Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mika
|

Tak dziś wygląda Małgorzata Maier z pierwszej edycji "Big Brothera". Wiemy, czym zajęła się po odejściu z show biznesu (ZDJĘCIA)

101
Podziel się:

Małgorzata Maier zajęła trzecie miejsce w pierwszej edycji "Big Brothera". Przeżyła przygodę życia, ale po trzech miesiącach w zamknięciu musiała zaczynać wszystko od nowa. Zobaczcie, jak dziś wygląda i czym się zajmuje.

Tak dziś wygląda Małgorzata Maier z pierwszej edycji "Big Brothera". Wiemy, czym zajęła się po odejściu z show biznesu (ZDJĘCIA)
Tak dziś wygląda Małgorzata Maier z pierwszej edycji "Big Brothera". Wiemy, czym zajęła się po odejściu z show biznesu (AKPA)

Od pierwszej edycji "Big Brothera" minęło 21 lat. To wtedy, po trzech miesiącach w zamknięciu, Małgorzata Maier zajęła 3. miejsce w popularnym reality-show. Jak wspomina, producenci programu obiecywali niesamowitą przygodę – chciała taką przeżyć, więc zdecydowała się na udział. Nie przewidziała tylko, że będzie się to wiązało z aż takim rozgłosem. Nie chciała robić kariery ani nie szukała sławy.

Małgorzata Maier o konsekwencjach udziału w "Big Brotherze"

Małgorzata Maier miała 34 lata, gdy postanowiła wziąć udział w programie "Big Brother". Widzom spodobała się na tyle, że ostatecznie zajęła 3. miejsce. Wciąż wielu fanów programu myśli, że rozgłos, z którym spotkali się uczestnicy, wiąże się z życiem w luksusie i otrzymywaniem mnóstwa propozycji.

Małgorzata Maier tłumaczy, że nie do końca tak to wygląda. Jej życie po programie wywróciło się do góry nogami. Nie mogła wrócić do pracy i praktycznie musiała zaczynać wszystko od nowa.

Żałuję, że poszłam do "Big Brothera", bo wiodłam naprawdę super życie, a po programie odwróciło się do góry nogami i stanęło na głowie. Nie mogliśmy wrócić do dotychczasowej pracy. Nie dlatego, że nam sodówka uderzyła do głowy, tylko dlatego, że gdziekolwiek się nie pokazaliśmy, zbierało się zbiegowisko i nie dało się normalnie pracować – mówiła w 2014 roku dziennikarzom Onetu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o wyrażaniu siebie w social mediach

Małgorzata Maier: "Udawałam, że mnie nie ma w domu".

Małgorzata Maier wspomina, że najtrudniejszy dla niej był pierwszy miesiąc po zakończeniu programu. Pod jej domem na Śląsku ustawiały się tłumy w oczekiwaniu na autograf. Ludzie byli źli, bo nieraz stali po 12 godzin...

Udawałam, że mnie nie ma w domu. Gdy włączyłam telewizor, krzyczeli: "Wiemy, że tam jesteś". Kopali w drzwi, bo chcieli, żebym wyszła do nich – wspominała Maier w rozmowie dla Onetu.

Wkrótce potem wyjechała do stolicy, ponieważ otrzymała propozycję pracy w telewizji. W TVN prowadziła "Dom pełen pomysłów" oraz "Kto Was tak urządził?". Programy były zgodne z jej zainteresowaniami i nagrania przyniosły jej odrobinę spokoju. Potem jednak pomysły się wyczerpały i zaproponowano jej rolę pogodynki. Wtedy właśnie zdecydowała się pójść własną drogą, z dala od show-biznesu.

Małgorzata Maier co dziś robi i jak wygląda?

Małgorzata Maier w swoim życiu zajmowała wiele stanowisk. Była nauczycielką, prowadziła agencję modelek, a po wspomnianej pracy w telewizji związanej z urządzaniem wnętrz, stworzyła własną markę stylizującą i wykańczającą mieszkania.

W końcu gwiazda odnalazła spokój przy ceramice. Dziś ręcznie wyrabia, a potem sprzedaje kubki, talerze, misy i całe zestawy obiadowe. Rękodzieło stało się dla niej nie tylko źródłem zarobku, ale i przede wszystkim pasją. Choć w 2019 roku zapowiadała zmiany, wciąż prowadzi własny sklep, a efekty jej pracy można podziwiać na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Aga
rok temu
Gdy wypełniacze wypełniają tak bardzo, że wyglądasz na wiecznie zdziwioną😉
Tom
rok temu
Znowu odgrzewany kotlet już chyba piąty raz. Pudel, litości
Lol
rok temu
Wygląda młodziej niż w BB
Gosc
rok temu
Ale w tej waszej redakcji sentymenalni ludzie pracują. Co rusz artykuły o tym jak kto wygląda po latach.
Chihuahua
rok temu
Gdzie jest franceska Rozenkowej.???
Najnowsze komentarze (101)
mim
5 miesięcy temu
Jeja, czy książka "Sexperymenty", jest o niej? Wygląda, jak tamta bohaterka i też była nauczycielką.
ewa
9 miesięcy temu
fajnie wyglada
Iza
10 miesięcy temu
Dieta filtrowa zmieniająca rysy twarzy?…
inga
11 miesięcy temu
Ta z powieści "Sexperymenty" podobna chyba do niej.
Joa
rok temu
Ona miała markę z fajnymi sukienkami, mam od niej ulubiona jedwabna sukienke.
zzz
rok temu
Nie lubiła Alicji Walczak. Telewidzowie byli podzieleni na fanów jej i Alicji. Podzieliły społeczeństwo jak PO i Pis
Sztros-majer
rok temu
Pamiętam jak obgadywala Alicję, że modli się na pokaz.
Pleksi
rok temu
Twoja twarz brzmi nieznajomo
Prawda
rok temu
To byla najbardziej wredna osoba w big brotherze.Zaklamana zazdrosnica i nieladna kobieta,piekna i przemila to byla i jest Alicja WALCZAK
Jaa
rok temu
Zawsze się dziwiłam dlaczego ona zajęła tak wysokie 3 miejsce w tym programie. Ona była bardzo wredna. Niby się uśmiechała i Manuela, bardzo ja lubiła - mój Gosiaczek na nią wolała. Ale ona była bardzo niesympatyczna. No ale może się zmieniła.
NotPrivileged
rok temu
Nigdy nie zapomnę jej zakłamanego, słodkiego głosiku.
gość
rok temu
dodawanie zdjęc z filtrami na portale społecznościowe powinno być traktowana jak wstawianie nie swoich zdjęć i ban!
Hugo
rok temu
Jak można się tak wygładzić żeby wyglądać jak nie z tej planety?!
Gosc
rok temu
Bardzo ładnie wyglada. Możecie wierzyć lub nie ale ona ma prawie 60 lat.
...
Następna strona