Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Wiemy, ile gwiazdy zarobią na sylwestrowych koncertach. Rekordzistką jest Edyta Górniak

147
Podziel się

I w tym roku artystom udało się wynegocjować ze stacjami astronomiczne sumy.

Wiemy, ile gwiazdy zarobią na sylwestrowych koncertach. Rekordzistką jest Edyta Górniak
(ons, ons)
bDHRagNx

Nadszedł moment, w którym telewizje zaczęły ścigać się na propozycje spędzenia sylwestrowej nocy. Jak co roku na scenach największych polskich miast zobaczymy ulubione gwiazdy Polaków. Każdy organizator chce przyciągnąć widzów znanymi nazwiskami, dlatego stacje prześcigają się w windowaniu stawek do niebotycznych poziomów. Przed dwoma laty Telewizja Polska przebiła wszystkich, płacąc Luisowi Fonsiemu blisko pół miliona złotych za "Despasito" z playbacku.

bDHRagNz

Jako że w ostatnią noc w roku za zaśpiewanie dwóch lub trzech piosenek można zarobić nawet trzykrotną stawkę koncertową, większość gwiazd godzi się na udział w przedsięwzięciu bez mrugnięcia oka. Jak ustalił Super Express, w tym roku najwyższą stawkę udało się wynegocjować największej diwie polskie estrady, Edycie Górniak, która na Sylwestrze TVN-u zarobi 130 tysięcy złotych. Na drugim miejscu plasuje się Sylwia Grzeszak, o którą zabiegały trzy największe stacje. Z TVN-em udało jej się wytargować 100 tysięcy złotych. Największą gwiazdą imprezy w TVP będzie Maryla Rodowicz: artystka dostanie za swój występ aż 90 tysięcy złotych. Jedną z ostatnich okazji żeby się obłowić będzie miał zespół Perfect, z którego już niebawem odejdzie jego frontman Grzegorz Markowski. TVN zapłaci muzykom 85 tysięcy. Na taką samą stawkę umówili się Sławomir i Kajra, którzy wystąpią na organizowanym przez Polsat Sylwestrze w Chorzowie, z kolei Ewelina Lisowska dostanie od TVN-u "skromne" 55 tysięcy. Powody do zadowolenia może mieć Beata Kozidrak, której udało się wynegocjować z TVN-em 110 tysięcy. Również Cleo może pochwalić się niemałym sukcesem - za występ w Chorzowie konto piosenkarki zasili się o 70 tysięcy złotych.

bDHRagNF
bDHRagOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(147)
SANDRA
2 miesiące temu
Brawo Edytko moja wierzyłam w ciebie
SANDRA
2 miesiące temu
BRAWO EDYTA WIERZYŁAM W CIEBIE
Jaro
2 miesiące temu
Tą kobietę powinno się omijać i bojkotować za te głupoty co opowiada o pandemii. Naraża nas a my mamy jej płacić
bDHRagOb
masakra
3 miesiące temu
PO MOIM TRUPIE !!!! dlatego nie bede ogladac ani sluchac DLA PROTESTU !!!! TO JEST CHORE !!! za co ta kasa taka edzia ma 3 piosenki na krzyz za 30 lat i taka kasa??????
Siwy
3 miesiące temu
Edzie od lat nie ma żadnego przeboju więc za co jej tyle płcą. ??????????? Jak zawsze pojęczy i popłacze i to za 130,000 Szok
ufo
rok temu
stare rozsypujące się rury bleeeee, fuj
Farida2020
rok temu
Dlaczego takie wysokie są gaże i to za dwie piosenki itp. ????????????
Bronus
rok temu
Ja natomiast mogę bez wachania powiedzieć, że należą im się takie pieniądze. Ludzie, ja rozumiem zazdrość. To u nas w Polsce normalne, ale naprawdę, to co piszecie to przesada. Teksty w stylu: Edyta Górniak- za co, przecież ona nic nie robi, albo Sławomir- chyba za świecenie buźką, a wygląd też zostawia wiele do życzenia. Edyta Górniak to wielka artystka z anielskim głosem, godna podziwu. Naprawdę nie jest częste, aby mieć 3 oktawy w glosie. Natomiast Sławomir to osoba bawiąca ludzi, nie rozumiem też co jest nie tak z jego wyglądem. Jeżeli chodzi o głos też może być dumny bo jako jeden z nielicznych Discopolowców nie śpiewa z Playbacku. Zresztą praca gwiazd wcale nie wygląda w ten sposób, który wyobraża sobie większość Polaków- wyjdą na scenę, zaśpiewają, dostaną kasę i tyle. NIE, gwiazdy często zrywają noce na przygotowania, wszystkie próby, rozśpiewki, przygotowywanie piosenek- to wszystko często zajmuje więcej niż 8-godzinna praca przez cały tydzień. Wiem to, bo mój kuzyn jest w branży wokalnej, nie raz słyszy sie od niego, że nie ma czasu. Nie dziwne jest, że tyle zarabiają. Płaci się im też za sławę, za oglądalność, bo dzięki nim włączamy telewizory i mamy co oglądać. Bez nich, stacje nie miałyby z czego zapłacić, nic by nie miały. I szczerze jestem załamany poziomem zazdrości, jaki jest w naszym kraju. Żeby aż wyzywać drugiego człowieka bo on dostaje więcej pieniędzy, skandal. Mam nadzieję że przemyslicie swoje zachowanie.
Bałtyk
rok temu
Arka Gdynia
jaś
rok temu
Ja uważam że to rozpusta.Stacje TV powinny się dogadać i zrobić jeden sylwester.Przecież widzowie i tak oglądają jednocześnie jedną stację,lub przełączają z jednej na drugą licząc że wystąpi jakaś gwiazda światowa i zaśpiewa na żywo,bo zazwyczaj nie chce się artystom nawet dobrze ust otwierać.Zaoszczędzone pieniądze można by przeznaczyć na szczytny cel.
Moje zdanie
rok temu
Z tego wynika że TVN płaci najwięcej, ale to bez znaczenia bo ma najnudniejszych wykonawców.
AKL
rok temu
A Edyta nie ma nawet matury i taką kasę kosi.
gość
rok temu
Górniak aż tyle i za co?? To przesada!! Kiedy ona wydała ostatnia płytę?? Robi kasę za ..ble, ble...SKANDAL!! Wstyd, nie potrafi nic nowego nagrać a inni tworzą nowa muzę i to są artyści a Górniak ...przeminęło z wiatrem...
bDHRagNT
Romek NY
rok temu
Kto zazdrości to niech pójdzie do TVN, TVP albo Polsatu, zaśpiewa im i co wynegocjuje. Śpiewać każdy moźe trochę lepiej lub trochę gorzej .....
...
Następna strona
bDHRagOv