Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Wiemy, ile gwiazdy zarobią na sylwestrowych koncertach. Rekordzistką jest Edyta Górniak

142
Podziel się

I w tym roku artystom udało się wynegocjować ze stacjami astronomiczne sumy.

Wiemy, ile gwiazdy zarobią na sylwestrowych koncertach. Rekordzistką jest Edyta Górniak
(ons, ons)
bCPbhqaJ

Nadszedł moment, w którym telewizje zaczęły ścigać się na propozycje spędzenia sylwestrowej nocy. Jak co roku na scenach największych polskich miast zobaczymy ulubione gwiazdy Polaków. Każdy organizator chce przyciągnąć widzów znanymi nazwiskami, dlatego stacje prześcigają się w windowaniu stawek do niebotycznych poziomów. Przed dwoma laty Telewizja Polska przebiła wszystkich, płacąc Luisowi Fonsiemu blisko pół miliona złotych za "Despasito" z playbacku.

bCPbhqaL

Jako że w ostatnią noc w roku za zaśpiewanie dwóch lub trzech piosenek można zarobić nawet trzykrotną stawkę koncertową, większość gwiazd godzi się na udział w przedsięwzięciu bez mrugnięcia oka. Jak ustalił Super Express, w tym roku najwyższą stawkę udało się wynegocjować największej diwie polskie estrady, Edycie Górniak, która na Sylwestrze TVN-u zarobi 130 tysięcy złotych. Na drugim miejscu plasuje się Sylwia Grzeszak, o którą zabiegały trzy największe stacje. Z TVN-em udało jej się wytargować 100 tysięcy złotych. Największą gwiazdą imprezy w TVP będzie Maryla Rodowicz: artystka dostanie za swój występ aż 90 tysięcy złotych. Jedną z ostatnich okazji żeby się obłowić będzie miał zespół Perfect, z którego już niebawem odejdzie jego frontman Grzegorz Markowski. TVN zapłaci muzykom 85 tysięcy. Na taką samą stawkę umówili się Sławomir i Kajra, którzy wystąpią na organizowanym przez Polsat Sylwestrze w Chorzowie, z kolei Ewelina Lisowska dostanie od TVN-u "skromne" 55 tysięcy. Powody do zadowolenia może mieć Beata Kozidrak, której udało się wynegocjować z TVN-em 110 tysięcy. Również Cleo może pochwalić się niemałym sukcesem - za występ w Chorzowie konto piosenkarki zasili się o 70 tysięcy złotych.

bCPbhqaR
bCPbhqbm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(142)
dasiex
8 miesięcy temu
przecież górniak ma 3 piosenki !! więc pytam się za co ta kasa ?
gerard
8 miesięcy temu
Chciałabym młodych wykonawców ze świeżym repertuarem i brzmieniem. A nie stare i już nieatrakcyjne.
Paulina
8 miesięcy temu
Kilkanaście minut na scenie i luksusowe wakacje albo nowy samochód gotowy :)
bCPbhqbn
ja grzeszczak
8 miesięcy temu
GRZESZCZAK jako jedyna a taki sławomir za co chyba za te miny i te ha ha ha wygląd jego też ciekawy po co oni go za taką kasę wzieli rozumie skromne 2-3 tys to wszystko jak tu porównać taką Grzeszczak Górniak do jakiegoś slawomira wstyd
Tajniak :)
8 miesięcy temu
Negocjacje :Nie Kozidrak tylko Pietras i to dużo wyższa kwota
Najnowsze komentarze (142)
ufo
7 miesięcy temu
stare rozsypujące się rury bleeeee, fuj
Farida2020
7 miesięcy temu
Dlaczego takie wysokie są gaże i to za dwie piosenki itp. ????????????
Bronus
7 miesięcy temu
Ja natomiast mogę bez wachania powiedzieć, że należą im się takie pieniądze. Ludzie, ja rozumiem zazdrość. To u nas w Polsce normalne, ale naprawdę, to co piszecie to przesada. Teksty w stylu: Edyta Górniak- za co, przecież ona nic nie robi, albo Sławomir- chyba za świecenie buźką, a wygląd też zostawia wiele do życzenia. Edyta Górniak to wielka artystka z anielskim głosem, godna podziwu. Naprawdę nie jest częste, aby mieć 3 oktawy w glosie. Natomiast Sławomir to osoba bawiąca ludzi, nie rozumiem też co jest nie tak z jego wyglądem. Jeżeli chodzi o głos też może być dumny bo jako jeden z nielicznych Discopolowców nie śpiewa z Playbacku. Zresztą praca gwiazd wcale nie wygląda w ten sposób, który wyobraża sobie większość Polaków- wyjdą na scenę, zaśpiewają, dostaną kasę i tyle. NIE, gwiazdy często zrywają noce na przygotowania, wszystkie próby, rozśpiewki, przygotowywanie piosenek- to wszystko często zajmuje więcej niż 8-godzinna praca przez cały tydzień. Wiem to, bo mój kuzyn jest w branży wokalnej, nie raz słyszy sie od niego, że nie ma czasu. Nie dziwne jest, że tyle zarabiają. Płaci się im też za sławę, za oglądalność, bo dzięki nim włączamy telewizory i mamy co oglądać. Bez nich, stacje nie miałyby z czego zapłacić, nic by nie miały. I szczerze jestem załamany poziomem zazdrości, jaki jest w naszym kraju. Żeby aż wyzywać drugiego człowieka bo on dostaje więcej pieniędzy, skandal. Mam nadzieję że przemyslicie swoje zachowanie.
Bałtyk
7 miesięcy temu
Arka Gdynia
jaś
7 miesięcy temu
Ja uważam że to rozpusta.Stacje TV powinny się dogadać i zrobić jeden sylwester.Przecież widzowie i tak oglądają jednocześnie jedną stację,lub przełączają z jednej na drugą licząc że wystąpi jakaś gwiazda światowa i zaśpiewa na żywo,bo zazwyczaj nie chce się artystom nawet dobrze ust otwierać.Zaoszczędzone pieniądze można by przeznaczyć na szczytny cel.
Moje zdanie
7 miesięcy temu
Z tego wynika że TVN płaci najwięcej, ale to bez znaczenia bo ma najnudniejszych wykonawców.
AKL
7 miesięcy temu
A Edyta nie ma nawet matury i taką kasę kosi.
gość
7 miesięcy temu
Górniak aż tyle i za co?? To przesada!! Kiedy ona wydała ostatnia płytę?? Robi kasę za ..ble, ble...SKANDAL!! Wstyd, nie potrafi nic nowego nagrać a inni tworzą nowa muzę i to są artyści a Górniak ...przeminęło z wiatrem...
bCPbhqbf
Romek NY
7 miesięcy temu
Kto zazdrości to niech pójdzie do TVN, TVP albo Polsatu, zaśpiewa im i co wynegocjuje. Śpiewać każdy moźe trochę lepiej lub trochę gorzej .....
Total
7 miesięcy temu
Jeżeli firma prywatna płaci artystom śpiewającym z playbacku to mnie nie intersuje to ich pieniądze świadczy tylko o artyście że nie potrafi już śpiewać .Ale jak firma państwowa za takie coś płaci to powinna zająć się tym prokuratura. Ja stanowczo nie zgadzam się aby z moich pieniędzy płacili za coś co mogę puścić z płyty czy kasety.
andrzej
7 miesięcy temu
Przecież można puścić w TV ubiegłoroczny.
abs
7 miesięcy temu
Przecież można puścić ubiegłoroczny i będzie to samo.
MdM
7 miesięcy temu
Wyłączmy telewizor,niech słupki oglądalności spadną,to może ktoś sie za stanowi,czy warto płacić takie niewyobrażalne stawki wyfiokowanym wyjcom.
Karol
7 miesięcy temu
Te stawki są niemoralne,ja przez 3lata tyle nie zarobie,choć mam wyższe wykształcenie.pozostaje nam wyłączyć TV i nie oglądać tych pseudogwiazd.Zbojkotujmy ten nieetyczny show.Ludzie,tyle możemy zrobić,żeby sie nie godzić na taka niesprawiedliwosc.
...
Następna strona
bCPbhqbH