Trwa ładowanie...
Przejdź na
Primavera
Primavera
|
aktualizacja

"Taniec z Gwiazdami": ZASKAKUJĄCA decyzja widzów! Wiadomo, kto odpadł

341
Podziel się:

Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" za nami. Uczestnicy zaprezentowali swoje zdolności do układów w rytm piosenek ABBY. Czyj występ nie zachwycił widzów?

Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami"
Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" (AKPA)

17 marca Polsat wyemitował trzeci odcinek najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Show było utrzymane w wyjątkowym klimacie - pary pląsały na parkiecie do piosenek ABBY. Dotychczasowi faworyci jury udowodnili, że taniec mają we krwi, a niektórzy, niestety, nie podołali postawionym zadaniom. Kto odpadł?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Za wejściówkę na widownię "Tańca z Gwiazdami" trzeba zapłacić 200 złotych. Co na to Hakiel?

"Taniec z Gwiazdami" - kto odpadł w trzecim odcinku?

Jurorzy zadecydowali w trzecim odcinku, że najlepiej na parkiecie zaprezentowała się Roksana Węgiel. Tańcząca do piosenki "Gimmie Gimmie Gimmie" artystka zdobyła za swoje paso doble maksymalną liczbę punktów. Świetnie poradziła sobie również Anita Sokołowska, która w parze z Jackiem Jeschke wytańczyła sobie 35 punkty. Najgorzej, jak można było się spodziewać, zaprezentowała się Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem (otrzymali łącznie 21 punktów). To jednak nie oni pożegnali się z show.

W trzecim odcinku z marzeniami o zdobyciu Kryształowej Kuli pożegnali się Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Kamil Gwara, którzy od jury zdobyli jedynie 22 punkty.

Słyszna decyzja?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(341)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Pozdro
rok temu
Krolikowska sztywna i niedostępna. Zero luzu. Ciągał ja po tym parkiecie. Aczkolwiek i tak wyrzuciłabym p. Dagmarę.
Que
rok temu
Tiaaaaa, Grażynka uwielbiana 🤣🤣🤣
Gość
rok temu
Bez przesady, że Grażyna taka uwielbiana!!!
Żart
rok temu
Uwielbiana? Haha 😂 😂
Nina
rok temu
Roksana poprzebywa w towarzystwie Mężczyzny o właściwym rozmiarze i pogoni wreszcie tego ptysia o niepokojącym wyglądzie, czyhającego na wspólnotę majątkową.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (341)
Baobab
rok temu
O co chodzi w tej edycji Tanca z Gwiazdami? O promocje Kazmierskiej? Zenada
Czarna
rok temu
Teraz powinien odpaść Filip Chajzer i Dagmara ale napewno tak się nie stanie ze względu na oglądalność
gosc
rok temu
Pieknie tanczy para - Beata i Mieszko. Pieknie poruszaja sie,wszystko takie plynne, zgrane ,tancza cudownie i ta muzyka......a w tym tancerzu mozna sie naprawde zakochac.Patrzac na Nich chce sie wirowac razem z Nimi.
Ania z dystan...
rok temu
Cieszę się za Asie i jej synka
Ania z dystan...
rok temu
Cieszę się za Asie i jej synka
Liliiiiii9876
rok temu
Chajzer wreszcie popisał się. Oby tak dalej
Pelagia
rok temu
Roksana i kevin wygraja taniec ,Roksana jest ladna
007
rok temu
odczepcie sie od grazynki bardzo kulturalna i mila babeczka, a popatrzcie jak sie wlecze po parkiecie kobieta po wyroku,,,,ledwo jej daje rade mlody hakiel
112
rok temu
szkoda ze gosia odpadla,miala okazje zarobic nieco kasy
taaaa
rok temu
kobieta po wyroku powinna odpasc w pierwszym odcinku
Daria
rok temu
Szkoda ja lubiłam parę Malgosia i Kamil żal
Bella
rok temu
Trzymam kciuki za Anitę i Jacka ✊✊✊
Izabella
rok temu
U Wyngiel tańca nie było jedynie szarpania, obijania, tarmoszenia i te nogi rozkraczone na ugiętych nogach. N
Lala
rok temu
Żal mi partnera bo super ale ona to kłoda i nic nie dało się zrobić.
...
Następna strona