Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tabletki "dzień po" znów TYLKO NA RECEPTĘ! Poseł Suski: "Ja nie zażywam"

300
Podziel się:

"Ten rząd ma w ogóle kłopot z kobietami. Najpierw likwidują in vitro, potem radykalne zaostrzenie aborcji, a teraz zaglądają do naszej sypialni" - powiedział Bartosz Arłukowicz.

Na wtorkowym posiedzeniu rządu została przyjęta nowa propozycja posłów Prawa i Sprawiedliwości, która przywraca dostęp do antykoncepcji awaryjnej jedynie na receptę. Do tej pory takie pigułki dostępne były bez recepty, a jedynym warunkiem było ukończone 15 lat. Projekt nie był zapowiadany i nie figurował w porządku obrad Rady Ministrów. Zgodnie z harmonogramem ministrowie mieli pracować nad projektem nowelizacji dotyczącej szpitali. Niebawem wszystkie hormonalne środki antykoncepcyjne będzie można kupić tylko w oparciu o receptę wystawioną przez lekarza.

Poseł Marek Suski w konfrontacji z dziennikarzami unikał ustosunkowania się do decyzji posłów Prawa i Sprawiedliwości usprawiedliwiając się, że nie zażywa takich tabletek.

Ja nie zażywam takich tabletek – rzucił w biegu.

Polki jako jedne z nielicznych Europejek zostaną pozbawione dostępu do ostatniego etapu możliwej antykoncepcji - powiedziała Krystyna Kacpura, dyrektorka Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

Ten rząd ma w ogóle kłopot z kobietami. Najpierw likwidują in vitro, potem radykalne zaostrzenie aborcji, a teraz zaglądają do naszej sypialni - dodał były minister zdrowia, Bartosz Arłukowicz.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(300)
gość
5 lata temu
"Ja nie zażywam takich tabletek". Arogancja w czystej postaci. Dosłownie splunięcie w twarz kobietom.
plpl
5 lata temu
Czy w następnej kolejności pójdą tabletki na potencję? Też Pan Suski nie zażywa? A kobiety chcecie zmusić ustawą do rodzenia dzieci? Ciemnota jest u władzy !!! Boże chroń Polskę !!!
gość
5 lata temu
Te debile z PISu wszystkich ugotują prędzej czy później, chore dziady i stare baby których wybrało tylko 18% Polaków, ludzie trzeba to zmienić
WIAGRA
5 lata temu
Suski zażywa ale dzień "przed " ;-)
gość
5 lata temu
Pies ogrodnika i egoizm w jednym, nie zażywa a będzie innym zabraniał
Najnowsze komentarze (300)
gość
5 lata temu
Dabrzo dobrze
gość
5 lata temu
Nie bedzie frywolnego pitu pitu;D Prawidlowo. Wy chcielibyscie wszystko bez recepty a koncerny farmaceutyczne pozniej beda zbijac miliony na waszych nowotworach...
gość
5 lata temu
Afera nie wiem o co, tyle lat byly na recepte i bylo dobrze.
gość
5 lata temu
a wiagra bez recepty.
gość
5 lata temu
Jestem za!! Tylko na receptę!!
gość
5 lata temu
I bardzo dobrze. Jak jesteś na tyle dorosla zeby się nie zabezpieczac np. Prezerwatywą to badz na tyle dorosla aby isc po precepte i nie p***d**cie, ze sie na wizyte czeka u lekarza bo nawet w szpitalu w nocy o pólnocy lekarz dyżurny wypisze recepte.
gość
5 lata temu
Sądząc po ilości jadowitych komentarzy, w Polsce roi się od dz*wek.
gość
5 lata temu
wystarczy spojrzeć na gębę tego b**a i wszystko jasne
TOM
5 lata temu
jAK MOGĄ, TACYtępi staRCY, DECYDOWAĆ, O KOBIETACH ????cI CO DECYDUJĄ, TO STETRYCZALI DZIADKOWIE, ALBO UKRYTE P*******O,!!!! KTÓRE SOBIE PRZYPROWADZA DO RZĄDU, mISIEWICZÓW.!!!!!! I CHOJNIE GO WYNAGRADZA !!!
gość
5 lata temu
Kutassss
gość
5 lata temu
Uważam, że źle zrobili. Powinni całkowicie usunąć te tabletki ze sprzedaży! Niech myślą lewackie kobiety zanim się puszczą, że trzeba się zabezpieczać!
gość
5 lata temu
D***l i cham!
brain
5 lata temu
Ale szambo wybiło pod tym tekstem. Pomijam, że głupio zmanipulowanym... I wy chcecie uchodzić za tych lepiej wykształconych i madrzejszych? Taka ludzka mierzwa?...
no nie
5 lata temu
jeżeli chcemy żyć w wolnym kraju to zróbmy go krajem demokratycznym a nie kościelnym bo to się dzieje czyli powrót do średniowiecza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie