Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Syn Krzysztofa Krawczyka walczy w sądzie o zachowek po ojcu. Na sali pojawiła się też Ewa Krawczyk (ZDJĘCIA)

1443
Podziel się

Syn Krzysztofa Krawczyka postanowił ubiegać się o prawo do zachowku po zmarłym ojcu. "Chcę tylko, żeby prawda wyszła na jaw".

Syn Krzysztofa Krawczyka walczy w sądzie o zachowek po ojcu. Na sali pojawiła się też Ewa Krawczyk (ZDJĘCIA)
Syn Krzysztofa Krawczyka i Ewa Krawczyk spotkali się w sądzie (East News)
bEpTTKNx

Wciąż nie milkną echa śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wszystko to za sprawą sporu między członkami jego najbliższej rodziny - żoną Ewą Krawczyk oraz synem, Krzysztofem Juniorem. Niedługo po odejściu wokalisty wyszło bowiem na jaw, że jego jedyny potomek żyje na skraju ubóstwa i nie ma nawet własnego mieszkania. Dodatkowo chorujący na epilepsję 47-latek został całkowicie pominięty w ostatniej woli ojca.

W końcu spór o spadek po Krzysztofie Krawczyku przeniósł się na salę sądową. W środę w Zgierzu odbyła się rozprawa, podczas której Krzysztof Junior walczył o przyznanie zachowku po zmarłym ojcu. W sądzie oprócz syna artysty stawiła się również Ewa Krawczyk. W sporządzonej we wrześniu 2020 roku ostatniej woli Krawczyk zapisał cały majątek oraz prawa do stworzonych utworów żonie. Jego syn nie zamierza jednak podważać testamentu ojca.

bEpTTKNz

Chcę tylko, żeby prawda wyszła na jaw. Ja się niczego nie boję, bo niczego nie oczekiwałem. Tylko teraz zostałem sam, nie ma mamy, nie ma taty. Przedtem miałem chociaż świadomość, że tata jest - powiedział Krzysztof Junior tuż przed rozprawą w rozmowie z Faktem.

Pełnomocnik jedynego potomka zmarłego artysty wyjaśniła, że jej klient nie jest zdolny do samodzielnej pracy i potrzebuje finansowego wsparcia.

Krzysztof Igor będzie starał się o zachowek, ponieważ jest stale niezdolny do pracy. Przysługuje mu jedna trzecia z całości spadkupowiedziała Faktowi adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka.

bEpTTKNF

Jako że w 2002 roku Krzysztof Krawczyk sporządził inny testament (treść jego ostatniej woli zmieniono we wrześniu 2020 roku), sąd postanowił odroczyć sprawę i ustalić, czy oba dokumenty nie są ze sobą sprzeczne w znaczącym stopniu. Ewa Krawczyk na sali sądowej zaprzeczyła medialnym doniesieniom, jakoby w poprzedniej wersji testamentu artysty Krzysztof Junior dziedziczył część jego majątku.

Sporządził testament 15 września 2020. To jest ostatni testament. Był wcześniejszy testament w 2002 roku. Też w formie aktu notarialnego i też w nim dziedziczę wszystko - powiedziała sądowi żona zmarłego wokalisty.

Zobaczcie zdjęcia z sali sądowej.

bEpTTKNG
bEpTTKNH
bEpTTKOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1443)
Aga
2 miesiące temu
Ma rację był synem i jemu się też coś należy
Wstyd
2 miesiące temu
Co za pazerna kobieta, jakby nie było, synowi też się coś należy po ojcu. Wstyd Panie Krawczyk, taki religijny...
Nick
2 miesiące temu
W czapce na sali sądowej?....
bEpTTKOb
Ella
2 miesiące temu
Obrzydliwe zachowanie z jej strony. Krawczyk go nie wydziedziczył, tylko NIE UJĄł w testamencie , więc ma prawo do zachowku. A ona mu proponuje "coś" jakby to była jej łaska.
Poeta
2 miesiące temu
I chłopak dostanie trochę kasy!
Najnowsze komentarze (1443)
taka prawda
2 miesiące temu
a co Ewcia nic się nie umie prawda? Nic się nie ma w głowie, nie ma się żadnych talentów albo nawet zwykłych umiejętności, całe życie się żyło z pieniążków męża no to trzeba walczyć o każdy grosz!!! o każdy, każdy, bo przecież a noż zabraknie!!! I wtedy trzeba będzie iść do pracy jako sprzątaczka albo pani w toalecie na dworcu (nie ujmując nic tym paniom)!!! No i ty chyba wtedy umrzesz już po jednym dniu.
xcds
2 miesiące temu
Podli ludzie to są ci którzy o innych wiedzą wiecej niż oni sami o sobie.
Ewa
2 miesiące temu
Przykre, ciekawe jak szybko ona znajdzie sobie następnego faceta czy bedzie w żałobie przez rok
sąsiadka
2 miesiące temu
jeszcze powinnu sprawdzić dlaczego wypadek z winy ojca umożony! czyżby wdowa maczała palce???
Carpe Diem
2 miesiące temu
Junior nie jest człowiekiem pazernym - to widać po tym jak się zachowuje. Nic złego nie powiedział na Macochę - ma klasę i jest skromny. I chyba nie potrafi sam zawalczyć o to co mu się po porostu należy po Ojcu!
3-31
2 miesiące temu
W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI DZIECI DO ZABEZPIECZENIA FINANSOWEGO A DOPIER POtEM ZONY ETC...
Bożka
2 miesiące temu
O tej pani bardzo źle już świadczy jej strój w sądzie.
Ela @
2 miesiące temu
Oprócz syna pan Krawczyk Krzysztof miał również wnuka któremu też należy się zachowek !!!!!
bEpTTKNT
MdeM
2 miesiące temu
Krawczyk ma też wnuka, któremu należała się pomóc, bo syn nie płacił alimentow . A dziecko wymaga specjalnej opieki Porozmawiajcie z mamą dziecka, jaka dostała pomoc . Ale podpowiem - raz 300 zł, bo pani Krwczykowa dbała o dzieci swej siostry.
jkh
2 miesiące temu
Jeśli jest trwale niezdolny do pracy, to przysługuje mu 2/3 wartości udziału w spadku, jaki by mu przypadał, gdyby dziedziczył z ustawy /art.991 kodeksu cywilnego/. Co to za adwokat tak świetnie was poinformował? Nie potraficie sobie tuzy intelektu znaleźć przepisu?
kolon
2 miesiące temu
bogaty Krawczyk cudzym dzieciom /siostrze Ewy i jej 3 córkom/ kupił mieszkanie 68 m kw. a jedyny syn który z winy ojca jest inwalidą pierwszej grupy TRWALE NIEZDOLNYM Do PRACY , nie ma mieszkania miasto szuka mieszkania komunalnego, pierwsze dba się o swoje dziecko a dopiero później o cudze , wstyd
123456789
2 miesiące temu
Okropna kobieta, WSTYD.
Armani
2 miesiące temu
Taka harpia trafila sie biednemu Krzysztofowi. W jakiś sprytny sposób potrafiła przekonać go do pomocy jej rodzinie i do stworzenia testamentu.
Aga
2 miesiące temu
Nie moge tego zrozumiec jedyny syn zostal z niczym w dodatku chory .Zabezpieczyl obce dziewuchy bo matka tylko umiala sie puszczac ile dzieci tyle ojcow .Zawsze uwazalam Krawczyka za w porzadku faceta a jednak....
...
Następna strona
bEpTTKOv