Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Te gwiazdy zerwały zaręczyny, a niektóre nawet uciekły sprzed OŁTARZA: Aleksandra Kwaśniewska, Monika Brodka, Agnieszka Włodarczyk (ZDJĘCIA)

60
60
Podziel się

Julia Roberts zaledwie kilka dni przed ślubem uciekła do innego kraju z przyjacielem narzeczonego. Odwołanie zaręczyn na swoim koncie ma również Aleksandra Kwaśniewska i Agnieszka Włodarczyk. Kto jeszcze?

1
 / 14
Te gwiazdy zerwały zaręczyny, a niektóre nawet uciekły sprzed OŁTARZA: Aleksandra Kwaśniewska, Monika Brodka, Agnieszka Włodarczyk (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy zerwały zaręczyny, a niektóre nawet uciekły sprzed OŁTARZA: Aleksandra Kwaśniewska, Monika Brodka, Agnieszka Włodarczyk (ZDJĘCIA)
Gwiazdy, które uciekły sprzed ołtarza. Rekordzista wycofał się zaledwie 3 DNI PRZED ŚLUBEM (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

W 1998 roku Julia Roberts zagrała w filmie "Uciekająca panna młoda", który przypomniał widzom o skandalu związanym wydarzeniami z prawdziwego życia aktorki. Gwiazda Hollywood zaledwie kilka dni przed ślubem uciekła do innego kraju z przyjacielem narzeczonego. Tuż przed ceremonią ślubną rozmyślił się również Michał Milowicz, który w jednym z wywiadów przyznał, że decyzja o małżeństwie zakończyłaby się szybkim rozwodem.

Zerwać zaręczyny zdecydowały się również Aleksandra Kwaśniewska oraz Katarzyna Glinka. Na rozpad wielu związków, które miały zakończyć się ślubem, wpłynęła gonitwa za popularnością. Paweł Deląg stracił narzeczoną przez zbyt częste wyjazdy na zagraniczne plany zdjęciowe.

Poznajcie gwiazdy, które zerwały zaręczyny.

2
 / 14
Aleksandra Kwaśniewska i Wojtek Szuchnicki

Aleksandra Kwaśniewska przez wiele lat była zaręczona z Wojtkiem Szuchnickim. Para planowała nawet huczny ślub, jednak kilka miesięcy przed planowaną uroczystością rozstała się po cichu i bez skandalu.

Przez to, że byłam już raz zaręczona, wszyscy mają teraz ciśnienie, żebym ponownie była zaręczona. Nie rozumiem, dlaczego jestem o to nagabywana. Wcale w najbliższym czasie nie mam tego w planach - mówiła tuż po rozstaniu.

3
 / 14
Monika Brodka

Monika Brodka i Przemysław Dzienis zaręczyli się w 2018 roku. Parę łączyła nie tylko miłość, ale również wspólna praca. Przemek pomagał piosenkarce przy tworzeniu okładek płyt. Po kilku latach narzeczeństwa zdecydowali się rozstać.

Ciężko jest nie reżyserować czegoś razem w momencie, kiedy ten temat cały czas jest obecny w domu. Nawet kiedy Monia by nie chciała, żebym się w coś włączał, to się okazuje, że my i tak tym cały czas żyjemy. To jest codziennie w naszych rozmowach - powiedział w radiowym wywiadzie Dzienis.

4
 / 14
Anna Czartoryska-Niemczycka i Piotr Adamczyk

Anna Czartoryska-Niemczycka i Piotr Adamczyk byli w związku blisko dwa lata. W tym czasie media wielokrotnie donosiły, że para zamierza zalegalizować swoją miłość. Do hucznego ślubu jednak nigdy nie doszło i aktorzy postanowili rozstać się w przyjacielskim nastawieniem.

5
 / 14
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

Rozstanie Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek było dla fanów wielkim szokiem. Ich drogi rozeszły się po ponad dziewięcioletnim związku. Choć byli zaręczeni i wszyscy oczekiwali tylko hucznego wesela, to kiedy kłopoty w raju wyszły na jaw, na palcu Ziółek na próżno było szukać pierścionka zaręczynowego.

6
 / 14
Lady Gaga

Lady Gaga w swoich uczuciach jest bardzo porywcza i już dwukrotnie była zaręczona. Gwiazda rozstała się zarówno z Taylorem Kinneyem, jak i Christianem Carino. Wokalistka ma więc spore doświadczenie w zrywaniu zaręczyn.

7
 / 14
Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko swoją miłość deklarowali nawet na okładkach magazynów. Szaleńczo zakochani snuli nawet plany o ślubie. Po dziewięciu latach związku postanowili się jednak rozejść, zerwać zaręczyny i odwołać przygotowania do ceremonii. Agnieszka i Jakub zgodnie twierdzą, że zaszkodziła im wspólna praca i nadmiar zajęć.

8
 / 14
Paris Hilton

Paris Hilton przez długie lata zachowywała status panny. Choć była w wielu związkach, to żaden nie skończył się poważniejszymi krokami ze strony zakochanych. Dopiero w 2021 roku celebrytka wzięła ślub z Carterem Reuma. Wcześniej spotykała się między innymi z Chrisem Zylką i Parisem Latsisem. Z tym pierwszym była nawet zaręczona, ale rozmyśliła się po 10 miesiącach.

9
 / 14
Michał Milowicz

Michał Milowicz bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Obecnie jest w szczęśliwym związku, ale jeszcze kilka lat temu planował ślub. Gwiazdor zrezygnował z poślubienia wybranki zaledwie trzy dni przed planowaną uroczystością.

Co mam powiedzieć? Że uciekłem sprzed ołtarza? Można powiedzieć, że po prostu zaniechałem ślubu. Nie grało mi to w duszy. Wiedziałem, że jak ślub odbędzie się teraz, to za kilka tygodni będzie rozwód - wyznał aktor.

10
 / 14
Jamie Lynn Spears

Młodsza siostra Britney, Jamie Lynn Spears, również uciekła sprzed ołtarza. Powodem rozstania z Casey Aldridgem były liczne zdrady mężczyzny, który nie dochował wierności nawet, kiedy Jamie była z nim w ciąży. Choć zerwali zaręczyny, to ze względu na dziecko próbowali jeszcze ratować związek. Bez powodzenia.

11
 / 14
Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka po kilku latach związku z Jarosławem Bienieckim zerwała zaręczyny. Choć para uchodziła za bardzo zgraną, to według doniesień aktorka straciła do partnera zaufanie. W dość okrojony sposób odniosła się w mediach do całej sytuacji.

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować - powiedziała aktorka.

12
 / 14
Przemysław Saleta i Ewa Wiertel

Przemysław Saleta i Ewa Wiertel również nie stanęli na ślubnym kobiercu. Mimo zaręczyn i rocznych przygotowań ceremonii ślubnej zdecydowali się zostać przyjaciółmi.

Nie jesteśmy już razem, zaręczyny zerwane, więc ślubu nie będzie - informował w rozmowie z "Super Expressem". Dogadujemy się, atmosfera między nami jest dobra, poza tym wciąż razem pracujemy. Obydwoje jesteśmy rozsądni i nie mamy z tym żadnego problemu - przyznał były bokser.

13
 / 14
Paweł Deląg i Emma Kiworkowa

Paweł Deląg i Emma Kiworkowa planowali razem ślub. Ukochana aktora zdecydowała się jednak zwrócić mu pierścionek zaręczynowy. Powodem decyzji stomatolog była ponoć ciągła nieobecność Deląga w Polsce.

14
 / 14
Julia Roberts i Kiefer Sutherland

Julia Roberts doskonale odnalazła się w roli "Uciekającej panny młodej", wszak mogła wrócić do wspomnień dość burzliwego zakończenie jej związku. Zaledwie trzy dni przed planowanym ślubem z Kieferem Sutherlandem aktorka postanowiła opuścić ukochanego. Roberts przed wyznaczoną datą ślubu wyjechała do Irlandii z przyjacielem ówczesnego narzeczonego.

KOMENTARZE
(60)
rekordzista
3 miesiące temu
Baron chyba ze 4x się zaręczał, z Olą Szwed, Kasią Nest, Magdą Dziuń i Czarriną Russell
Aaannn
3 miesiące temu
Mówicie co chcecie, ale lepiej zerwać zaręczyny nawet dzień przed i przejść przez to upokorzenie niż zniszczyć potem drugiej osobie życie i wziąć ślub. Tak jak nasza słynna parka "aktorów".
Mijka
3 miesiące temu
Ciekawe czy pracownicy pudelka są dumni ze swojej pracy. Ciekawy czy kiedyś taki dziadek Pudelek będzie opowiadał wnukom „Słuchajcie, pracowałem kiedyś w takim portaliku, śledziliśmy tam Popków, Cichopków, węszyliśmy za ciążowymi brzuchami… to były czasy” :P
ina
3 miesiące temu
ja tez zerwalam zareczyny z pierwszym facetem wielkie mi halo
Prawda
3 miesiące temu
Zapomnieliście o Kindze D.
Najnowsze komentarze (60)
Kkw
3 miesiące temu
Michał Milowicz. Pamiętam jak polował na dziewczyny na portalach randkowych. Napisał nawet do mnie, próbował się umówić...ale podziękowałam.
Wiz
3 miesiące temu
Ja nigdy nie bylam zaręczona, zamężna, rozwiedziona...całe życie na kocią łapę. Tylko jeden raz koleś chciał mi na szybko kupić pierścionek bo wyjeżdżałam na stypendium za granicę...chciał sobie pewnie zagwarantować mój powrót...powstrzymałam go przed zakupem pierścionka bo miał na to kupę czasu przed wyjazdem. Wróciłam, ale on już nie czekał.
Anka
3 miesiące temu
Znajomej narzeczony dzień przed ślubem powiedział że wstępuje do zakonu i jak powiedział tak zrobił. Po roku wyszła za mąż i od lat jest szczęśliwą mężatką. Także wyszło jej to na dobre
Anka
3 miesiące temu
Ja też zerwałam zaręczyny i bardzo się cieszę bo dzisiaj byłabym rozwódką
Ona
3 miesiące temu
Lepiej zerwać zaręczyny niż tkwić w nieszczęśliwym małżeństwie. Wiem cos o tym, tylko że ja niestety nie miałam tyle odwagi, żeby zerwać :-/
Zola
3 miesiące temu
Bokser to sobie małolatę dorwał o 20 lat młodszą, takich informatorów macie a nie ogarneliscie tego lol
Jaca
3 miesiące temu
JESLI JESTES FACETEM NIE BIERZ SLUBU!!!
ciekawy
3 miesiące temu
A Milowicz zrezygnował ze ślubu z Violą Kołakowską? Bo rzucił ją po wielu latach związku. Karolak też nie kwapi się do ślubu
marta
3 miesiące temu
kwasniewska niech załuje faceta bo by miala dzieci a nie tego banacha ...na jego koncercie wyszłam bo mi sie nie podobał
Magda
3 miesiące temu
50 lat i jestem sama i bede sama
Haha
3 miesiące temu
Kwaśniewska źle zrobiła może by miała dzieci
Gość
3 miesiące temu
Dobrze bo żeby brać ślub to trzeba naprawdę głowę dla kogoś stracić, mocno czuć, że to to, że sto lat razem to mało, tylko wtedy człowiek ma szanse ( a i tak nie pewność), że mu nie minie po roku, pięciu czy dwudziestu latach. Jak są wątpliwości to nie ma szans na dobre i trwałe małżeństwo, bo życie jest zbyt długie i wątpliwości zdążą zmienić się w zdradę, niechęć czy agresję do drugiej osoby, czasem i w nienawiść.
Fff
3 miesiące temu
Milovich mówi o zaniechaniu ślubu 3 dni przed ceremonia z takim luzem, jakby gadał o zmianie schabowego na mielony w restauracji...nie grało mu w duszy...człowieku? To po coś się szykował do tego ślubu, po coś zawracał kobiecie głowę? 3 dni przed ślubem dopina się już wszystko ( ma się sale, suknie, no wszystko...a ten sobie zaniechał i mówi o tym jakby nigdy nic) co za facet😳 rozumiem, miał prawo się rozmyślić, ale z szacunku do tej kobiety by o tym nie mówił tak lekko..ciekawe czy jej też było tak o swobodnie🤦
Ona
3 miesiące temu
A Agnieszka Kaczorowska?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Piotr Stramowski z nową ukochaną zajadają się fast foodem i nie szczędzą sobie czułości (ZDJĘCIA)

Ostatnio Piotr Stramowski i jego nowa partnerka zaliczyli pierwsze wspólne wyjście na event. Po wszystkim aktor zabrał Natalię do restauracji z fast foodem. Zakochani wymieniali pocałunki. Słodko?
9.

Celebryci na premierze filmu "Masz ci los": Koronkowa Izabela Kuna, Maja Staśko w staniku, Martyna Kaczmarek znów bez makijażu... (ZDJĘCIA)

Premierowy pokaz komedii "Masz ci los" przyciągnął rzeszę mniej bądź bardziej znanych twarzy. Na ściance chętnie pozowali zarówno zaangażowani w produkcję aktorzy, jak i zaproszeni celebryci. Kto wypadł najlepiej?
8.

Tak mieszka Agnieszka Kaczorowska: przytulny salon, drewniane akcenty, bajkowe dziecięce pokoje (ZDJĘCIA)

W domu Agnieszki Kaczorowskiej królują minimalizm i stonowane barwy. Celebrytka może pochwalić się przestronną jadalnią z drewnianym stołem, przytulnym salonem czy okazałym ogrodem. Zobaczcie, jak mieszka.
7.

Anna Lewandowska w brązowym dresie pędzi na trening z kolegą z Hiszpanii po finale WOŚP (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska wykorzystała minioną niedzielę do maksimum. Nie dość, że odwiedziła śniadaniówkę i wzięła udział w finale WOŚP, to znalazła jeszcze czas na trening w ramach Camp by Ann, w którym towarzyszył jej znajomy z Hiszpanii. Tego dnia celebrytka zmieniała stylizację aż trzy razy.
6.

Gwiazdy kwestują z WOŚP: Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Ewa Chodakowska... (ZDJĘCIA)

Finał WOŚP, jak co roku, przyciągnął wiele znanych twarzy, w tym również Annę Lewandowską, która chwilę wcześniej gościła w "Dzień Dobry TVN". Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się w studiu, uśmiechając się u boku Jurka Owsiaka.
5.

Maciej Kurzajewski kończy 50 lat! Najważniejsze momenty dziennikarza nie tylko z życia prywatnego (STARE ZDJĘCIA)

Maciej Kurzajewski od 30 lat pracuje w telewizji. Na swoim koncie ma między innymi prowadzenie programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", chwilowy etat w TVN-ie, wywiad z Adamem Małyszem oraz nieudane małżeństwo z Pauliną Smaszcz.
4.

Oto NAJDROŻSZE AUKCJE w historii WOŚP: wyjazd z Omeną Mensah, hulajnoga Donalda Tuska i rakieta Igi Świątek (ZDJĘCIA)

W tym roku rekordy bije aukcja z rakietą Igi Świątek, bo jej wartość przekroczyła już 260 tysięcy złotych. Rekordzista kilka lat temu podczas licytacji zebrał ponad 740 tysięcy złotych. Pamiętacie, kto to taki?
3.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili do "PnŚ": on z tortem, ona z OGROMNYM PIERŚCIONKIEM! Czy to już ten czas? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ledwo co wrócili do Polski z Jordanii, a już musieli wystąpić w "Pytaniu na Śniadanie". Na serdecznym palcu dłoni Kasi dostrzec można było nową błyskotkę. Czyżby kolejny zaręczynowy od Maćka?
2.

Tegoroczne aukcje WOŚP: wianek Moniki Olejnik, występ w teledysku Viki Gabor i trening z Anną Lewandowską (ZDJĘCIA)

Do tej pory największym zainteresowaniem spośród aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszą się rakieta od Igi Świątek oraz magiczny weekend w towarzystwie Omeny Mensah i Rafała Brzoski.
1.

Lara Gessler pałaszuje pączka w turkusowej piżamie (?) i różowym płaszczu (ZDJĘCIA)

Świeżo upieczona mama, Lara Gessler, została przyłapana, gdy smakowała pączka przed rodzinną restauracją. Celebrytka gimnastykowała się przed fotografem w osobliwej stylizacji. Zachęcająca reklama słodkości?