawiła na wykonawców muzyki disco polo. W związku z tym na zakopiańskiej scenie zaprezentują się między innymi Zenek Martyniuk, zespół Boys z liderem Marcinem Millerem, Radosław Liszewski z grupą Weekend, Bayer Full, Milano, czy Piękni i Młodzi. Oprócz tego na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" wystąpią Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Viki Gabor oraz Gromee. Imprezę telewizji publicznej poprowadzą: Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Aleksander Sikora oraz Rafał Brzozowski. Zaś za oprawę choreograficzną odpowiadać ma Agustin Egurrola ze swoim zespołem.

Co ciekawe, widzowie Dwójki zobaczyć będą mogli również występ znanej z emitowanego przed laty serialu Zbuntowany anioł, Natalię Oreiro.

Jeżeli chodzi o Polsat, tutaj również nie zabraknie gwiazd muzyki disco polo. W Chorzowie wystąpią między innymi Sławomir, zespół MiG oraz Miły Pan. Co więcej na "Sylwestrowej mocy przebojów" zaśpiewają Ronnie Ferrari, DJ Bobo, Captain Jack, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, grupa Piersi, Ich Troje, Feel czy Enej. W roli prowadzących sprawdzą się: Barbara Kurdej-Szatan, Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Ela Romanowska, Rafał Maserak, Karolina Gilon, a nawet Damian Kordas.

TVN już po raz piąty przygotowuje Sylwestra w stolicy. Choć na warszawskiej scenie zabraknie gwiazd disco polo, pojawią się między innymi tacy artyści, jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Beata Kozidrak, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski czy Aleksandra Gintrowska. Imprezę poprowadzą: Gabi Drzewiecka, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop, Filip Chajzer oraz Olivier Janiak.

Którą z sylwestrowych imprez zdecydujecie się obejrzeć?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
VanHelen
4 lata temu
DISCO POLO 🚫 Prosta muzyka dla prostych ludzi 😜
Sisy
4 lata temu
Natalia OREIRO!!
okruszka
4 lata temu
A ja idę z mężem do kina na maraton sylwestrowy. Zawsze to lepiej niż te koncerty.
Fresis
4 lata temu
Natalia Oreiro to była piękna kobieta 20 lat temu. Niestety czas ją zmienił i to bardzo. Zresztą żadna z niej gwiazda. Ona jest mniej popularna od Roksany Węgiel. Chyba ją wzięli tylko z powodu sentymentu do tej telenoweli sprzed lat.
Ola
4 lata temu
Nic nie wybiorę! Będę się dobrze bawić z moimi znajomymi
Najnowsze komentarze (174)
Golem
4 lata temu
TVN to dopiero żenada roku najgorszy sylwester a hyzy to trudno go nazwać ale bardziej do łopaty się nadaje beztalencie
Bancia
4 lata temu
TVP2 Wybrałam i się nie zawiodłam 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
Ewa
4 lata temu
Tego rodzaju imprezy chyba już po prostu sie wszystkim przejadly. Co roku to samo. Lepiej by dali jakieś fajne filmy, bo te wysteoy to nuuuuudaaaa
Lasot
4 lata temu
Można powiedzieć że wszytkie trzy stacje zaliczyli dno niedalo się tego oglądać
Tfu
4 lata temu
w sumie mnie to nie dziwi, poziom tej stacji jak i głos obecnej edzi to dramat nad dramaty
Blabla
4 lata temu
Coś się akustyk panny Szreder nie popisal. Zapomniał na początku wypuścić muzyki
Fggh
4 lata temu
Polsat najlepszy
edzio
4 lata temu
dlaczego Staraki znowu blokują komentarze...
Tomasz
4 lata temu
Wielki SZACUN dla TVN !!!! Impreza jak zawsze na wysokim poziomie artystycznym. Wspaniali prowadzący. Było pięknie, było z klasą od początku do końca!!!!! SUPER, SUPER, SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaro
4 lata temu
Najlepiej śpiewała Sylwia Grzeszczak,Perfekt i Ewelina lisowska. A Kozidrak i Górniak na emeryturę niech idą.szczegonie Górniak nic swojego nie ma .spiewa same cowery.To pusta zblazowana kobieta .i to TVN robi z niej gwiazdę.lepiej by na chore dzieci dali ,a nie na pseudo gwiazdy.
Alex
4 lata temu
Tvn nikt normalny nie ogląda !!!
Milagrosss
4 lata temu
Żenujący poziom tych sylwestrowych imprez. Beznadzieja! Polsat i TVN nudy a tvp2 samo disco polo i prawie wszystko z playback. Dno!
Rodak
4 lata temu
Ja jak usłyszałem te pustoglowie bez szkoły gorniakowa wyłączyłem tv wstyd żenada po co to coś zapraszają żeby zepsuć impreze
asza
4 lata temu
A my spędziliśmy sylwestra na koncercie Brayana Adamsa i Walk of the Earth
...
Następna strona