Trwa ładowanie...
Serdelek
|

Tak mieszka Agnieszka Chylińska: pokaźna biblioteczka, obrazy z Matką Boską na ścianach i mnóstwo bibelotów

221
Podziel się:
221
Podziel się:

Agnieszka Chylińska niezmiennie od lat utrzymuje się w gronie najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Charyzmatyczna gwiazda mieszka z mężem i trójką dzieci w domu pod Warszawą, a wnętrza jej posiadłości zaskakują oryginalnym wystrojem. Zobaczcie zdjęcia.

1
 / 12
Tak mieszka Agnieszka Chylińska: pokaźna biblioteczka, obrazy z Matką Boską na ścianach i mnóstwo bibelotów
Tak mieszka Agnieszka Chylińska w domu pod Warszawą
Tak mieszka Agnieszka Chylińska w domu pod Warszawą (Instagram)
0
0

Agnieszka Chylińska jest obecna w polskim show-biznesie od ponad 30 lat. Wokalistka spełnia się na scenie, podbija listy przebojów kolejnymi piosenkami oraz od wielu sprawdza się w roli jurorki w programie "Mam talent".

Mimo że gwiazda od wielu lat zajmuje ważne miejsce na polskiej scenie muzycznej i nie może narzekać na brak popularności, to skutecznie rozgranicza swoje życie zawodowe od życia prywatnego. Artystka, obserwowana na Instagarmie przez ponad 500 tys. użytkowników, rzadko dzieli się szczegółami z życia osobistego z fanami.

Chylińska raz na jakiś czas robi od tego wyjątek i wspomina m.in. o swojej rodzinie i dzieciach. Wokalistka w mediach społecznościowych publikowała również nagrania i zdjęcia prosto z jej domu, dzięki czemu fani mogli podejrzeć, jak wygląda dom autorki takich przebojów jak "Kiedyś do Ciebie wrócę" i "Królowa łez".

Agnieszka Chylińska na co dzień mieszka w podwarszawskich Chyliszkach. Tam razem z mężem Markiem, za którego wyszła w 2010 roku, wychowują trójkę dzieci.

Wnętrza domu piosenkarki mogą zaskoczyć wielu postronnych obserwatorów. Wokalistka stroni od marmurów, złota i urządzania domu w minimalistycznym, nowoczesnym stylu. Jej dom zdecydowanie różni się od posiadłości innych celebrytów.

Chylińska stawia przede wszystkim na różnorodność, dużo dodatków, chaotycznie porozmieszczanych po wnętrzach jej domu, a także na tapety, drewniane meble i bogato zdobione ściany. Wokalistka nie ukrywa tego, że jest głęboko religijna. Uwagę przykuwa bogata kolekcja obrazów z Matką Boską.

Zobaczcie, jak mieszka Chylińska. Podoba wam się to, jak urządziła dom?

2
 / 12
Pokaźna biblioteczka

Fani Agnieszki Chylińskiej na Instagramie mogli zobaczyć uginające się pod książkami regały. Wokół biblioteczki nie brakowało kolorowych ozdób i rozrzuconych ubrań.

3
 / 12
Drewniane meble w całym domu

Chylińska w domu stawia na klimatyczne, drewniane meble.

4
 / 12
Stylowe meble

Wokalistka część mebli stara się przerabiać po swojemu. W jej domu nie brakuje też kwiatowych motywów i obrazów na ścianach.

5
 / 12
Odrobina współczesności

W niektórych pomieszczeniach Chylińska stawia jednak na bardziej współczesne meble i białe kolory.

6
 / 12
Odrobina współczesności

W jednym z pokoi Chylińska ma kilka dużych i pojemnych szaf.

7
 / 12
Ściana z obrazami Matki Boskiej

Ogromne wrażenie w domu Agnieszki Chylińskiej robi ściana w jej sypialni, na której wiszą obrazy z Matką Boską.

8
 / 12
Łazienka w domu Agnieszki Chylińskiej
9
 / 12
W domu Agnieszki Chylińskiej nie brakuje pamiątek
10
 / 12
Tak mieszka Agnieszka Chylińska
11
 / 12
Tak mieszka Agnieszka Chylińska
12
 / 12
Tak mieszka Agnieszka Chylińska
KOMENTARZE
(221)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Danuta F.
9 miesięcy temu
To Jej DOM i Jej Gusta. Porzućcie wreszcie to ocenianie wg swojego tylko gustu. SWIAT JEST RÓŻNORODNY I PRZEZ TO CIEKAWY!!!!
DUDI
9 miesięcy temu
Ten materiał jest stary odkopują go co jakiś czas
Andzia
9 miesięcy temu
A co każdy ma mieć szare ściany, białą kuchnię i drewnianą podłogę? Super właśnie,taki dom ma duszę,klimat i jest niepowtarzalny.
Sor P.
9 miesięcy temu
Normalnie :-)
Bigos
9 miesięcy temu
Ogromny chaos.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Gosc
9 miesięcy temu
To są fotki sprzed lat, widać po fryzurach Agnieszki. Teraz może mieszkać w zupełnie innym miejscu i mieć zupełnie inne wnętrza. A wy wyciągacie archiwalne zdjęcia bo innych nie macie.
Mona
9 miesięcy temu
Ona mieszka tak normalnie, po prostu, zwykły dom... Super!
kika
9 miesięcy temu
Uwierzcie, że jeśli macie w swoim otoczeniu śmietnik to w głowie i życiu również. Idźcie posprzątać to Wam się w głowach rozjaśni. Wiedzą to wszyscy światowej klasy psychoterapeuci. Dobrej niedzieli. Prace!
Babcia
9 miesięcy temu
Bałagan to delikatne określenie tego co widać.
Lubie domy z ...
9 miesięcy temu
Najgorsze to są te domy do których człowiek wchodzi i wydaje mu się,że jest w szpitalu. Białe ściany,szare podlogogi,sterylny porządek
NAJNOWSZE KOMENTARZE (221)
Taka prawda.
9 miesięcy temu
Puste mieszkanie to i w głowie pusto.
brak b.
9 miesięcy temu
Tak wam powiem szczerze że jak mam balagan to wszystko znajdę, na odległość wiem gdzie co jest a jak posprzątam to koniec, szukam wszystkiego.
brak b.
9 miesięcy temu
Balagan w domu normalna rzecz. Śmiać mi się chce z ludzi co odczuwają wstręt na widok bałaganu. Naprawdę wszyscy mamy idealny porzadek w domu, nic nie leży gdzie nie powinno ? Serio? To w takim razie ja mam elektyczny dom i balagan też się w nim znajdzie
kryminaltango
9 miesięcy temu
Najgorsze w tym wszystkim są kretyńskie tato.. jak można sobie robić taką krzywdę.. dłonie, palce, ramiona, szyja, tragedia.
SŁABE TO
9 miesięcy temu
CO TYDZIEŃ MARSZE CO DWA TYGODNIE WYBORY A LICZYĆ NIE UMIEMY heh
Mirka
9 miesięcy temu
Moja babcia na strychu miala rupieciarnie.A calosc wedlug mnie to bezguscie.
Psycholog
9 miesięcy temu
Mieszkanie to rzecz indywidualna i bardzo intymna. Każdy ma swoja prywatna, święta przestrzeń, żeby w niej żyć, a nie żeby innych do tego zapraszać, aby ja oceniali. Poddawanie zdjęć ocenie to przemoc i bycie pustakiem
Roman C.
9 miesięcy temu
Ani gwiazda, ani rocka.
jan z czarnol...
9 miesięcy temu
przynajmniej nie ma złotych klamek jak u lewych. jak dla mnie super.
wala
9 miesięcy temu
nasze dziecko specjalnej troski rysowało wszędzie,na ścianach po stole,na szafach a teraz jest na Akademii Sztuk Pieknych. jakie zycie jest z takim dzieckiem wie tylko rodzic! a jesli je kocha to zrobi dla dziecka wszystko. Oceniajacy na nie, po prostu nic nie wiedza o codziennym świecie a kobiety młodę wiedząc np. problemach Agnieszki i jej dzieci, w wielu wypadkach boją się i nie rodzą!
Przemyśl
9 miesięcy temu
No proszę jacy tolerancyjni jesteśmy brawo. Tylko zastosujmy to do wszystkich i będziemy żyć w pięknym kraju.
tenisista i m...
9 miesięcy temu
super że jesteś fanką tenisa. Jannik najlepszy! :)
WRÓG KOŚCIOŁA...
9 miesięcy temu
I CZYM TU LUDZIOM GŁOWY ZAWRACAĆ?
fanka
9 miesięcy temu
Stare zdjęcia, baaaarrdzo stare!!!!!!!! Wstyd dla autora
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
9.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
8.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
7.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
6.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
5.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".
4.

Niesiony przez Małgorzatę Rozenek jamnik wybrał się z Majdanami na obiad. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotkali ostatnio na swojej drodze paparazzi. Małżonkowie wybrali się z dziećmi na rodzinny obiad. Zabrali też ze sobą czworonożnego członka familii.
3.

53-letnia Sofia Vergara kusi dekoltem, przechadzając się po Paryżu. Diwa? (ZDJĘCIA)

Sofię Vergarę sfotografowano w stolicy Francji podczas trwającego aktualnie Paris Fashion Weeku. Aktorka miała na sobie stylizację, obok której nie dało się przejść obojętnie.
2.

Prawie 40-letnia Amanda Bynes odsłania odchudzoną sylwetkę w ultrakrótkich szortach, wywijając torebką za 25 tysięcy (ZDJĘCIA)

Amanda Bynes od jakiegoś czasu przykuwa uwagę mediów z uwagi na metamorfozę. Aktorka schudła już ponad 13 kg. Tak obecnie wygląda.
1.

25 LAT TEMU zadebiutowali w "Big Brotherze". Jak dziś wyglądają uczestnicy pierwszej edycji? (ZDJĘCIA)

25 lat minęło od pierwszej edycji "Big Brothera", a uczestnicy tamtej kultowej serii wyglądają dziś nie do poznania! Sprawdziliśmy, jak zmienił się ich styl, kto pozostał w show-biznesie, a kto wybrał zupełnie inne życie. Zobaczcie, jak dziś prezentują się bohaterowie programu, który kiedyś oglądała cała Polska.