Tak wygląda mazurski dom Cezarego i Katarzyny Żaków
Cezary i Katarzyna Żakowie kilka lat temu podjęli decyzję o budowie domu na Mazurach. W mediach dostępne są filmiki pokazujące nieruchomość, w której aktorzy ładują. Zobaczcie, jakie mają widoki.
Cezary i Katarzyna Żakowie poznali się w 1983 roku. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce podczas obozu jeździeckiego w szkole teatralnej, a dwa lata później uczucie łączące parę zostało przypieczętowane na ślubnym kobiercu.
ZOBACZ TAKŻE: "Są wzloty i upadki". Oto znane pary z długim stażem małżeńskim: Stuhrowie, Żakowie, Torbiccy... (ZDJĘCIA)
Aktorzy uchodzą dziś za jedną z najbardziej stabilnych i cenionych par w polskim show-biznesie. Jakiś czas temu Cezary i Katarzyna Żakowie podjęli się budowy kolejnego, już czwartego w swoim życiu domu. Tym razem ich nieruchomość stanęła na Mazurach. Jak przyznała 61-latka, dom powstał w ekspresowym czasie dzięki specjalnej firmie.
Chcieliśmy, żeby to był dom drewniany, żeby był energooszczędny, żeby był nowoczesny, ale jednocześnie z nutą wiejską, trochę prowansalską - stwierdziła Katarzyna na filmiku, który ukazał się na profilu "Zielone domy energooszczędne i pasywne" na platformie YouTube.
ZOBACZ TAKŻE: Co dziś robią córki Cezarego i Katarzyny Żaków? Rodzice NIE CHCIELI, by zostały aktorkami...
Przyjeżdżaliśmy tutaj co dwa tygodnie, żeby widzieć postępy. Czasami zaglądaliśmy na Facebooka, żeby zobaczyć, co się dzieje na naszej budowie i nigdy się nie zawiedliśmy - dodał jej mąż, który śmiał się też, że największym problemem okazały się obecne na wiosce muchy.
Żakowie na Mazurach żyją jak w raju. Małżonkowie postawili dom wśród zieleni. Mają również zapierający dech w piesiach widok na jezioro. Aktorka na Instagramie chętnie chwali się wizytami w tamtym rejonie. Na YouTube można znaleźć także nagrania, na których zaprezentowano ich mazurską willę.
Robi wrażenie?
Aktorzy często goszczą na Mazurach.
Dom Cezarego i Katarzyny Żaków powstał kilka lat temu.
Aktorzy postawili na klasyczną bryłę z białą elewacją. Do swojej dyspozycji mają także taras.