Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|
aktualizacja

Szczegóły pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Podano datę i miejsce. Aktorka miała specjalną prośbę

29
Podziel się:

W niedzielę media obiegła smutna informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Właśnie opublikowano nekrolog, w którym przekazano szczegółowe informacje dotyczące ceremonii pogrzebowej.

Szczegóły pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Podano datę i miejsce. Aktorka miała specjalną prośbę
Marzena Kipiel-Sztuka (AKPA)

W niedzielę 9 czerwca zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka była znana szerszej publiczności główne z roli serialowej Haliny ze "Świata według Kiepskich". Niestety od kilku miesięcy artystka miała poważne kłopoty zdrowotne. Gdy w styczniu 2024 r. trafiła do szpitala z powodu operacji biodra, lekarze odkryli inne problemy. Jej stan był na tyle poważny, że kilka tygodni temu trafiła do hospicjum, gdzie spędziła swoje ostatnie dni.

Szczegóły pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki odbędzie się 13 czerwca w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Wrocławskiej w Legnicy. Początek ceremonii zaplanowano na godzinę 13.15.

Jak można przeczytać w nekrologu, aktorka życzyła sobie, aby na jej pogrzeb nie przynosić wieńców. Dodatkowo osoby, które przyjdą ją pożegnać, mają mieć na sobie kolorowe ubrania. Tego dnia odbędzie się również zbiórka na Wałbrzyskie Hospicjum.

Życzeniem Marzeny były kolorowe kwiaty - nie wieńce. Przyjdźmy na kolorowo - nie w czerni - czytamy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(29)
Kasia
2 tyg. temu
przykre, że odeszła w samotności a pewnie na pogrzebie będą tłumy...
Bożenka
2 tyg. temu
jakie to życie jest ulotne, dziś jesteś jutro Ciebie nie ma... nie chce umierać! ale mnie rodzice załatwili ehh
Smutne
2 tyg. temu
Jestem zwykłym widzem tego serialu, a tak Bardzo mi żal tej Pani,że mi serce pęka.Super aktorka, bardzo naturalnie grała, jakby z życia wzięte.Dlaczego tyle w życiu musiała przejść dramatów, i nawet emerytury nie doczekała biedna żeby odpocząć.Pani Halinko, nigdy nie zapomnę Pani i tego ,,w pośredniaku byłeś,, Serce płacze, taki żal pozostanie na długo.
Tak
2 tyg. temu
Mieszkam w Legnicy i na pewno pójdę pożegnać Panią Marzenę
Gość
2 tyg. temu
Byla z Niej fajna kobietka! Za szybko odeszłaś Halinko !
Najnowsze komentarze (29)
Jola
2 tyg. temu
Też powiedziałam swoim dzieciom, że na moim pogrzebie ma być kolorowo
Jola
2 tyg. temu
Też powiedziałam swoim dzieciom, że ma być kolorowo na moim pogrzebie
Hhhhhhhh
2 tyg. temu
Jestem z Legnicy, mieszkam koło cmentarza. Kurde chyba aż przyjdę na lans i po autografy.
💕💕💕
2 tyg. temu
Z Kiepskich to już niewielu zostało: Mariolka, Walduś, Ferdek i Paździochowa. Reszta nie żyje...
xxx
2 tyg. temu
Kiedyś będąc jeszcze w szkole zagrałem na deskach Teatru w Legnicy, projekt międzyszkolny. Była tam też Pani Marzena jako gość specjalny. Po występie chwilę z nią rozmawiałem, poprosiłem o opinię i rady na temat występowania. Moje pierwsze spotkanie z wielkim światem. Dzięki ciepłym słowom Pani Marzeny przełamałem się jako wielki introwertyk i zacząłem grać w filmach. To dla mnie wielki krok. Pani Marzena była bardzo ciepłą osobą i po rozmowie z nią mogę śmiało powiedzieć, że na nikogo nie patrzyła z góry, a emanowało od niej dobroć i ciepło jak od bliskiej cioci albo babci. Spoczywaj w Pokoju, jak tylko wyzdrowieję wypadałoby nareszcie odwiedzić Panią Marzenę i podziękować za wszystko.
Fanka
2 tyg. temu
Wielki smutek.🖤 Pani Marzena była doskonałą , wykształconą aktorką. W roli Halinki była świetna . Często oglądałam ten serial właśnie dla poprawy nastroju i podziwiałam talent i kunszt aktorski pani Marzeny i całego zespołu. Szkoda , że w niewielu filmach Ją widziałam , zważywszy , że aktualne seriale nieraz obsadza się niedouczonymi beztalenciami. Niech odpoczywa w pokoju.🖤⚘
Moli
2 tyg. temu
Ja nie chciałam się urodzić ale tak wyszło miałam osiem miesięcy jak ojciec zmarł juź cięźko było żyć bez wspaniałego człowieka rodząc małą istotę juź się zkazuke na śmierć bo każdy umrze czy w starym wieku czy młodym nie rudzcie dzieci
Moli
2 tyg. temu
Nie chciałaby się nigdy nie urodzić po co pytam po to źeby umrzeć całe źycie martwienia kobiety nie wydajcie dzieci na świat
Memento mori
2 tyg. temu
Zycie jest takie krótkie. Niezależnie od tego ile trwa.
Jola
2 tyg. temu
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Niepotrzebne tu słowa.
Dyndyn
2 tyg. temu
Ależ ten nekrolog jest koszmarnie napisany..
Ja
2 tyg. temu
Halinka śpisz? Śpię…
Jania
2 tyg. temu
Nie mogę w to uwierzyć.
Xyzzz
2 tyg. temu
Aż ciężko w to uwierzyć.Dopiero co grała w serialu i wyglądała dobrze.