Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Sylwester TVP jednak odbędzie się W PLENERZE! "Trwa budowa sceny dla artystów"

333
Podziel się:

"Sylwester Marzeń z Dwójką" nie odbędzie się w studio nagraniowym, jak do tej pory informowano, lecz na deskach amfiteatru w Ostródzie. Udało nam się potwierdzić te doniesienia w rozmowie z przedstawicielami miasta.

TYLKO NA PUDELKU: Sylwester TVP jednak odbędzie się W PLENERZE! "Trwa budowa sceny dla artystów"
Sylwester Marzeń z Dwójką jednak w plenerze (AKPA)

W obliczu pandemii koronawirusa losy tegorocznych sylwestrowych koncertów stanęły pod znakiem zapytania. TVN w tym roku całkowicie zrezygnował z organizacji imprezy, TVP oraz Polsat postanowiły z kolei niezmiennie zabawiać widzów występami gwiazd - tym razem jednak ze studia nagraniowego.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Telewizja Polska ostatecznie ma nieco inne plany odnośnie organizacji Sylwestra Marzeń, a Zenon Martyniuk wciąż może odśpiewać Przez twe oczy zielone na wielkiej scenie. Jak udało nam się ustalić, impreza stacji w rzeczywistości ma odbyć się na świeżym powietrzu, a dokładnie w amfiteatrze w Ostródzie.

Postanowiliśmy skontaktować się z przedstawicielami Centrum Kultury w Ostródzie i dowiedzieć się, czy tegoroczny Sylwester Marzeń faktycznie odbędzie się w tamtejszym amfiteatrze.

Mogę potwierdzić wynajem amfiteatru na produkcję audycji telewizyjnej "Sylwester Marzeń z Dwójką" przez TVP - zdradza w rozmowie z Pudelkiem przedstawicielka ostródzkiego Centrum Kultury.

Urzędniczka zaznacza jednak, że władze Ostródy nie odpowiadają za wydarzenie - w tym zaproszenie publiczności oraz inne kwestie związane z audycją.

Miasto jest jedynie stroną wynajmującą obiektsłyszymy.

Jak z kolei donosi nasza czytelniczka z Ostródy, przy amfiteatrze trwają już zaawansowane prace, by zdążyć z przygotowaniem sylwestrowej imprezy.

Trwa właśnie budowa sceny dla artystów. Na miejscu pracują też oświetleniowcy, stoją ciężarówki ze sprzętem nagłaśniającym - słyszymy.

Jak na razie TVP potwierdziło, że na tegorocznym koncercie zaśpiewają Zenon Martyniuk, Cleo oraz Marcin Miller i grupa Boys - którzy tym razem muszą jednak zadowolić się znacznie niższymi gażami za swoje występy. Póki co nie wiadomo jednak, czy władze stacji zdecydują się zaprosić na Sylwestra Marzeń publiczność.

Widownia amfiteatru w Ostródzie może pomieścić nawet 2500 osób. Co roku odbywa się tam festiwal disco polo (tym razem odwołany przez pandemię), Telewizja Polska w tym roku zorganizowała tam natomiast jeden z koncertów z serii Wakacyjna Trasa Dwójki.

Warto dodać, że zgodnie z obecne obowiązującymi przepisami w zgromadzeniach publicznych może brać udział maksymalnie 5 osób, przy jednoczesnym obowiązku zakrywania nosa i ust oraz zachowaniu tzw. bezpiecznej odległości. Możliwe więc zatem, że sylwestrowa impreza TVP odbędzie się bez udziału publiczności przy pustych trybunach amfiteatru. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do rzecznika TVP, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(333)
Ona
2 lata temu
Mam nadzieje ze bez publiczności bo nie po to ludziom każe się spędzać Święta , ferie w domu by inni szli na koncert
Jaaaa
2 lata temu
Nie strzelajcie w sylwestra zwierzęta się boja dajcie na schronisko albo zaoszczędzicie.prosze nie strzelajcie
OMG
2 lata temu
Dopiero co afera z milionami dla Golców, Świerzyńskiego, Kozidrak, Zenka, Bednarka, Rodowicz itd. a Kurski ma tupet dodatkowo finansować z naszych pieniedzy tych obciachowców???!!! To zwykła granda, kpina z Polaków. Jak ci hipokryci będą mieli czelność wyjść na scenę i spojrzeć ludziom w oczy? Ci z Ostródy powinni to zbojkotować a my przed telewizorami. Kurskiemu, z tym jego obślizłym uśmieszkiem, chodzi znowu o przyciągnięcie wyborców i wykoszenie konkurencji stąd zmiana koncepcji na ostatnią chwilę
Krystynaiwona
2 lata temu
A Marylka? Jak Marylki nie będzie to nie jadę do Ostródy.
Lala
2 lata temu
Aha, na koncercie może być tylko 5 osób ale już na demonstracjach "strajku kobiet" może być nieograniczona ilość, a protesty SK raczej nie są spontaniczne skoro wiadomo o nich na długo przed, np. o tym ostatnim protescie 13 grudnia było wiadomo już od dawna, także...
Najnowsze komentarze (333)
Marysia
2 lata temu
Z tego co wiem, Sylwester odbędzie się bez udziału widowni. Nie ma więc większego znaczenia, gdzie zostanie zorganizowany.
Wiola
2 lata temu
A co za różnica gdzie ten Sylwester będzie :D I tak nie będzie można się przemieszczać...
Maryczka
2 lata temu
Myślę, ze jednak lepiej, aby ten Sylwek odbył się na zewnątrz niż na jakiejś hali. Dobry wybór!
Violetta
2 lata temu
A niech sobie organizują gdzie chcą. Ludzie i tak nie będą w nim uczestniczyć, bo obowiązuje zakaz przemieszczania się.
maryśka
2 lata temu
A co za różnica, gdzie ten Sylwester się odbędzie? I tak nie będzie uczestniczyć w nim widownia.
Danka
2 lata temu
No ja jestem pewna, że niezaleznie od tego, gdzie ten Sylwester się odbędzie, będzie zgodny z obostrzeniami.
Patrycja
2 lata temu
Moim zdaniem lepiej, że organizują wszystko na zewnątrz niż na jakiejś hali. Zresztą, co za różnica, gdzie ten koncert się odbędzie.
Milena
2 lata temu
TVP wydało ostatnio oświadczenie z którego wynika, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.
GPO
2 lata temu
TO JEST KPINA Z NARODU.
Wandzia
2 lata temu
Nie ma znaczenia, gdzie ten Sylwester zostanie zorganizowany. I tak nikt nie poza pracownikami stacji i gwiazdami nie będzie miał prawa na nim wystąpić.
Jolanta
2 lata temu
No dobrze, może i odbędzie się w plenerze, ale wyłącznie pracownicy stacji i gwiazdy występujące na scenie będą w nim uczestniczyć.
Eryk
2 lata temu
Lepiej aby występy były na zewnątrz. Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat.
Paulina
2 lata temu
A co za różnica, gdzie ten Sylwester zostanie zorganizowany? :P Co by TVP nie zrobiło, zawsze będzie na nią najazd.
ewa
2 lata temu
Jak można słuchać Zenka , przecież On śpiewa przez nos.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie