Michel Moran ostro o restauracjach, w których doliczają serwis do rachunku. "Ja płacę DOBRZE personelowi" (WIDEO)
Michel Moran w rozmowie z Pudelkiem skrytykował restauracje, które doliczają serwis do rachunku. Juror "MasterChefa" przyznał, że nie jest zwolennikiem takich praktyk i podkreślił, że w jego lokalach klienci nie płacą serwisu. Dlaczego? Posłuchajcie całej rozmowy!