Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Tede o udziale Andrzeja Dudy w "Hot16": "Quo vadis, k***a, ja pi***olę?"

158
Podziel się:

"Czy właśnie prezydent naszego kraju nominował premiera naszego kraju do wzięcia udziału w akcji, której celem jest pomaganie służbie zdrowia, ponieważ nasz kraj sobie nie daje rady?".

Tede o udziale Andrzeja Dudy w "Hot16": "Quo vadis, k***a, ja pi***olę?"

Ostatnio w internecie furorę robi druga edycja wyzwania #Hot16Challenge, które polega na tym, że trzeba zarapować 16 wersów, a następnie upublicznić nagranie w sieci i wyznaczyć kolejne osoby, aby zrobiły to samo. Wyzwanie jest jednocześnie apelem o wpłacanie pieniędzy na zbiórkę dla służb medycznych walczących z koronawirusem.

Gwiazdy, celebryci i politycy ochoczo dołączają do akcji, prezentując swoje raperskie umiejętności. Do #Hot16Challenge przystąpił nawet Andrzej Duda, który został nominowany przez Zeusa. Prezydent rapował nie do rytmu o "ostrym cieniu mgły".

Internet zalała już fala memów na ten temat, a komentujący nie zostawiają na Andrzeju suchej nitki.

Zobacz także: Balcerowicz o obietnicach Dudy. "To jest bezwstydne"

Teraz "wykon" prezydenta postanowił skomentować Tede.

Quo vadis, k***a, ja pi***olę? - pyta raper w nagraniu zamieszczonym na YouTube. Co się wydarzyło, to się już k***a nie odwydarzy. Myślę, że tylko Tadeusz Rydzyk i Jarosław Kaczyński mogą zamknąć ten challenge. Dalej to już sobie nie wyobrażam, już wyżej nie może być niż ostry cień mgły.

Tede zarzuca Dudzie hipokryzję i lansowanie się na akcji charytatywnej w ramach kampanii wyborczej.

Czy właśnie prezydent naszego kraju nominował premiera naszego kraju do wzięcia udziału w akcji, której celem jest pomaganie służbie zdrowia, ponieważ nasz kraj sobie nie daje rady? Czy k***a mi się wydaje, że tak jest, czy chodzi tylko o rapowanie? To zabrnęło za daleko moje mordy, tak mi się wydaje, no ale pomaganie jest trendy, więc k***a fajnie. Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczy, o co chodzi z tą mgłą. Mam nadzieję, że to nie jest ta sama mgła, co dziesięć lat temu.

A tak już poza jajcami - uważam, że to bardzo nieuczciwe i stanowczo protestuję przeciwko robieniu sobie kampanii wyborczej na akcji charytatywnej, bo chyba nie mamy wątpliwości, że to element kampanii wyborczej. Tam jest sztab PR-owców, którzy powiedzieli: "Panie Andrzeju, to jest ten czas, trzeba chwycić za mikrofon" - uważa raper.

Tede nie może się doczekać rapu w wykonaniu nominowanego przez Dudę Mateusza Morawieckiego. 

Czekam na zwrotkę premiera, no i czekam na gorące nominacje! Swoją drogą, ktoś powinien nominować teraz Joannę Szczepkowską, by mogła nagrać Hot16Challenge i powiedzieć: "Proszę Państwa, dzisiaj oficjalnie skończył się w Polsce hip-hop" (...). Ja pi***olę, nie sądziłem, że tego dożyję - ubolewa.

Raper ujawnił też, że - według jego informacji - Duda sam nie napisał tekstu o "ostrym cieniu mgły".

Mam potwierdzenie z najwyższych szczebli władzy, że prezydent Andrzej Duda tylko podpisał się pod swoim tekstem, nie jest jego autorem - mówi.

Spodziewaliście się, że było inaczej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
Tiktok
2 lata temu
Odpowiedź na challenge Zeusa to byłaby zbiórka kasy wśród rządzących i kancelarii prezydenta, ale z kasą trudno sie rozstać.!!! Lepiej żebrać o naszą, a samemu sięgać do pustych kieszeni rodaków. Tik toki i pajacowanie !!!
Enia
2 lata temu
Jako człowieka, lubię go jest wyjątkowo pocieszny 🙈🤣🤣 ale jako prezydent niestety Tede ma rację, dystans dystansem ale trzeba czasami po prostu zamilknąć.
Cześć
2 lata temu
Czekam na sasina 😂
Hanka
2 lata temu
Brakuje jeszcze obatela Czarneckiego , ten to by rapował
Obciach😡
2 lata temu
Wysłał maseczki i płyny do Watykanu a u nas brakuje.
Najnowsze komentarze (158)
AdaEs
2 lata temu
On jest typem tym co wie, jak człowiekowi ciężko 😅 Porażka. To zaszło zdecydowanie za daleko.
Jan
2 lata temu
Co by gosc nie zrobił szczury wyja co za kraj co za ludzie
Rick
2 lata temu
ludzie więcej luzu czy w tm kraju wszystko jest zabronione? Duda ma stać na baczność jak manekin bo nic wam sie nie podoba?
olo
2 lata temu
duda powinien rapowac tak lamie prawo lamie konstytucje i tego nie odpuszcze
senior
2 lata temu
Ubranka PLNY,Trykot TDK nie idą?Może teraz na pewno będzie go nim głośno i zarobi na opluwaniu prezydenta, ten nic nieznaczący Jacek Maciej Szymon Graniecki!
NICKOSI
2 lata temu
TETE -uwazaj bo to jest DYREKTORA z pola
dolan tuxxx
2 lata temu
celne spostrzezenie - zbiorki by nie bylo, gdyby panstwo ogarnelo sluzbe zdrowia, ale ze ta lezy, powstal ten challenge.
tiga ne
2 lata temu
ze wa ne ze wa supli non orem tihata, olla la ze wa ne ze wa!
Marii
2 lata temu
Mi się podoba taki szczytny cel. Do krytykowania się wszyscy zebrali. Dla mnie np. Tede to tłuk.
WHO
2 lata temu
matrix to matrix, każdy sposób dobry
Paweł Budyń
2 lata temu
Duda ma do siebie dystans rozmawiałem z nim kiedyś jak jeszcze nie był prezydentem moim zdaniem tede przesadza
Piotr
2 lata temu
Jak by prezydent nieprzyjal wyzwania też by go obdagywali skoro na prezydenta może startować Hołownia celebrytka z mam talent to i prezydent może udawać hip hop bo on to sparodiował ale te raperki inteligenty tego nie zrozumieli
Bueee
2 lata temu
Andrian, matka ćpie, że wiesz?
toi toi
2 lata temu
dno
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie