Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Taniec z gwiazdami". Znamy ZWYCIĘSKĄ PARĘ 12. edycji programu!

131
Podziel się:

Do walki o zwycięstwo w obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" stanęli Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Kto zdobył Kryształową Kulę?

"Taniec z gwiazdami". Znamy ZWYCIĘSKĄ PARĘ 12. edycji programu!
Wiemy, kto wygrał 12. edycję "Tańca z gwiazdami"! (AKPA)
bETUDiOJ

Dwunasta edycja "Tańca z gwiazdami" budziła ogromne emocje, zanim jeszcze się na dobre zaczęła. Choć fani wyraźnie ubolewali nad tym, że jedynymi "gwiazdami" w programie są już tylko tancerze, to wyraźnie zaangażowali się w taneczne perypetie uczestników. Jedni radzili sobie na parkiecie lepiej, inni trochę mniej...

Jak to zwykle bywa w tego typu formatach, na placu boju zostali już tylko najlepsi. W poniedziałek widzowie mogli w końcu zobaczyć finał 12. edycji "Tańca z gwiazdami", w którym zaprezentowali się KajraRafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Tuż przed ostatnią prostą program opuściła Oliwia Bieniuk, która werdykt przyjęła ze sporą ulgą.

bETUDiOL
Zobacz także: Izabela Janachowska zaprasza Małgorzatę Rozenek do "Tańca z Gwiazdami"

Tego wieczora finaliści zaprezentowali na parkiecie po trzy tańce, a rywalizacja od samego początku była wyjątkowo wyrównana. Po pierwszym występie pary szły łeb w łeb pod względem jurorskich ocen, głosy widzów dawały jednak przewagę Piotrowi Mrozowi. W drugiej rundzie finaliści wykonali tańce wybrane przez rywali. Kajra i Maserak zmierzyli się z tangiem, Piotr i Hanna zatańczyli zaś cha-chę. Jurorzy ponownie przyznali finalistom identyczne noty, Mróz wciąż prowadził jednak pod względem głosów widzów. Sytuacja w tabeli wyników nie zmieniła się po emocjonalnych freestyle’ach. Obydwie pary za swe występy zgarnęły po 40 punktów.

bETUDiOR

W końcu po zaprezentowaniu wszystkich tańców przyszedł czas na werdykt. Finałowe pary miały o co walczyć, bowiem oprócz słynnej Kryształowej Kuli zdobywali oczywiście nagrody pieniężne: 100 tysięcy złotych dla celebryty, który zachwycił jurorów i widzów oraz 50 tysięcy złotych dla tancerza/tancerki, który/a doprowadził/a uczestnika do zwycięstwa.

Ostatecznie decyzją widzów zwycięzcami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz.

Spodziewaliście się takiego werdyktu?

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

bETUDiOS
Zobacz także: Wojewódzki dalej się pogrąża, na co Wiśniewski wydał 3 miliony i redaktorzy Pudelka w krzakach
bETUDiOT
bETUDiOU
bETUDiPm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(131)
Gosc
miesiąc temu
Nie wiem kim jest ten Piotrek, ale brawo Hania! W końcu po tylu edycjach zasłużona Kryształowa Kula!
Maserak
miesiąc temu
A Maserak jak zawsze drugi
Nick
miesiąc temu
Zasłużył na wygraną ! Świetny facet
bETUDiPn
nik
miesiąc temu
Ktoś to jeszcze ogląda???
Aga
miesiąc temu
BRAWO, byli najlepsi
Najnowsze komentarze (131)
ewa
4 tyg. temu
Maserak z partnerką byli za bardzo pewni swojej wygranej i bardzo dobrze się stało.
Gutek
miesiąc temu
Mróz mocno przesadził z tą swoją religijnością to nie jest na pokaz przestaliśmy go lubić po tych gestach i spojrzeniach w niebo żenada
Torrre
miesiąc temu
Co się stało Janachowskiej
kob.ona
miesiąc temu
Piotr i Hania zasłużenie wygrali.
Były tancerz.
miesiąc temu
Nie widziałem ani jednego tańca z tej edycji, aż do werdyktu ogłoszenia zwycięzcy. Myślę, zweryfikujmy ten finał i te dwie pary. No cóż. Te kilka kroków cha-chy bardzo mocno działały na niekorzyść Pana Piotra. Z tych trzech tańców tylko jeden zawierał w sobie coś z tańczenia, reszta to jakieś chodzenie po parkiecie z elementami akrobatycznymi. Kajra o wiele więcej flowu i feelingu tanecznego, no i miała więcej tanecznych partii. Piotr chodził i się uśmiechał, a w tańcu nie o to chodzi. Ale post o Bogu musiał być.
Początkujący ...
miesiąc temu
Jakbym chwycił Kajrę za bioderka to ach
Lola
miesiąc temu
Kim jest Hania i kim jest Piotrek ?
ARTUR ZMIJEWS...
miesiąc temu
ILONA OSTROWSKA
bETUDiPf
MAREK SUDYM
miesiąc temu
CEZARY PAZURA
MALGORZATA PI...
miesiąc temu
MARTA ZMUDA TRZEBIOTOWSKA
MARCJANNA LEL...
miesiąc temu
AGNIESZKA PILASZEWSKA
Żyrafa
miesiąc temu
Obydwie pary tańczyły świetnie...koś musiał wygrać ...mnie werdyk uciesył brawo Hania i Piotr
Manlicher
miesiąc temu
Tańczył dobrze, ale bez przesady z tymi przymiotami. Facet sie cieszy w sposób typowy np. dla siatkarzy co dla mnie jest objawem wewnętrznej agresji. Unikam szerokim łukiem takich ludzi. A ha, to nie jest hejt tylko opinia, a zdaje się wiele osób to myli.
Xxx
miesiąc temu
Dużo lepsza od Kajry była ta młoda blondynka która wcześniej dopadła ,to ona powinna być w finale z Piotrem,tańczyła świetnie ,a nie jakaś Kajra-dobra aktorka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUDiPY
bETUDiPZ
bETUDiQa
bETUDiQb
bETUDiQc
bETUDiPH