Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|
aktualizacja

Tabloid wyliczył, ile Antek Królikowski ZALEGA Joannie Opoździe. Nowe informacje w sprawie

298
Podziel się:

Joanna Opozda i Antek Królikowski po szumnym rozstaniu i serii medialnych przepychanek przenieśli konflikt na drogę sądową, gdzie aktorka walczy o alimenty na siebie i syna. Teraz tabloid podliczył, ile celebryta zalega swojej (wkrótce już byłej) żonie i Vincentowi.

Tabloid wyliczył, ile Antek Królikowski ZALEGA Joannie Opoździe. Nowe informacje w sprawie
Tabloid wyliczył, ile Antek Królikowski ZALEGA Joannie Opoździe. Nowe informacje w sprawie (AKPA, FORUM)

Rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w show biznesie w 2022 roku. Para postanowiła zakończyć swój związek zaledwie kilka miesięcy po ślubie, a wkrótce wyszło na jaw, że aktor spotyka się już z tajemniczą Izabelą. Byli zakochani poszli na noże, a o ich konfliktach rozpisywały się niemal wszystkie portale plotkarskie. Przedmiotem ich sporów były między innymi alimenty, od których - jak wielokrotnie informowała Opozda - uchylał się Królikowski. Aktor przekonywał zaś, że mimo trwającej egzekucji komorniczej środki regularnie wpływały na konto (wkrótce już byłej) małżonki.

Joanna Opozda walczy z Antkiem Królikowskim o alimenty

Gdy medialna wrzawa nieco ucichła i można było mieć wrażenie, że Joannie i Antkowi udało się dogadać w domowym zaciszu - wyszło na jaw, że sprawą niepłacenia alimentów zajęła się warszawska prokuratura. "Super Express" przekazał wówczas oświadczenie Aleksandry Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która potwierdziła, że takie postępowanie faktycznie ma miejsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda rozprawia się z hejtem: "Nie chcę negatywnej energii"

Uprzejmie informuję, że postępowanie dotyczy przestępstwa niealimentacji (tj. czynu z art. 209 par. 1 k.k.). Czyn z art. 209 par. 1 k.k. zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku - brzmiał komunikat.

Teraz tabloid donosi, że zostało już wszczęte postępowanie w tej sprawie i gromadzony jest stosowny materiał dowodowy.

Uprzejmie informuję, że w sprawie 18 stycznia 2023 r. zostało wszczęte dochodzenie. Aktualnie jest gromadzony materiał dowodowy. Po jego skompletowaniu zostanie podjęta decyzja merytoryczna w sprawie. Obecnie dochodzenie toczy się w sprawie, co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu - poinformowała Aleksandra Skrzyniarz w "Super Expressie".

Tabloid podliczył, ile Antek Królikowski zalega Joannie Opoździe i synowi

Okazuje się, że kwota, z jaką ma zalegać Antek Królikowski, nie należy do najniższych. "Super Express" podliczył bowiem, że zgodnie z ustaleniami - aktor miał płacić 10 tysięcy złotych miesięcznie na żonę i dziecko. Obecnie jego zaległości - zgodnie z informacjami przekazanymi przez tabloid - mają wynosić około 40 tysięcy złotych. Joanna Opozda nie chciała jednak podać konkretnej kwoty i są to jedynie wyliczenia dziennikarzy.

Myślicie, że w końcu uda im się dogadać?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(298)
Koniec tematu
2 miesiące temu
To Izda nie wie co grozi za nie płacenie alimentów? Tatuś roku
Znajomy
2 miesiące temu
I bardzo dobrze, że sąd dał jej wyoskie alimenty (co z tego skoro ma je tylko na papierze) Antek w 3 tyg nakrętek do programu przez Atlantyk zarobił 300000 zł w TVN. Niech się sam zainteresowany wypowie jakie ma zarobki to może ludzie zrozumieją, ze dostał wysokie alimenty bo komornik ujawnil sądowi jego wpływy i stan konta. To samo Liroy. On dostał 200000 a na alimenty też nie ma. Z ciekawostek: Cały rejs ludzie ledwo wytrzymywali z nimi na łódce. Krolika wszyscy mieli już dość. Ciagle był zjarany z Liroyem i wszędzie zostawiał maksymalny bałagan. Trudny typ. Kapitan Paszke ma o nim bardzo zle zdanie.
Ola
2 miesiące temu
Alimenciarze siedzą w więzieniu.Antek o tym nie wie?
rzeczywistość
2 miesiące temu
Przecież tylko i wyłącznie o to chodziło w tym związku.
Zew
2 miesiące temu
Antoś dorośnij
Najnowsze komentarze (298)
jajaja
3 tyg. temu
a co Izda na te 10 tysięcy? pomaga płacic?
---
miesiąc temu
Ten brukowiec skł)mał. Gościu miał zasądzone 5 tys. zł: 3 tys. na nią i 2 tys. na dziecko. To jakie znów 10k ?? Na początku wszystko płacił, potem przestał tę część ustaloną na nią, bo podjęła stałe zarobkowanie.
Pati
miesiąc temu
Antek podrywa moją koleżankę.
Jakon
miesiąc temu
Królik straciłeś to , co najcenniejsze . Straciłeś twarz i ludzki szacunek. Pogardzamy Tobą.
Betti
miesiąc temu
Kiedy ten cyrk z Asią w roli głównej się skończy
XYX
miesiąc temu
Teraz zaczęłaś by myśleć o studiach.Chcesz na grzbiecie męża się wywindować,?
Aleis
miesiąc temu
Obu wszystkie hejtujące baby ich wlasni faceci tak wyciulali jak Królik Aśkę. Dopiero wtedy będziecie miały prawo ja oceniac
Logika
miesiąc temu
Poczytałam komentarze. Są dwa obozy, bronią Antka lub go atakują. Oba mało eleganckie. Mam tylko jedną uwagę. Do obrońców. Piszecie, że osobiście nie znacie ani rodziny Królikowskich, ani Antka, ani Joanny, ani Izy. Stajecie w jego obronie z czystej sympatii. Jednocześnie piszecie, że WIECIE, iż Joanna nie stosowała antykoncepcji. Skąd to wiecie? Ba, WIECIE, że oszukała Antka, że stosuje, więc on zrezygnował z prezerwatywy! A to skąd wiecie??? Przecież, jak sami podkreślacie osobiście ich nie znacie! Pisali o tym w gazetach??? W której?! Straszycie adwersarzy prokuraturą 😅😅🤣 To przypomnę - Vincent też jest Królikowski. Na Joannę wylaliście wiadro pomyj, nawet przyczepiliście się do imienia dziecka! A moim zdaniem, sąd rozstrzygnie w jakiej wysokości, ale alimenty trzeba płacić. O tym, że nie znacie osób powiązanych z ojcem przekonujcie głupszych od siebie. Ale o to będzie trudno.
Klara
miesiąc temu
Normalni ojcowie płaca 1000 zł i kobiety chodzą normalnie ubrane a nie z torebkami za 10 000 tys
San
miesiąc temu
Słabe to. Alimenty są zasadzane do wysokości poziomu życia rodziców i ich zdolności finansowych. Przykre są te komentarze uderzające w kobietę i dziecko (niezależnie czy to Aśka, Baska, czy ktokolwiek inny). Każdy z rodziców powinien poczuwać się do łożenia na dziecko i zapewnienia mu możliwie najlepszych warunków. To już nawet nie chodzi o to jakie alimenty ma płacić facet, ale o to, że miga się od odpowiedzialności podczas gdy sprowadził dziecko na świat.
Fundusz
miesiąc temu
Naprawdę 10tys miesięcznie na utrzymanie 1rocznego dziecka?!? Zakładając że drugie tyle powinien dorzuci drugi rodzic ta 20tys...... CHORE TO!!! Nie lubię Antka ale dowalanie ojcom wysokich alimentów tylko dlatego że ich stać jest głupie....
Szoker
miesiąc temu
Komentarze chwalące Izę j antka pisze w kółko jedno osoba pod wieloma nickami… Ło matko, kto ma tyle zapału i czasu
Pewne
miesiąc temu
Antek chce Izę rzucić.
Lama
miesiąc temu
Ale żałosne te komentarze atakujące Asie powodują jeszcze ze czuje do niej jeszcze większa sympatie 🙃 sorry króliki, wasze nabijanie łapek, kupowanie komentarzy i hejtowanie Joanny na pudlu przynosi odwrotny skutek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie