Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Żona Daniela Olbrychskiego komentuje spór Krawczyków: "Nie można tego komentować z zewnątrz"

220
Podziel się

Krystyna Demska-Olbrychska, zwykle bardzo wylewna w komentowaniu życia przyjaciół z show biznesu, tym razem jest zachowawcza. Sytuacji Krawczyków nie chce oceniać pochopnie. Zaskoczeni?

Żona Daniela Olbrychskiego komentuje spór Krawczyków: "Nie można tego komentować z zewnątrz"
Krystyna Demska-Olbrychska skomentowała rodzinną aferę po śmierci Krzysztofa Krawczyka (AKPA)
bEpTpVcR

Wciąż nie milkną echa śmierci Krzysztofa Krawczyka, a właściwie sporów, jakie po odejściu artysty możemy obserwować między członkami jego najbliższej rodziny. Chodzi oczywiście o żonę gwiazdora, Ewę Krawczyk i jego jedyną pociechę - Krzysztofa Igora.

Jak się okazało, chorujący na epilepsję (która jest prawdopodobnie wynikiem wypadku sprzed lat, do którego doprowadził piosenkarz) Junior od lat żyje na skraju ubóstwa. Na domiar złego 47-latek, który nie ma nawet własnego mieszkania, został całkowicie pominięty w testamencie ojca. Wszystko przypadło jego macosze, której wcale nie widzi się dzielić majątkiem zmarłego męża.

bEpTpVcT
Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"

Środa to decydujący dzień dla rodziny Krzysztofa. W zgierzyńskim sądzie odbędzie się bowiem rozprawa w sprawie spadku. W związku z tym Fakt skontaktował się z przyjaciółką domu Krawczyków, Krystyną Demską-Olbrychską z prośbą o komentarz. Żona aktora, zazwyczaj chętna do wywodów na każdy temat, tym razem nie była zbyt wylewna.

Jak ktoś nie był w środku rodziny, nic nie wie - zaczęła, ostrożnie ważąc słowa. Zaraz zapewniła jednak, że wraz z Danielem Olbrychskim byli z wokalistą bardzo blisko: Ja i Daniel przyjaźniliśmy się z Krzysztofem. Bardzo często rozmawialiśmy o tym, ale nie będziemy udzielać żadnych informacji... To jest tak intymna i przykra sprawa, że nie można tego komentować z zewnątrz. Także przepraszam, ale nie mogę nic powiedzieć - skwitowała.

bEpTpVcZ

Krystyna po śmierci Krzysztofa zamieściła w sieci ich wspólne zdjęcie, które opatrzyła refleksyjnym podpisem, wspominając znajomość:

(...) Nazywał mnie UFO. Lubiłam to przezwisko. Lubiliśmy wizyty u Ewy i Krzysia. Biesiady. Towarzyskie spory. Ich odwiedziny w naszej Podkowie, czy właśnie w chałupie pod Kazimierzem... Jeszcze nie umiem zrozumieć co może znaczyć, że już nie można do Krzysia zadzwonić. Ani go usłyszeć, ani się z nim zobaczyć. Tak strasznie smutno... (...) - mogliśmy przeczytać na facebookowym profilu 66-latki.

Myślicie, że Krystyna zrobiła się nagle tak zachowawcza po tym, co wypisywała o Weronice Rosati? Przypomnijmy: Żona Olbrychskiego w otwartym liście do Rosati: "Lisku drogi, chcesz być kimś PODŁYM I PRYMITYWNYM. Będziesz unurzana w tyglu BRUDNEJ AFERY"

bEpTpVda
bEpTpVdb
bEpTpVdu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(220)
Kawa na ławę
2 miesiące temu
Niestety, skoro pogrzeb był z salwami wojskowymi, a z Krawczyka zrobiona pierwszego katolika RP, ludzie będą komentować. Osobiście nie wyobrażam sobie być odpowiedzialna za wypadek syna i mając duże zaplecze finansowe nie zapewnić mu podstawowych warunków do życia. Człowiek wychowany bez miłości zawsze będzie poraniony i skłonny do patologicznych zachowań.
Mietek
2 miesiące temu
To znaczy, że dużo wie i to wiele z tego nie jest przychylne wdowie, ale skoro razem „biesiadowali” to nie wypada nic złego mówić. A może szkoda.
Megs
2 miesiące temu
Przecież to widać gołym okiem, kto był całe życie stłamszony, poszkodowany i odrzucony od rodziny. Mam nadzieję, że wygra z macochą w sądzie. Wszystkiego dobrego Krzysiu juniorze!
bEpTpVdv
Marek Darek
2 miesiące temu
Teraz siedzi cicho z glowa w piachu ale jak doktorek bil Weronike to ja oczerniala na wszystkie strony swiata a jego bronila mimo ze sama G wie. Uklady, ukladziki. Nie lubie cie Olbryhska. Zdradzana zonka ktora jest z mezem dla kasy.
asdfg
2 miesiące temu
Jestem mega rozczarowana. Tak bardzo chciałam wiedzieć, co myśli na ten temat Krystyna Dembska-Olbrychska! Wciąż też czekam na wypowiedź Ewy Mingę i Mai Staśko.
Najnowsze komentarze (220)
sasiadka
2 miesiące temu
A czy Daniel O zapisał już wszystko swojej laleczce a tak a propos baardzo podobna do prezydentowej.
ktoś
2 miesiące temu
Czy Daniel O też zapisał wszystko swojej laleczce a tak a propos baardzo podobna do prezydentowej.
Piotruś
2 miesiące temu
Wstyd ,wstyd , Pani Ewo , jak można było tak traktować dziecko po wypadku. Pani jest katoliczką , czy tak postępują ludzie relidijni.
towarzyszka z...
2 miesiące temu
Hehe no i co czy nadal państwo O pozostają w serdecznościach i biesiadowaniu z laleczką jeszcze trochę a zaczną się wzajemnie obmawiać takie są koleje nadwyrężonej przyjaźni.
towarzyszka z...
2 miesiące temu
Hehe no i co czy nadal państwo O pozostają w serdecznościach i biesiadowaniu z laleczką jeszcze trochę a zaczną się wzajemnie obmawiać takie są koleje nadwyrężonej przyjaźni.
towarzyszka z...
2 miesiące temu
pewnie jego syn nie jest jego synem a jego niecórki są jego corkami a dyskretni przyjaciele domu mają swoje brudy i to w sporych ilościach i milczą bo brud pociągnie brud.
Dorota
2 miesiące temu
Nikt nie zostawia niepełnosprawnego dziecka na pastwę losu. Nie prosił się na świat, a nikt z rodziców go nie kochał. Przeciez to ojciec spowodował wypadek. Usiadł z dzieckiem za kierownicą mając za sobą nieprzespaną noc. Macocha zachowala się gorzej od tej z Kopciuszka, czy z Basni o 12 Miesiączkach. Te brudy sprawiały, ze przestałam słuchać piozenek KK, ktore bardzo lubiłam. Jestem zniesmaczona i zgorszona taką postawą małżenstwa Krawczyków
Gosc05
2 miesiące temu
Sugerują niektórzy że Krawczyk nie pomagał synowi bo ten rzekomo był złym człowiekiem. Ale o Krawczyku świadczy jednoznaczne to że dwa lata sądził się z synową bo nie chciał płacić na wnuka. Po wyroku płacił 350zł To ten kto zarabia minimalną krajową powinien płacić 3.5zł
bEpTpVdn
.ciocia
2 miesiące temu
Zaślepiony i wpatrzony w laleczkę,bo kiedy chciał to ją miał nawet w samolocie do USA.Milosć w chmurach udawana,tylko po to żeby po nim miała wszystko i chciała być lepszą od poprzednich żon.
Jaś
2 miesiące temu
Kobieto - jak nie masz nic do powiedzenia, to nie otwieraj buzi. Chciałaś zaistniec ??
Gość
2 miesiące temu
A w przypadku Weroniki Rosati można było komentować z zewnątrz ???? Co za hipokrytka ! Żona Daniela Olbrychskiego najlepiej wypada jak milczy ...
meggi
2 miesiące temu
patrząc zupełnie bezstronnie na ten cały spór , nie wiadomo po której stronie jest racja i tak z pewnością pozostanie .Będąc po tamtej stronie , Krzysztof Krawczyk nie może się bronić , natomiast przy tak medialnym pokazaniu syna Pana Krzysztofa , widzi się w nim jedynie ofiarę , wielkiego pokrzywdzonego przez ojca , nie patrząc na inną jego przeszłość .Był przecież żonaty , bił żone , z dzieckiem nie utrzymuje kontaktów , alimenty płacił ojciec .......Za cały swój los , obwinia innych , czy aby na pewno tak jest .....?
Godv
2 miesiące temu
Krysia zrób coś z soba bo koszmarnie wyglafasz a jesteś moja rówieśnica
bagno showbiz...
2 miesiące temu
oni biesiadowali, chlali na całego z fajnym Krzysiem, a w tym czasie jego syn nie miał co jesc, albo wpychano go do psychiatryka "na wakacje", albo znecała sie nad nim pijacka rodzina brata Krzysia seniora.... co tam, ale fajnie było, a syn nie nasza sprawa! ...syn Olbrychskiego nie bez powodu mowił kiedys straszne rzeczy o ojcu, tylko ten krawczyka nigdy sie na swojego nie skarzył, nawet teraz bedac przez niego na samym dnie bez zdrowia, bo ojciec mu je odebrał, bez pieniedzy, bez mieszkania, bez szans na godne utrzymanie sie z ta renta bez mozliwosci pracy.....
...
Następna strona
bEpTpVdP