Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Sylwester TVP. Zenon Martyniuk, Cleo i Marcin Miller dostaną MNIEJSZE stawki przez pandemię

149
Podziel się:

"Sylwester Marzeń z Dwójką" w tym roku odbędzie się w studio nagraniowym. Nowe warunki oraz pandemia koronawirusa znacząco wpłynęły na gaże zaproszonych gwiazd, w tym m.in. Zenona Martyniuka.

Sylwester TVP. Zenon Martyniuk, Cleo i Marcin Miller dostaną MNIEJSZE stawki przez pandemię
Wiemy, ile zarobią gwiazdy Sylwestra TVP (akpa)
bETwPFYl

W dobie pandemii koronawirusa losy tegorocznych sylwestrowych koncertów organizowanych przez największe polskie stacje telewizyjne stały pod znakiem zapytania. Od kilku dni wiadomo jednak, że zarówno Polsat, jak i Telewizja Polska, 31 grudnia niezmiennie będą zabawiać widzów z pomocą zaproszonych na scenę gwiazd - tym razem zostaną one jednak przeniesione do studia.

Niedługo po potwierdzeniu, że Sylwester Marzeń TVP odbędzie się zgodnie z planem, szef stacji Jacek Kurski przedstawił światu pierwsze gwiazdy, które wraz z widzami pożegnają 2020 rok. Na scenie niezmiennie brylował będzie Zenon Martyniuk, wystąpią również Cleo oraz Marcin Miller i zespół Boys.

bETwPFYn

Sylwestrowe koncerty od zawsze stanowiły dla polskich muzyków świetne źródło zarobku. Niestety okazuje się jednak, że w tym roku ich gaże będą znacznie niższe niż dotychczas. Jak udało się ustalić Plotkowi król disco polo za swój koncert dla widzów Telewizji Polskiej zainkasuje "zaledwie" 50 tysięcy złotych - co i tak będzie jedną z najwyższych wypłaconych przez stację kwot.

Telewidzowie kochają disco polo, a Zenka w szczególności (...) Szefostwo jest pewne, że w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stąd gwiazdorska stawka dla niego, 50 tysięcy złotych - twierdzi informator serwisu.

bETwPFYt

Miller i grupa Boys wzbogacą się o 35 tysięcy, z kolei Cleo zarobi okrągłe 30 tysięcy - dla porównania w ubiegłym roku wokalistka za występ na Sylwestrze Polsatu zarobiła 70 tysięcy. W tym roku nie mogłaby już jednak liczyć na równie imponującą kwotę.

Stawki zmalały, bo artyści nie nagrywają koncertu w święto, tylko wcześniej, w studiu - nie na mrozie. Innym powodem jest oczywiście kryzys. W Polsacie stawki są jeszcze niższe niż w TVP, ale wiele gwiazd wybiera Polsat, bo nie chce występować w państwowej telewizji - zdradza źródło Plotka.

Szkoda?

bETwPFYu
bETwPFYv
bETwPFYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(149)
Andrzej
12 miesięcy temu
Po co to wogole. Od 20-30 l te same odgrzewane kotlety. Ile można tego badziewia słuchać i za takie pieniądze
Aurora
12 miesięcy temu
Mniejsza stawka + dofinansowanie z ministerstwa = mega premia, a mniejszy podatek dochodowy
Zzz
12 miesięcy temu
To jest cyrk
bETwPFYP
Ola
12 miesięcy temu
do znudzenia ten Zenon już
Panna Nikt
12 miesięcy temu
Uważam,że w tym roku powinni sobie darować.Duza część Polaków nie ma się z czego cieszyć ,czasy są trudne.Nie ma pieniędzy na chore dzieci ,na ludzi w śpiączce,na rehabilitację te pieniądze wydane powinny być na inny cel.A piosenek można posłuchać z teledysków jest tego masa.
Najnowsze komentarze (149)
Mstr
12 miesięcy temu
Dlaczego celebryci którzy dostali od państwa straszne pieniądze nie wiadomo w sumie za co dostają ponownie po kilkadziesiąt tysięcy i to od publicznej telewizji? Czemu nie można było wziąć zespołów które nie wystąpiły o publiczne pieniądze z budżetu? Byłaby to dla nich forma wsparcia i niejako podziękowanie że się nie zeszmacili - ja nie zamierzam tego cyrku oglądać
Mirek
12 miesięcy temu
Nie da się powiedzieć, poziom sięgnął dna, Dno zostało przebite, panie kurski
amaraka
12 miesięcy temu
Co roku w tvp oglądam i w tym będzie podobnie. Nie wiem dlaczego ale na innych stacjach te sylwestry mi się nie podobają... czegoś im brakuje..
cleo
12 miesięcy temu
nie będę innym zaglądać do portfela to są już ustalenia artystów i telewizji. ja to się tylko cieszę że cleo będzie bo ona to porobi!! uwielbiam kobietę! <3
Gocha
12 miesięcy temu
Strasznie zależało mi na tym, aby Sylwestra spędzić miło. Dzięki TVP będzie to możliwe!
Daria
12 miesięcy temu
Strasznie mnie cieszy, że impreza się odbędzie, bo mogło być różnie. Na pewno będę oglądać.
hanka7
12 miesięcy temu
genialne, serio genialne, że są w stanie zorganizować sylwestra patrząc na wszelkie obostrzenia. Polacy są wam wdzięczni! :)
loka
12 miesięcy temu
Bawi mnie to, że wiele osób narzeka, a pierwsze co zrobią w sylwestra to będzie odpalenie tvp by móc się godnie zabawić :)
bETwPFYH
Karol.P
12 miesięcy temu
Ja sylwester będę oglądał z tvp jak co roku, żeby tradycji stała się zadość :D Akurat lubię Zenka także +10!
Jola
12 miesięcy temu
Prawda jest taka, że gdyby komuś nie pasowało to nie brał by udziału, ja się cieszę z tych wokalistów, każdy ma inne gusta :)
Beata
12 miesięcy temu
Może rok ten nie zaczął się najlepiej, ale przynajmniej zakończy się tak, jak trzeba! Czekam na tego Sylwestra i cieszę się, ze TVP zdecydowało się go zorganizować, mimo obowiązujących obostrzeń.
Greczynka
12 miesięcy temu
Cieszę się, że mimo obowiązujących obostrzeń stacja zdecydowała się zorganizować koncert. Jak widać, jak się chce, to można!
oska
12 miesięcy temu
Mnie tam nie interesuje ile dostaną, ważne że koncert będzie i będę się mogła pobawić jak co roku przed telewizorem! Nie muszę jechać do Zakopanego żeby przeżyć super emocje. Liczę bardzo na Cleo!
Eliza
12 miesięcy temu
Ja się cieszę, że będę mogła pozytywnie zakończyć ten rok. Na pewno spędzę Sylwestra właśnie z TVP. Wystąpią moim ulubieni artyści, na czym bardzo mi zależało.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETwPFZA
bETwPFZB
bETwPFZC
bETwPFZD
bETwPFZE
bETwPFZj