Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Syn Krzysztofa Krawczyka znęcał się nad żoną?! "Tak mnie bił, dopóki nie mogłam stanąć na nogi"

742
Podziel się

Krzysztof Igor Krawczyk twierdzi, że była żona stosuje pomówienia. "Wymyślone historie" - komentuje syn Krzysztofa Krawczyka.

Syn Krzysztofa Krawczyka znęcał się nad żoną?! "Tak mnie bił, dopóki nie mogłam stanąć na nogi"
Media przypomniały o reportażu Superstacji na temat Krzysztofa Igora Krawczyka (YouTube, PAP)
bEhnuntx

Krzysztof Igor Krawczyk, jedyny syn Krzysztofa Krawczyka, stał się bohaterem dwuczęściowego reportażu magazynu Uwaga. Fakty, jakie ujawniono w materiałach, wstrząsnęły opinią publiczną: Krzysztof Junior, dziś 47-letni, choruje na padaczkę, a warunki, w jakich mieszka, urągają ludzkiej godności. Do tego dochodzą trudne relacje z wdową po muzyku, Ewą Krawczyk. Dziennikarze TVN-u twierdzą jeszcze, że Krzysztof Igor Krawczyk nie dostanie ani grosza po zmarłym ojcu.

Niestety, w reportażu poruszono także wątek przemocy domowej. Krzysztof Igor Krawczyk ma być ofiarą przemocy, ale i - jeśli wierzyć innym materiałom - także jej sprawcą. Chodzi o relacje z byłą żoną, Aleksandrą, matką jedynego wnuka Krzysztofa Krawczyka, Bartka. Kobieta oskarżyła Krawczyka Juniora o znęcanie się, ale ten przed kamerami TVN-u wszystkiemu zaprzeczył: Były sytuacje w sądzie. Po prostu oskarżenia. Ona mnie o jakąś przemoc. Wymyślone historie - skwitował.

bEhnuntz

Media przypomniały sobie jednak o reportażu z 2006 roku, który wyemitowała Superstacja. Materiał Szymona Wochala opierał się na relacji Aleksandry i jej matki - byłej już teściowej Krzysztofa Igora. To, co mówiła przed kamerą Aleksandra, jest wstrząsające.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk przeżył wiele lat ze swoją żoną. Była miłością jego życia

Tak mnie bił, dopóki nie mogłam stanąć na nogi. A jak nie mogłam chodzić, to pełzłam po podłodze, byle tylko uciec stamtąd. To mnie brał, chodził po mnie - mówiła kobieta. Podobno pierwsze akty przemocy ze strony Krzysztofa Juniora miały pojawić się tuż po ślubie pary. Wkrótce Aleksandra zaszła w ciążę, ale sytuacja w małżeństwie się nie zmieniła. Złapał mnie po prostu za ramię. Przytrzymał mnie przy ścianie, wziął nóż i zadawał ciosy nożem. Ostrze zatrzymywało się 2-3 mm od mojego ciała - mówiła w reportażu kobieta.

bEhnuntF

Aleksandra twierdziła, że Krzysztof Junior wyrzucił ją z domu, więc poszła do domu dla samotnych matek w Łodzi. Wtedy dopiero powoli zaczęło to wychodzić na jaw. Dopytywałam Olę, dlaczego tak długo to ukrywała. Mówiła, że ją straszyli, bała i wstydziła się powiedzieć - powiedziała w 2006 roku matka Aleksandry.

Sprawa trafiła do prokuratury, a w Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia Krzysztof Krawczyk Junior nie przyznał się do winy. Zeznawał, że to on był ofiarą przemocy, a w Uwadze dodał, że nigdy nie udowodniono mu winy. Dzisiaj była żona Krawczyka Juniora ma nowego partnera, z którym wychowuje syna Bartka. Krzysztof Igor nie utrzymuje kontaktu z 14-latkiem.

Nie wiem. On jest z tą matką. Ona w tej chwili ma inną rodzinę, ma męża. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie tego tak naprawdę, tak de facto. Jakby to miało miejsce... - powiedział przed kamerami 47-letni syn Krzysztofa Krawczyka.

bEhnuntG
Zobacz także: Sprawa syna Krzysztofa Krawczyka - 2006 news Superstacja TV
bEhnuntH
bEhnunua
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(742)
Rox
miesiąc temu
Jeśli to prawda, to może to było powodem dla ktorego Pan Krzysztof Krawczyk nie utrzymywal kontaktu z synem. Z wnukiem miał podobno kontakt i płacił na niego alimenty (za syna).
Cóż
miesiąc temu
Wierzę tej kobiecie
Lolo
miesiąc temu
Jak widac olewanie własnych dzieci jest u nich rodzinne
bEhnunub
321
miesiąc temu
Do roboty niech idzie !! A nie czeka na spadek
........
miesiąc temu
Zwykła 🐷 nie facet
Najnowsze komentarze (742)
Łodziak
6 dni temu
Było głośno na ten temat ale wyszło że było na odwrót. To młody Krawczyk był ofiarą
Eryk
6 dni temu
I taki krewki więcej nikogo już nie pobił??Pamiętam w Łodzi było głośno że to ta rodzina wykorzystywała go stosując przemoc bo liczyli na kasę bo takie nazwisko a tu nic więc dostawał bańki. Chłopak miał przechlapane
ona
3 tyg. temu
Olu Krawczyk ..odezwij się broń się, jak się ma Bartek? Czy jest uzdolniony muzycznie? artystycznie? czy jest podobny do Krawczyków? Uważam że kontakt powinien mieć z ojcem.
niepojęte
miesiąc temu
obie te rodziny, Krawczyka i tej jego pożal się Boże żonce Ewie, są naprawdę patologiczne. Rozmodleni na pokaz, a diabeł za skórą, ten co zszedł, został ubezwłasnowolniony przez tę straszną Ewę, a ona, pazerna, wybije wszystkich po drodze do, choćby tylko, zachowku. Coś strasznego..... a ten Kosmala, też jest jakiś podejrzany, wszędzie go pełno..... choć teraz to on już mało przydatny, więc po co się wtrąca we wszystko, może też na coś liczy?
juzek
miesiąc temu
klitus bajduś to wszystko
myślę
miesiąc temu
Nie do końca jej wierzę . Dziewczyna biedna , z zadupia , myślała ,że złapie wielką okazję syn sławnego Krzysztofa Krawczyka ale super partia . No cóż okazało się ,że facet nieporadny życiowo , teść ma na nich wyjechane , to i zaczęła wymyślać żeby dostać kasę od teścia a tu figa z makiem i trzeba było się rozwieść no bo jak żyć ? Chociaż junior też schrzanił sprawę i nie interesuje się swoim dzieckiem . Widać to u nich rodzinne , taka tradycja.
gfgfgg
miesiąc temu
Pomównienia i niedomówienia tyle z tego wiadomo:)
Konrad
miesiąc temu
To dlaczego syn Pana Krawczyka nie zostal skazany tylko ulaskawiony?
bEhnuntT
Karolina
miesiąc temu
Dziwne to wszystko. Teraz to nie wiadomo komu wierzyć. Każdy może skłamać albo minąć się z prawdą dla pieniędzy. Wcześniej go nie skazali to teraz miałyby być podstawy aby uwierzyć tej dziewczynie? Rozumiem, że nie chciała mówić ale dlaczego ta jej prawda wypływa dopiero teraz? Teraz można?
Nivk
miesiąc temu
Jak dla mnie to on ma padaczkę alkoholową...to on wybrał takie życie. .. Czytajcie między wierszami, co mówi żona Krzysztofa.... Oni nie chcą mu pomóc, bo jemu nie da się Pomoc, ale nie chcą też mu całkiem dokopać mówiąc o tym głośno....
Inn
miesiąc temu
To bez bicia Nie wstawała na nogi?
Lila
miesiąc temu
Szkoda kobiety i ma on dziecko rodziców skrzywdził to że takie coś wyrosło padaczka i jeszcze piję nie nawidze damskich bokserów niech sobie radzi niech nie chleje
Gonia
miesiąc temu
Bagno
Lidia
miesiąc temu
Wierzę kobiecie. A syn Krawczyka nich sam się utrzymuje a nie jak żebrak chce dostać się do kasy ojca. Nic mu się nie należy. Ojciec nie chciał z nim mieć nic wspólnego i słusznie
...
Następna strona
bEhnunuv