Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Sylwester 2020. Wiemy, kto wystąpi w Polsacie! Wśród atrakcji horoskop wróżbity Macieja i kurs tańca od Rafała Maseraka

68
Podziel się

Stacja reklamuje to jako "Domówkę z Polsatem". Obejrzycie?

Sylwester 2020. Wiemy, kto wystąpi w Polsacie! Wśród atrakcji horoskop wróżbity Macieja i kurs tańca od Rafała Maseraka
Wiemy, kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu (akpa)
bDBjVriZ

Imprezy sylwestrowe to bez wątpienia jedne z większych przedsięwzięć telewizyjnych nie tylko dla zgarniających krocie na kilkuminutowych występach artystów, ale i samych stacji. Nie dziwne zatem, że Polsat, TVN i TVP od lat biją się o oglądalność, werbując na swoje sceny najbardziej chwytliwe nazwiska branży muzycznej. W tym roku nie będzie jednak tak "tłusto" jak dotychczas...

Choć mogłoby się wydawać, że ze względu na pandemię stacje mają nieco utrudnione zadanie, nie wszyscy zamierzają rezygnować z tradycyjnych występów. Jak udało się nam ustalić, TVP mimo wszystko zdecydowała się zorganizować imprezę na świeżym powietrzu.

bDBjVrjb

Polsat postanowił podejść do sprawy nieco rozsądniej, informując, że występy będą emitowane ze studia nagraniowego.

Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Wszyscy zostaniemy w domach. Dlatego też – specjalnie dla naszych Widzów – organizujemy w dwóch studiach Polsatu największą domówkę w Polsce! Oczywiście z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, utrzymując odpowiednio wysoką temperaturę zabawy! - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

bDBjVrjh

Wśród artystów, którzy Nowy Rok powitają w studio stacji, ciężko pracując, znajdą się: Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Czadoman, Michał SzpakSławomir oraz zespoły Bajm, Enej czy Daj to głośniej.

Nie zabraknie też zagranicznych akcentów w postaci holenderskiej piosenkarki Loony, grupy Fun Factory i zespołu Boney M.Maizie Williams.

Dodatkowo siedzący przed telewizorami widzowie będą mieli szansę doświadczyć... kursu tańca prosto od Rafała Maseraka i horoskopu od samego wróżbity Macieja.

Fajnie?

bDBjVrji
bDBjVrjj
bDBjVrjk
bDBjVrjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
xxxx
miesiąc temu
Jeśli ten naciągacz Maciej jest wróżbitą, to ja jestem dziewicą orleańską.
Sisi
miesiąc temu
Dosi Robaczewskiej jest bardzo przykro, gdy czyta komentarze o sobie, zwane popularnie paszkwilami krajka, a nocą płacze w poduszkę, zwłaszcza, że Radzio w tym czasie namiętnie kocha się z seksowną, piękną żoną Gosią.
Chrrr...
miesiąc temu
Ochrrrypły krzyk budzi w środku nocy Nositorbę Stępieniek. Obraca się na drugi bok, gdzie śpi z pierdzącymi psami jego żona babcia Dodzia bez peruki wyglądająca jak Fantomas, a ona znowu tęsknie, cała we łzach krzyczy przez sen: RADEK… RADEK… RADEK…BŁAGAM...KOCHAM CIĘ... Nositorba budzi ją, a ona znowu w płacz, patrzy na niego i krzyczy O BOSZE, CO TU ROBI FANTOMAS?!!! Nositorba też w płacz i tulą się do siebie dwa dyniogłowe stwory. Zawsze to we dwoje raźniej, nie licząc bezokich psów, mniej się boją w halołinową noc.
bDBjVrjD
???
miesiąc temu
"Fajnie?" - Witek, już nic d.urniejszego nie dało się wkleić!?
Andy
miesiąc temu
Zapomnieliście napisać o Mandarynie, która wystąpi razem z Dodą! Niech ta Mandaryna odstawi jakieś porządne show i pokaże tej krnąbrnej Dodce, gdzie raki zimują, za to że ta tyle lat jej dokuczała! Być może zaprezentuje nowy singiel. W końcu coś się dzieje.
Najnowsze komentarze (68)
hop hop chlop
4 tyg. temu
Na 'świątecznych' fotografiach Dodzia Stępieniek jest otyła, z nalaną twarzą, czerwona (czyżby ciąża przenoszona w torbie?)– jakby jej tupecikowy łeb z piekarnika wyciągnięto. Wygląda tak 'świeżo' i 'naturalnie' jak mumia sprzed czterech tysięcy lat, właśnie wydobyta z piasków Egiptu. Ubrana jest na wzór serdelowatych dyrektorów PRL-owskiego PGR-u, oczekujących ze swoim infentażem na przyjazd wojewódzkiego sekretarza partii. Całości , jak już wspomnieliśmy, dopełnia wielkogłowa dynia z jej twarzą i nieustannie skrzywioną miną, najwidoczniej pokazującą, że nositorba jej nie pjastuje…
beka z Dody
4 tyg. temu
>Tymczasem babcia klosetDodzia, ta z paszkwili krajka, siada bez majtek z rozłożonymi, zwiędłymi udami na sedesie, a oświetleniowiec pięknej Małgoni (ten, który sikał w toalecie przy ostatnich zdjęciach) oraz kamerzysta OBEJRZĄ i SFOTOGRAFUJĄ poddańczo obnażone krocze podstarzałej Dodzi. Pokażą z bliska flupy wypływające z jej rozdziawnicy, zwisające treszle i bobrrry, zakrzepłe strąki i dyndy - to co „Nositorba” MUSI lubić, a co Radzio odepchnął z niesmakiem. Emeryci obserwójoncy z litości insta „Dosiakłyn” zapieją i zniosą jajko w sam raz do kiełbasy, która wisi w kroczu babci Dodzi. Pozostali ludzie zwymiotują, przy oglądaniu tak odrażających zdjęć…
Do Alka
4 tyg. temu
No właśnie, o co chodzi z tym szydzeniem z Dody? Bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek, a przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
Alek
miesiąc temu
Co to jest Doda? jakiś zespół dodatkowych krzeseł w remizie czy zespół downa? serio pytam
marta
miesiąc temu
slucham pana Macieja z wielkim zaciekawieniem, poniewaz k a z d e slowo ma sens a wypowiedzi sa logiczne i bardzo pouczajace ! plynie z nich nie przepowiednia lecz cenna wskazowka !
braq
miesiąc temu
NA PEWNO NIE !!!! żadnych wrózbitów i innego badziewia nie oglądam , chociaz lubię Polsat , ale tym razem przesadza z okultyzmem i kłamstwem !
Joli
miesiąc temu
Wrozenie jest zakazane,każdy powinien o tym pamiętać,bo konsekwencje są poważne nie tylko dla oglądających,ale i rodziny bawiących się we wrozby
Radek
miesiąc temu
biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego wstydzi się śpiewać. Nie wyśmiewajcie jej!
bDBjVrjv
Gość
miesiąc temu
Żadne Sylwestry przed telewizorem. Ani Polsat, ani TVP. Nie chcę oglądać pazernych "gwiazd", dostających ogromne wsparcie finansowe z naszych podatków😫
Gość
miesiąc temu
Kozidrak, co takie wielkie pieniądze od ministra Glińskiego dostanie.....Niech lepiej ludziom zginie z oczu....
tom
miesiąc temu
Co to jest Doda? jakiś zespół dodatkowych krzeseł? serio pytam
🤣🤣🤣
miesiąc temu
Wykupione negatywne komentarze o wróżbicie Macieju. Dawno tego tu nie było. Wróciły wspomnienia.
🤣🤣🤣
miesiąc temu
Wykupione negatywne komentarze o Dodzie. Dawno tego tu nie było. Wróciły wspomnienia.
Remi
miesiąc temu
Szykuje się żałobne show
...
Następna strona
bDBjVrjX