Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Te gwiazdy zerwały zaręczyny, a niektóre nawet uciekły sprzed OŁTARZA: Aleksandra Kwaśniewska, Monika Brodka, Agnieszka Włodarczyk (ZDJĘCIA)

60
Podziel się:
60
Podziel się:

Julia Roberts zaledwie kilka dni przed ślubem uciekła do innego kraju z przyjacielem narzeczonego. Odwołanie zaręczyn na swoim koncie ma również Aleksandra Kwaśniewska i Agnieszka Włodarczyk. Kto jeszcze?

1
 / 14
Te gwiazdy zerwały zaręczyny, a niektóre nawet uciekły sprzed OŁTARZA: Aleksandra Kwaśniewska, Monika Brodka, Agnieszka Włodarczyk (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy zerwały zaręczyny, a niektóre nawet uciekły sprzed OŁTARZA: Aleksandra Kwaśniewska, Monika Brodka, Agnieszka Włodarczyk (ZDJĘCIA)
Gwiazdy, które uciekły sprzed ołtarza. Rekordzista wycofał się zaledwie 3 DNI PRZED ŚLUBEM (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

W 1998 roku Julia Roberts zagrała w filmie "Uciekająca panna młoda", który przypomniał widzom o skandalu związanym wydarzeniami z prawdziwego życia aktorki. Gwiazda Hollywood zaledwie kilka dni przed ślubem uciekła do innego kraju z przyjacielem narzeczonego. Tuż przed ceremonią ślubną rozmyślił się również Michał Milowicz, który w jednym z wywiadów przyznał, że decyzja o małżeństwie zakończyłaby się szybkim rozwodem.

Zerwać zaręczyny zdecydowały się również Aleksandra Kwaśniewska oraz Katarzyna Glinka. Na rozpad wielu związków, które miały zakończyć się ślubem, wpłynęła gonitwa za popularnością. Paweł Deląg stracił narzeczoną przez zbyt częste wyjazdy na zagraniczne plany zdjęciowe.

Poznajcie gwiazdy, które zerwały zaręczyny.

2
 / 14
Aleksandra Kwaśniewska i Wojtek Szuchnicki

Aleksandra Kwaśniewska przez wiele lat była zaręczona z Wojtkiem Szuchnickim. Para planowała nawet huczny ślub, jednak kilka miesięcy przed planowaną uroczystością rozstała się po cichu i bez skandalu.

Przez to, że byłam już raz zaręczona, wszyscy mają teraz ciśnienie, żebym ponownie była zaręczona. Nie rozumiem, dlaczego jestem o to nagabywana. Wcale w najbliższym czasie nie mam tego w planach - mówiła tuż po rozstaniu.

3
 / 14
Monika Brodka

Monika Brodka i Przemysław Dzienis zaręczyli się w 2018 roku. Parę łączyła nie tylko miłość, ale również wspólna praca. Przemek pomagał piosenkarce przy tworzeniu okładek płyt. Po kilku latach narzeczeństwa zdecydowali się rozstać.

Ciężko jest nie reżyserować czegoś razem w momencie, kiedy ten temat cały czas jest obecny w domu. Nawet kiedy Monia by nie chciała, żebym się w coś włączał, to się okazuje, że my i tak tym cały czas żyjemy. To jest codziennie w naszych rozmowach - powiedział w radiowym wywiadzie Dzienis.

4
 / 14
Anna Czartoryska-Niemczycka i Piotr Adamczyk

Anna Czartoryska-Niemczycka i Piotr Adamczyk byli w związku blisko dwa lata. W tym czasie media wielokrotnie donosiły, że para zamierza zalegalizować swoją miłość. Do hucznego ślubu jednak nigdy nie doszło i aktorzy postanowili rozstać się w przyjacielskim nastawieniem.

5
 / 14
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

Rozstanie Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek było dla fanów wielkim szokiem. Ich drogi rozeszły się po ponad dziewięcioletnim związku. Choć byli zaręczeni i wszyscy oczekiwali tylko hucznego wesela, to kiedy kłopoty w raju wyszły na jaw, na palcu Ziółek na próżno było szukać pierścionka zaręczynowego.

6
 / 14
Lady Gaga

Lady Gaga w swoich uczuciach jest bardzo porywcza i już dwukrotnie była zaręczona. Gwiazda rozstała się zarówno z Taylorem Kinneyem, jak i Christianem Carino. Wokalistka ma więc spore doświadczenie w zrywaniu zaręczyn.

7
 / 14
Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko swoją miłość deklarowali nawet na okładkach magazynów. Szaleńczo zakochani snuli nawet plany o ślubie. Po dziewięciu latach związku postanowili się jednak rozejść, zerwać zaręczyny i odwołać przygotowania do ceremonii. Agnieszka i Jakub zgodnie twierdzą, że zaszkodziła im wspólna praca i nadmiar zajęć.

8
 / 14
Paris Hilton

Paris Hilton przez długie lata zachowywała status panny. Choć była w wielu związkach, to żaden nie skończył się poważniejszymi krokami ze strony zakochanych. Dopiero w 2021 roku celebrytka wzięła ślub z Carterem Reuma. Wcześniej spotykała się między innymi z Chrisem Zylką i Parisem Latsisem. Z tym pierwszym była nawet zaręczona, ale rozmyśliła się po 10 miesiącach.

9
 / 14
Michał Milowicz

Michał Milowicz bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Obecnie jest w szczęśliwym związku, ale jeszcze kilka lat temu planował ślub. Gwiazdor zrezygnował z poślubienia wybranki zaledwie trzy dni przed planowaną uroczystością.

Co mam powiedzieć? Że uciekłem sprzed ołtarza? Można powiedzieć, że po prostu zaniechałem ślubu. Nie grało mi to w duszy. Wiedziałem, że jak ślub odbędzie się teraz, to za kilka tygodni będzie rozwód - wyznał aktor.

10
 / 14
Jamie Lynn Spears

Młodsza siostra Britney, Jamie Lynn Spears, również uciekła sprzed ołtarza. Powodem rozstania z Casey Aldridgem były liczne zdrady mężczyzny, który nie dochował wierności nawet, kiedy Jamie była z nim w ciąży. Choć zerwali zaręczyny, to ze względu na dziecko próbowali jeszcze ratować związek. Bez powodzenia.

11
 / 14
Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka po kilku latach związku z Jarosławem Bienieckim zerwała zaręczyny. Choć para uchodziła za bardzo zgraną, to według doniesień aktorka straciła do partnera zaufanie. W dość okrojony sposób odniosła się w mediach do całej sytuacji.

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować - powiedziała aktorka.

12
 / 14
Przemysław Saleta i Ewa Wiertel

Przemysław Saleta i Ewa Wiertel również nie stanęli na ślubnym kobiercu. Mimo zaręczyn i rocznych przygotowań ceremonii ślubnej zdecydowali się zostać przyjaciółmi.

Nie jesteśmy już razem, zaręczyny zerwane, więc ślubu nie będzie - informował w rozmowie z "Super Expressem". Dogadujemy się, atmosfera między nami jest dobra, poza tym wciąż razem pracujemy. Obydwoje jesteśmy rozsądni i nie mamy z tym żadnego problemu - przyznał były bokser.

13
 / 14
Paweł Deląg i Emma Kiworkowa

Paweł Deląg i Emma Kiworkowa planowali razem ślub. Ukochana aktora zdecydowała się jednak zwrócić mu pierścionek zaręczynowy. Powodem decyzji stomatolog była ponoć ciągła nieobecność Deląga w Polsce.

14
 / 14
Julia Roberts i Kiefer Sutherland

Julia Roberts doskonale odnalazła się w roli "Uciekającej panny młodej", wszak mogła wrócić do wspomnień dość burzliwego zakończenie jej związku. Zaledwie trzy dni przed planowanym ślubem z Kieferem Sutherlandem aktorka postanowiła opuścić ukochanego. Roberts przed wyznaczoną datą ślubu wyjechała do Irlandii z przyjacielem ówczesnego narzeczonego.

KOMENTARZE
(60)
rekordzista
2 lata temu
Baron chyba ze 4x się zaręczał, z Olą Szwed, Kasią Nest, Magdą Dziuń i Czarriną Russell
Aaannn
2 lata temu
Mówicie co chcecie, ale lepiej zerwać zaręczyny nawet dzień przed i przejść przez to upokorzenie niż zniszczyć potem drugiej osobie życie i wziąć ślub. Tak jak nasza słynna parka "aktorów".
Mijka
2 lata temu
Ciekawe czy pracownicy pudelka są dumni ze swojej pracy. Ciekawy czy kiedyś taki dziadek Pudelek będzie opowiadał wnukom „Słuchajcie, pracowałem kiedyś w takim portaliku, śledziliśmy tam Popków, Cichopków, węszyliśmy za ciążowymi brzuchami… to były czasy” :P
ina
2 lata temu
ja tez zerwalam zareczyny z pierwszym facetem wielkie mi halo
Prawda
2 lata temu
Zapomnieliście o Kindze D.
Najnowsze komentarze (60)
Kkw
2 lata temu
Michał Milowicz. Pamiętam jak polował na dziewczyny na portalach randkowych. Napisał nawet do mnie, próbował się umówić...ale podziękowałam.
Wiz
2 lata temu
Ja nigdy nie bylam zaręczona, zamężna, rozwiedziona...całe życie na kocią łapę. Tylko jeden raz koleś chciał mi na szybko kupić pierścionek bo wyjeżdżałam na stypendium za granicę...chciał sobie pewnie zagwarantować mój powrót...powstrzymałam go przed zakupem pierścionka bo miał na to kupę czasu przed wyjazdem. Wróciłam, ale on już nie czekał.
Anka
2 lata temu
Znajomej narzeczony dzień przed ślubem powiedział że wstępuje do zakonu i jak powiedział tak zrobił. Po roku wyszła za mąż i od lat jest szczęśliwą mężatką. Także wyszło jej to na dobre
Anka
2 lata temu
Ja też zerwałam zaręczyny i bardzo się cieszę bo dzisiaj byłabym rozwódką
Ona
2 lata temu
Lepiej zerwać zaręczyny niż tkwić w nieszczęśliwym małżeństwie. Wiem cos o tym, tylko że ja niestety nie miałam tyle odwagi, żeby zerwać :-/
Zola
2 lata temu
Bokser to sobie małolatę dorwał o 20 lat młodszą, takich informatorów macie a nie ogarneliscie tego lol
Jaca
2 lata temu
JESLI JESTES FACETEM NIE BIERZ SLUBU!!!
ciekawy
2 lata temu
A Milowicz zrezygnował ze ślubu z Violą Kołakowską? Bo rzucił ją po wielu latach związku. Karolak też nie kwapi się do ślubu
marta
2 lata temu
kwasniewska niech załuje faceta bo by miala dzieci a nie tego banacha ...na jego koncercie wyszłam bo mi sie nie podobał
Magda
2 lata temu
50 lat i jestem sama i bede sama
Haha
2 lata temu
Kwaśniewska źle zrobiła może by miała dzieci
Gość
2 lata temu
Dobrze bo żeby brać ślub to trzeba naprawdę głowę dla kogoś stracić, mocno czuć, że to to, że sto lat razem to mało, tylko wtedy człowiek ma szanse ( a i tak nie pewność), że mu nie minie po roku, pięciu czy dwudziestu latach. Jak są wątpliwości to nie ma szans na dobre i trwałe małżeństwo, bo życie jest zbyt długie i wątpliwości zdążą zmienić się w zdradę, niechęć czy agresję do drugiej osoby, czasem i w nienawiść.
Fff
2 lata temu
Milovich mówi o zaniechaniu ślubu 3 dni przed ceremonia z takim luzem, jakby gadał o zmianie schabowego na mielony w restauracji...nie grało mu w duszy...człowieku? To po coś się szykował do tego ślubu, po coś zawracał kobiecie głowę? 3 dni przed ślubem dopina się już wszystko ( ma się sale, suknie, no wszystko...a ten sobie zaniechał i mówi o tym jakby nigdy nic) co za facet😳 rozumiem, miał prawo się rozmyślić, ale z szacunku do tej kobiety by o tym nie mówił tak lekko..ciekawe czy jej też było tak o swobodnie🤦
Ona
2 lata temu
A Agnieszka Kaczorowska?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Agata Duda w białym garniturze uczestniczy w obchodach Święta Służby Ochrony Państwa. Ładnie wyglądała? (ZDJĘCIA)

Agata Duda znów pojawiła się publicznie u boku męża. Tym razem pierwsza dama postawiła na bijącą po oczach biel. Klasa?
9.

Roznegliżowana Bianca Censori i Kanye West w stroju pszczelarza podbijają Paryż (ZDJĘCIA)

Kanye West zabrał ukochaną na pokaz mody do stolicy Francji. Para tradycyjnie zaprezentowała się w stylizacjach, obok których nie dało się przejść obojętnie. Fajnie się na nich patrzy?
8.

Michał Koterski harcuje z synkiem na sopockiej plaży. Wyeksponował OGROMNY tatuaż na brzuchu (ZDJĘCIA)

Michał Koterski przebywa obecnie w mekce celebrytów, za którą w okresie wakacyjnym uchodzi Sopot. Aktor dał się sfotografować podczas szaleństw na plaży z synem Frysiem. Marcela oddawała się w tym momencie relaksowi w hotelowym SPA.
7.

Małgorzata Socha ZASTAWIŁA bramę swoją furą i wybrała się na zakupy wyposażona w torebkę za ponad 16 tys. złotych (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha udowodniła, że przepisy ruchu drogowego nie są jej mocną stroną. Tym razem aktorka zastawiła swoim luksusowym samochodem bramę, aby móc pomaszerować sobie na zakupy do pobliskiego butiku. Zachowała się karygodnie?
6.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej uwili sobie PRZYTULNE gniazdo. Tak mieszka młode małżeństwo. Luksusowo? (ZDJĘCIA)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zaprosili ostatnio do swojego gniazdka kamery "Dzień Dobry TVN". Para pokazała, jak urządziła się w swoim luksusowym apartamencie. Jest efekt wow?
5.

Liber "przyłapany" z NOWĄ PARTNERKĄ w Sopocie! Nie mogli oderwać od siebie rąk (ZDJĘCIA)

Liber znów jest zakochany. Potwierdzają to najnowsze zdjęcia, na których wymienia czułości z tajemniczą brunetką. Jak można wywnioskować po najnowszych zdjęciach, raper znalazł szczęście po rozstaniu z Sylwią Grzeszczak.
4.

Historia czteroletniej miłości Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego: wspólne pasje, imprezy i jedno ROZSTANIE w trakcie (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przez lata tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ich medialny związek nie zawsze był kolorowy. Jak wyglądała ich burzliwa historia i początek znajomości?
3.

Aggie z "Prince Charming" wyszła za mąż! Celebrowała wielki dzień nad jeziorem Como z Natalią Siwiec i Maffashion (ZDJĘCIA)

Agnieszka Lal, znana w sieci jako Aggie, powiedziała "tak". Celebrytka i jej ukochany świętowali swój wielki dzień w gronie innych znanych twarzy we Włoszech. Było na bogato?
2.

Hanna Turnau "przyłapana" z Jackiem Kopczyńskim podczas KOLEJNEJ schadzki. Z jej palca zniknęła obrączka (ZDJĘCIA)

Gdy zdjęcia pogrążonych w pocałunku Hanny Turnau i Jacka Kopczyńskiego ujrzały światło dzienne, wielu fanów uznało zapewne, że przygoda z partnerem z serialu była jedynie chwilą słabości mężatki. Wszystko wskazuje jednak na to, że ich romans trwa w najlepsze.
1.

Obwieszony złotymi kajdanami Krzysztof Rutkowski podbija galę z ukochaną Mają (ZDJĘCIA)

Krzysztof i Maja Rutkowscy do perfekcji opanowali sztukę robienia show podczas branżowych imprez. Od żądnych uwagi małżonków trudno było oderwać wzrok podczas wtorkowego eventu.