Olga Szomańska GORZKO o współpracy z Rubikiem: "Przestaliśmy być mu potrzebni". Agata się zdenerwowała. "SŁABE TO!"
Olga Szomańska, która przed laty śpiewała "Niech mówią, że to nie jest miłość", opowiedziała o pracy z Piotrem Rubikiem. "Bardzo dbał o swój PR i w pewnym momencie myśmy mu przestali być do czegokolwiek potrzebni" - ubolewała w najnowszym wywiadzie. Jest reakcja Agaty Rubik.