Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

"Taniec z Gwiazdami". Andrzej Piaseczny uderza w... ojca Andrzeja Dudy! "Ponoć można się ode mnie czymś ZARAZIĆ"

268
Podziel się:

Oprócz tego w najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Oliwia Bieniuk podzieliła się refleksjami na temat samoakceptacji, jej udział w show skomentował młodszy brat Szymon, a na koniec pary zaprezentowały się w tańcach grupowych. Zobaczcie, kto odpadł. Zaskoczeni?

"Taniec z Gwiazdami". Andrzej Piaseczny uderza w... ojca Andrzeja Dudy! "Ponoć można się ode mnie czymś ZARAZIĆ"
Andrzej Piaseczny uderza w Jana Dudę podczas "Tańca z Gwiazdami" (AKPA, East News)

Za nami czwarty odcinek 25. (!) już edycji "Tańca z Gwiazdami". Tym razem to widzowie wybierali zarówno tańce, jak i utwory, do jakich zatańczyli uczestnicy. Po zaprezentowaniu tytułowych "gwiazd" i składu jurorskiego oraz zaserwowaniu serii "żartów" ze strony prowadzących, w końcu mogliśmy zobaczyć przygotowywane od tygodnia choreografie.

Na pierwszy ogień poszła Sylwia Bomba i jej cha-cha do jednej z piosenek Cleo. Oceny rozpoczął Andrzej Piaseczny, który nieoczekiwanie nawiązał do... ostatnich kontrowersyjnych słów Jana Dudy, którego nazwał prześmiewczo "ekspertem":

(...) Ponoć między innymi ode mnie można się czymś zarazić... Tak, można - jury mogą zarazić się wysokimi notami dla naszych uczestników! Mam nadzieję, że Iwona da się zainfekować. (...) - próbował zachęcić "Czarną Mambę" do tego, by była wobec Sylwii i Jacka wyrozumiała.

Ostatecznie Pavlović nie dała się namówić, racząc parę jedynie czterema punktami...

Jako drudzy zatańczyli Piotr MrózHanna Żudziewicz. Po przypomnieniu ckliwej historii znany z serialu "Gliniarze" aktor zaprezentował tango do kawałka Baranovskiego. Mróz mógł liczyć na stosunkowo skrajne oceny. Podczas gdy Michał Malitowski stwierdził, że dobre tango "otwiera drzwi do sypialni" i chciałby z takiego zaproszenia do sypialni od tańczącego duetu kiedyś "skorzystać", Piaskowi brakowało emocji:

Chciałbym zobaczyć pożądanie, seks! - krzyczał zza stołu jury nienasycony Andrzej.

Trzecią parą, która wyszła na parkiet "Tańca z Gwiazdami", byli KajraRafał Maserak. Para mogła liczyć na znakomite noty, dostając po dziewięć punktów od każdego z jurorów.

Następnie na parkiecie pojawili się Kinga Sawczuk i asystujący jej Jakub Lipowski. Względem ich tańca współczesnego skład jurorski był równie łaskawy. Duet zgarnął 32 punkty.

Iza Małysz głosami widzów miała zaś okazję zatańczyć tango.

Powiem to głośno - to był Twój najlepszy taniec! - zachwycał się pląsami żony skoczka Malitowski, z którym nie zgodziła się tradycyjnie już Pavlović:

Dla mnie było kompletnie na nie. Ja tego nie kupuję, ani jednego kroku nie zatańczyłaś samodzielnie!

W końcu przyszedł i czas na Oliwię Bieniuk. Po podzieleniu się kilkoma refleksjami na temat samoakceptacji i ciągłego oceniania, 18-latka i jej taneczny partner zatańczyli "sensualną" rumbę.

Może to nie były ciary, ale takie ciarki mnie złapały. (...) - zaczęła Iwona.

Oliwia, dziecko! Tatuś jest dumny, nie? - zwrócił się do siedzącego na widowni Jarosława Bieniuka Piaseczny i dodał, tytułując się "drugim tatą" Oliwki: I ten tutaj też!

Po występie siostry głos zabrał wywołany do tablicy przez Janachowską Szymon Bieniuk, zdradzając, jak to jest mieć siostrę "gwiazdę":

Patrzę na nią jak na moją przyjaciółkę, a nie gwiazdę - stwierdził krótko.

Zobacz także: Piasek o udziale w "Tańcu z gwiazdami": "Nie zamierzam nikomu mówić, że znam się na tańcu"

Następnie widzowie mieli okazję zobaczyć, jak w sambie sprawdził się Juras. Choć jury nie spodobały się jego "pięty", oceniony na 25 punktów sportowiec zdawał się nie tracić pogody ducha.

Po wokalnym występie Andrzeja Piasecznego przyszła pora na tańce zbiorowe. Pierwsza grupa, którą tworzyły: wcielająca się w rolę policjantki Oliwka, ubrana w piżamę Sylwia i Kajra jako złodziejka z partnerami, zaprezentowała "kryminalną salsę".

Za swoje przedstawienie jednoczące siły pary dostały 34 punkty.

Kinga, Iza, Piotr i Juras wcielili się zaś w ekipę z francuskiej restauracji - "ratatuj". I to ich choreografia została lepiej oceniona - zdobyli maksymalną liczbę punktów.

Lepiej od tamtej grupy. Więcej tańca, więcej się działo, wszyscy się angażowali! - porównywał ich występ z poprzednikami Michał.

Może dużo bałaganu, ale większą jedność się u was widziało - wtórowała mu Iwona.

Ostatecznie z programem pożegnali się... Iza MałyszStefano Terrazzino.

Z pewną ulgą już się żegnam z tym programem, ponieważ bardzo tęsknię za domem - wyznała na koniec Iza.

Będziecie tęsknić?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(268)
ullalala
3 lata temu
I teraz co poniedziałek Piasek będzie zapodawał jakieś aluzje polityczne... człowieku to program rozrywkowy, przestań bo zaczynasz irytować
Co za świat
3 lata temu
Oczywiście Piasek, że można się od Ciebie zarazić... Brakiem honoru i pazernością na kasę. Tyle lat siedziałeś w tvp i się grzałeś, wtedy Ci nie przeszkadzał obóz rządzący. ***** Piaska zakłamańca.
obosz
3 lata temu
Odkąd Piaseczny wyturlał się z szafy to stał się nie do zniesienia. Najpierw taki świętoyebliwy, a teraz nie ma dnia, żeby o swojej orientacji nie nawijał. Nudne już to, Andrzeju.
Noo
3 lata temu
Szymon to cała Anka
Londyn
3 lata temu
Córka Andrzeja zaraziła się tym w Londynie
Najnowsze komentarze (268)
Korona
3 lata temu
Czemu Malysz nie ma maski?
g.wno nie pac...
3 lata temu
Do czego już doszło, że nie wytrzymam i skomentuję. Piaseczny, chcesz kopać w glinie, to twoja prywatna sprawa. Czy koniecznie trzeba epatować w każdej wypowiedzi swoimi intymnymi sprawami??
Może?
3 lata temu
Andropauza?
Aniella
3 lata temu
Kacper Górniak, pamiętamy.
gość
3 lata temu
Spójrzmy prawdzie w oczy, Piasecznemu do reszty już odbiło.
A może?
3 lata temu
Czy piasek nie uderza w ojca Oliwki nazywając ją ,,dziecko ty moje,,?
Marzka
3 lata temu
Piasek szpanuje zbytnio.Te riposty sa coraz bardziej nie na miejscu. Nie rozumiem jego zachowania. To nowy sposob na zdobycie fanow? Troche slaby ,moim zdaniem.
gość
3 lata temu
Kiedyś oglądałam z przyjemnością ten program. Obecnie jest marniutki i powinien zmienić nazwę "Taniec nie wiadomo z kim". Podobnie z jury, dwoje znawców tańca ok, ale ci amatorzy tragiczni. Ględzą jak "Piekarski na mękach", ani to mądre, ani dowcipne. Janachowska lepiej na 3-cią do jury, bo jako prowadząca kiepska.
Małgorzata
3 lata temu
Nie lubię już tego szol Po wystepie Janachowskiej stwierdzilam ze idea tego programu właśnie sięgnęła właśnie bruku i nie ogladam od tej pory i jak widzę - slusznie! Nawiazywanie do polityki orientacji seksualnej spraw stricte prywatnych w ogole nie powinno mieć miejsca bo na to jest czas w programie publicystycznym nie rozrywkowym ale jesli komuś ciężko i z sytuacją polityczną i z zyciem osobistym i wykorzysta każdą sytuację aby o tym powiadomić ogół - czy tego chce czy nie to nie powinien występować publicznue. Mnie nie interesuje ani to z kim żyje Piaseczny ani zal Bieniuków po śmierci żony i matki tym bardziej czyjes żale polityczne. Ten program mial być rozrywką relaksem a nie rozkminą polityczno seksualną z teagedią rodzinna w tle..
Co za wstyd
3 lata temu
Dlaczego mam wrażenie, że gdy partner Pieska ogląda go na wizji, to twarz mu płonie ze wstydu?
Emeryt
3 lata temu
Ma HIV-a? Czym można się zarazić od jego?
Ola
3 lata temu
Piasek zjedz snikersa....
Wuj Ton
3 lata temu
Taniec z gwiazdami Ale gdzie te gwiazdy??????
gość
3 lata temu
Piasek, siedzisz za tym stołem bez pojęcia o tańcu i zgarniasz nie słusznie wynagrodzenie, zamiast tego, nadrabia opluwaniem rządu i innych. Owszem, zarażasz swoją bezczelnością i stałeś się podłym człowiekiem. Za grosz nie ma honoru, a jego pazerność nie przeszkadzała mu przez tyle lat brać pieniądze z TVP, która wypromowała go, bo jego umiejętności we wszystkim są na bardzo niskim poziomie.
...
Następna strona