Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Sylwester w dobie pandemii koronawirusa. TVP i Polsat PODJĘŁY DECYZJE dotyczące imprez

105
Podziel się

Wszystkie stacje telewizyjne co roku szykowały dla widzów ogromne plenerowe imprezy. Pandemia pokrzyżowała jednak plany organizatorów. Wiadomo już, co na Sylwestra 2020 szykują TVP i Polsat.

Sylwester w dobie pandemii koronawirusa. TVP i Polsat PODJĘŁY DECYZJE dotyczące imprez
Sylwester w TVP i Polsacie. Stacje podjęły decyzję (AKPA)
bDJeHBPF

Niemal od początku było pewne, że tegoroczny Sylwester będzie inny niż dotychczas. Jest to o tyle istotne, że już od kilku lat końcówka roku kalendarzowego jest polem konkurencji między największymi stacjami telewizyjnymi, które, z różnym skutkiem, wytaczają do walki o oglądalność najcięższe działa.

W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowa. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa, przez którą główne stacje w Polsce długo wstrzymywały się przed poinformowaniem o tym, czy tegoroczne imprezy w ogóle się odbędą. Teraz wiemy już, że TVP i Polsat nie wycofują się z walki o oglądalność.

bDJeHBPH
Zobacz także: Sylwester w Zakopanem: "Niech żyje wolność!"

Niedawno Jacek Kurski potwierdził w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że tegoroczny Sylwester w TVP odbędzie się zgodnie z planem. Co prawda występy zostaną przeniesione do studia, jednak Telewizja Polska podobno nie planuje oszczędzać na swojej flagowej imprezie. Jak donosi Flesz, jedną z gwiazd wydarzenia ma być Edyta Górniak, a oprócz niej zobaczymy też na scenie Zenka Martyniuka, Cleo czy braci Golec.

bDJeHBPN

Nieco dłużej wstrzymywał się ze swoim ogłoszeniem Polsat, który w poniedziałek oficjalnie ogłosił, że też nie planuje wycofywać się z organizacji swojej imprezy. Podobnie jak w przypadku TVP wydarzenie zostanie zorganizowane w studio, a dyrektor programowa stacji określiła je pieszczotliwie mianem "domówki".

Dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew zaprasza wszystkich na największą sylwestrową domówkę w Polsce! - czytamy w poście, który udostępniono na Instagramie stacji.

Kogo jeszcze zobaczymy na scenie w TVP i Polsacie? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce, jednak zarówno Kurski, jak i Nina Terentiew zapowiadają zaproszenie na swe imprezy także zagranicznych gwiazd.

A Wy z kim spędzicie końcówkę 2020 roku?

bDJeHBPO
bDJeHBPP
bDJeHBQi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(105)
Doja
2 miesiące temu
Gdyby nie kurski to te pseudograjki pokroju Martyniuka grały by co najwyżej na dożynkach na Podlasiu
Izzka
3 miesiące temu
O to chyba znowu tvp będzie mieć więcej widzów. Nie wiem czemu ale ich sylwestry zawsze najlepiej mi się oglądało. Nawet o same gwiazdy nie chodzi tylko o organizację, rozplanowanie itp. Mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samo.
tymek
3 miesiące temu
Docenimy starania telewizji polskiej, która chce choć minimalną rozrywkę zagwarantować swoim Polakom :)
bDJeHBQj
kolejka8
3 miesiące temu
Powinniśmy się cieszyć, że jedna stacja pomyślała o domownikach. Cieszę się, że tak popularne osoby zgodziły się wziąć w tym udział.
loka
3 miesiące temu
Brawo, będzie się przy czym bawić co niezmiernie mnie cieszy. To, że zostanie w domu, to nie znaczy, że mamy przespać taką noc.
Amanda
3 miesiące temu
I bardzo dobrze! Jak najbardziej Sylwester w dobie pandemii można zorganizować - trzeba jednak włożyć nieco więcej wysiłku i zadbać o wszelkie aspekty bezpieczeństwa.
renata
3 miesiące temu
Tez uwazam ze to dobry pomysł. Zawsze oglądam Sylwester z tvp.I myślę że i tym razem wszystko się uda dobrze zorganizować.Podobnie jak koncert w Wadowicach, tam też były zachowane wszelkie środki ostrożności.
luda
3 miesiące temu
o matko....co rok te same "gwiazdy" ....lepiej sobie dobry film puścić ....
gość
3 miesiące temu
TVP i Polsat kto ich jeszcze ogląda będą się bawić a zmarło 20 tysięcy ludzi to wstyd i hańba.
Hana
3 miesiące temu
Nie oglądam martyniuka,więc i tej telewizji przez to jak traktują i obgadują swoją byłą synową.
Oczy zielone
3 miesiące temu
Ta będziemy szczególnie Zenka i golców nuda co roku to samo
Znowu
3 miesiące temu
jak slysze "w dobie pandemii" ... to juz takie oklepane, nie lepiej w czasach epidemii lub w czasach wirusa !
Grubyrycho.
3 miesiące temu
Serdecznie dziękuję Panu PREZESOWI Jackowi Kurskiemu, że dba o to, aby rytmy i dźwięki skocznych polskich piosenek trafiły pod strzechy. Tylko dzięki Niemu my mieszkańcy Polski B możemy dokładnie poznawać twórców polskiej pieśni. Uważam,że jest to wysoce niesprawiedliwe, że do tej pory Pan Kurski nie został odznaczony Orderem Orła Białego.
bDJeHBQb
Gość 777
3 miesiące temu
OMG...znowu te Zenki itp...ciągle to samo wolę dobry film
...
Następna strona
bDJeHBQD