Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Sylwester TVP jednak odbędzie się W PLENERZE! "Trwa budowa sceny dla artystów"

333
Podziel się

"Sylwester Marzeń z Dwójką" nie odbędzie się w studio nagraniowym, jak do tej pory informowano, lecz na deskach amfiteatru w Ostródzie. Udało nam się potwierdzić te doniesienia w rozmowie z przedstawicielami miasta.

TYLKO NA PUDELKU: Sylwester TVP jednak odbędzie się W PLENERZE! "Trwa budowa sceny dla artystów"
Sylwester Marzeń z Dwójką jednak w plenerze (AKPA)
bDBjxtaZ

W obliczu pandemii koronawirusa losy tegorocznych sylwestrowych koncertów stanęły pod znakiem zapytania. TVN w tym roku całkowicie zrezygnował z organizacji imprezy, TVP oraz Polsat postanowiły z kolei niezmiennie zabawiać widzów występami gwiazd - tym razem jednak ze studia nagraniowego.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Telewizja Polska ostatecznie ma nieco inne plany odnośnie organizacji Sylwestra Marzeń, a Zenon Martyniuk wciąż może odśpiewać Przez twe oczy zielone na wielkiej scenie. Jak udało nam się ustalić, impreza stacji w rzeczywistości ma odbyć się na świeżym powietrzu, a dokładnie w amfiteatrze w Ostródzie.

bDBjxtbb

Postanowiliśmy skontaktować się z przedstawicielami Centrum Kultury w Ostródzie i dowiedzieć się, czy tegoroczny Sylwester Marzeń faktycznie odbędzie się w tamtejszym amfiteatrze.

Mogę potwierdzić wynajem amfiteatru na produkcję audycji telewizyjnej "Sylwester Marzeń z Dwójką" przez TVP - zdradza w rozmowie z Pudelkiem przedstawicielka ostródzkiego Centrum Kultury.

bDBjxtbh

Urzędniczka zaznacza jednak, że władze Ostródy nie odpowiadają za wydarzenie - w tym zaproszenie publiczności oraz inne kwestie związane z audycją.

Miasto jest jedynie stroną wynajmującą obiektsłyszymy.

Jak z kolei donosi nasza czytelniczka z Ostródy, przy amfiteatrze trwają już zaawansowane prace, by zdążyć z przygotowaniem sylwestrowej imprezy.

Trwa właśnie budowa sceny dla artystów. Na miejscu pracują też oświetleniowcy, stoją ciężarówki ze sprzętem nagłaśniającym - słyszymy.

bDBjxtbi

Jak na razie TVP potwierdziło, że na tegorocznym koncercie zaśpiewają Zenon Martyniuk, Cleo oraz Marcin Miller i grupa Boys - którzy tym razem muszą jednak zadowolić się znacznie niższymi gażami za swoje występy. Póki co nie wiadomo jednak, czy władze stacji zdecydują się zaprosić na Sylwestra Marzeń publiczność.

Widownia amfiteatru w Ostródzie może pomieścić nawet 2500 osób. Co roku odbywa się tam festiwal disco polo (tym razem odwołany przez pandemię), Telewizja Polska w tym roku zorganizowała tam natomiast jeden z koncertów z serii Wakacyjna Trasa Dwójki.

Warto dodać, że zgodnie z obecne obowiązującymi przepisami w zgromadzeniach publicznych może brać udział maksymalnie 5 osób, przy jednoczesnym obowiązku zakrywania nosa i ust oraz zachowaniu tzw. bezpiecznej odległości. Możliwe więc zatem, że sylwestrowa impreza TVP odbędzie się bez udziału publiczności przy pustych trybunach amfiteatru. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do rzecznika TVP, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

bDBjxtbj
bDBjxtbk
bDBjxtbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(333)
Ona
miesiąc temu
Mam nadzieje ze bez publiczności bo nie po to ludziom każe się spędzać Święta , ferie w domu by inni szli na koncert
Jaaaa
miesiąc temu
Nie strzelajcie w sylwestra zwierzęta się boja dajcie na schronisko albo zaoszczędzicie.prosze nie strzelajcie
OMG
miesiąc temu
Dopiero co afera z milionami dla Golców, Świerzyńskiego, Kozidrak, Zenka, Bednarka, Rodowicz itd. a Kurski ma tupet dodatkowo finansować z naszych pieniedzy tych obciachowców???!!! To zwykła granda, kpina z Polaków. Jak ci hipokryci będą mieli czelność wyjść na scenę i spojrzeć ludziom w oczy? Ci z Ostródy powinni to zbojkotować a my przed telewizorami. Kurskiemu, z tym jego obślizłym uśmieszkiem, chodzi znowu o przyciągnięcie wyborców i wykoszenie konkurencji stąd zmiana koncepcji na ostatnią chwilę
bDBjxtbD
Krystynaiwona
miesiąc temu
A Marylka? Jak Marylki nie będzie to nie jadę do Ostródy.
Lala
miesiąc temu
Aha, na koncercie może być tylko 5 osób ale już na demonstracjach "strajku kobiet" może być nieograniczona ilość, a protesty SK raczej nie są spontaniczne skoro wiadomo o nich na długo przed, np. o tym ostatnim protescie 13 grudnia było wiadomo już od dawna, także...
Najnowsze komentarze (333)
Marysia
4 tyg. temu
Z tego co wiem, Sylwester odbędzie się bez udziału widowni. Nie ma więc większego znaczenia, gdzie zostanie zorganizowany.
Wiola
4 tyg. temu
A co za różnica gdzie ten Sylwester będzie :D I tak nie będzie można się przemieszczać...
Maryczka
4 tyg. temu
Myślę, ze jednak lepiej, aby ten Sylwek odbył się na zewnątrz niż na jakiejś hali. Dobry wybór!
Violetta
4 tyg. temu
A niech sobie organizują gdzie chcą. Ludzie i tak nie będą w nim uczestniczyć, bo obowiązuje zakaz przemieszczania się.
maryśka
4 tyg. temu
A co za różnica, gdzie ten Sylwester się odbędzie? I tak nie będzie uczestniczyć w nim widownia.
Danka
4 tyg. temu
No ja jestem pewna, że niezaleznie od tego, gdzie ten Sylwester się odbędzie, będzie zgodny z obostrzeniami.
Patrycja
miesiąc temu
Moim zdaniem lepiej, że organizują wszystko na zewnątrz niż na jakiejś hali. Zresztą, co za różnica, gdzie ten koncert się odbędzie.
Milena
miesiąc temu
TVP wydało ostatnio oświadczenie z którego wynika, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.
bDBjxtbv
GPO
miesiąc temu
TO JEST KPINA Z NARODU.
Wandzia
miesiąc temu
Nie ma znaczenia, gdzie ten Sylwester zostanie zorganizowany. I tak nikt nie poza pracownikami stacji i gwiazdami nie będzie miał prawa na nim wystąpić.
Jolanta
miesiąc temu
No dobrze, może i odbędzie się w plenerze, ale wyłącznie pracownicy stacji i gwiazdy występujące na scenie będą w nim uczestniczyć.
Eryk
miesiąc temu
Lepiej aby występy były na zewnątrz. Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat.
Paulina
miesiąc temu
A co za różnica, gdzie ten Sylwester zostanie zorganizowany? :P Co by TVP nie zrobiło, zawsze będzie na nią najazd.
ewa
miesiąc temu
Jak można słuchać Zenka , przecież On śpiewa przez nos.
...
Następna strona
bDBjxtbX