Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Tede o udziale Andrzeja Dudy w "Hot16": "Quo vadis, k***a, ja pi***olę?"

158
Podziel się

"Czy właśnie prezydent naszego kraju nominował premiera naszego kraju do wzięcia udziału w akcji, której celem jest pomaganie służbie zdrowia, ponieważ nasz kraj sobie nie daje rady?".

Tede o udziale Andrzeja Dudy w "Hot16": "Quo vadis, k***a, ja pi***olę?"
bDTjfUQB

Ostatnio w internecie furorę robi druga edycja wyzwania #Hot16Challenge, które polega na tym, że trzeba zarapować 16 wersów, a następnie upublicznić nagranie w sieci i wyznaczyć kolejne osoby, aby zrobiły to samo. Wyzwanie jest jednocześnie apelem o wpłacanie pieniędzy na zbiórkę dla służb medycznych walczących z koronawirusem.

Gwiazdy, celebryci i politycy ochoczo dołączają do akcji, prezentując swoje raperskie umiejętności. Do #Hot16Challenge przystąpił nawet Andrzej Duda, który został nominowany przez Zeusa. Prezydent rapował nie do rytmu o "ostrym cieniu mgły".

bDTjfUQD

Internet zalała już fala memów na ten temat, a komentujący nie zostawiają na Andrzeju suchej nitki.

Zobacz także: Balcerowicz o obietnicach Dudy. "To jest bezwstydne"

Teraz "wykon" prezydenta postanowił skomentować Tede.

bDTjfUQJ

Quo vadis, k***a, ja pi***olę? - pyta raper w nagraniu zamieszczonym na YouTube. Co się wydarzyło, to się już k***a nie odwydarzy. Myślę, że tylko Tadeusz Rydzyk i Jarosław Kaczyński mogą zamknąć ten challenge. Dalej to już sobie nie wyobrażam, już wyżej nie może być niż ostry cień mgły.

Tede zarzuca Dudzie hipokryzję i lansowanie się na akcji charytatywnej w ramach kampanii wyborczej.

Czy właśnie prezydent naszego kraju nominował premiera naszego kraju do wzięcia udziału w akcji, której celem jest pomaganie służbie zdrowia, ponieważ nasz kraj sobie nie daje rady? Czy k***a mi się wydaje, że tak jest, czy chodzi tylko o rapowanie? To zabrnęło za daleko moje mordy, tak mi się wydaje, no ale pomaganie jest trendy, więc k***a fajnie. Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczy, o co chodzi z tą mgłą. Mam nadzieję, że to nie jest ta sama mgła, co dziesięć lat temu.

A tak już poza jajcami - uważam, że to bardzo nieuczciwe i stanowczo protestuję przeciwko robieniu sobie kampanii wyborczej na akcji charytatywnej, bo chyba nie mamy wątpliwości, że to element kampanii wyborczej. Tam jest sztab PR-owców, którzy powiedzieli: "Panie Andrzeju, to jest ten czas, trzeba chwycić za mikrofon" - uważa raper.

bDTjfUQK

Tede nie może się doczekać rapu w wykonaniu nominowanego przez Dudę Mateusza Morawieckiego. 

Czekam na zwrotkę premiera, no i czekam na gorące nominacje! Swoją drogą, ktoś powinien nominować teraz Joannę Szczepkowską, by mogła nagrać Hot16Challenge i powiedzieć: "Proszę Państwa, dzisiaj oficjalnie skończył się w Polsce hip-hop" (...). Ja pi***olę, nie sądziłem, że tego dożyję - ubolewa.

Raper ujawnił też, że - według jego informacji - Duda sam nie napisał tekstu o "ostrym cieniu mgły".

Mam potwierdzenie z najwyższych szczebli władzy, że prezydent Andrzej Duda tylko podpisał się pod swoim tekstem, nie jest jego autorem - mówi.

bDTjfUQL

Spodziewaliście się, że było inaczej?

bDTjfUQM
bDTjfURe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
Tiktok
11 miesięcy temu
Odpowiedź na challenge Zeusa to byłaby zbiórka kasy wśród rządzących i kancelarii prezydenta, ale z kasą trudno sie rozstać.!!! Lepiej żebrać o naszą, a samemu sięgać do pustych kieszeni rodaków. Tik toki i pajacowanie !!!
Enia
11 miesięcy temu
Jako człowieka, lubię go jest wyjątkowo pocieszny 🙈🤣🤣 ale jako prezydent niestety Tede ma rację, dystans dystansem ale trzeba czasami po prostu zamilknąć.
Cześć
11 miesięcy temu
Czekam na sasina 😂
bDTjfURf
Hanka
11 miesięcy temu
Brakuje jeszcze obatela Czarneckiego , ten to by rapował
Obciach😡
11 miesięcy temu
Wysłał maseczki i płyny do Watykanu a u nas brakuje.
Najnowsze komentarze (158)
AdaEs
11 miesięcy temu
On jest typem tym co wie, jak człowiekowi ciężko 😅 Porażka. To zaszło zdecydowanie za daleko.
Jan
11 miesięcy temu
Co by gosc nie zrobił szczury wyja co za kraj co za ludzie
Rick
11 miesięcy temu
ludzie więcej luzu czy w tm kraju wszystko jest zabronione? Duda ma stać na baczność jak manekin bo nic wam sie nie podoba?
olo
11 miesięcy temu
duda powinien rapowac tak lamie prawo lamie konstytucje i tego nie odpuszcze
senior
11 miesięcy temu
Ubranka PLNY,Trykot TDK nie idą?Może teraz na pewno będzie go nim głośno i zarobi na opluwaniu prezydenta, ten nic nieznaczący Jacek Maciej Szymon Graniecki!
NICKOSI
11 miesięcy temu
TETE -uwazaj bo to jest DYREKTORA z pola
dolan tuxxx
11 miesięcy temu
celne spostrzezenie - zbiorki by nie bylo, gdyby panstwo ogarnelo sluzbe zdrowia, ale ze ta lezy, powstal ten challenge.
tiga ne
11 miesięcy temu
ze wa ne ze wa supli non orem tihata, olla la ze wa ne ze wa!
bDTjfUQX
Marii
11 miesięcy temu
Mi się podoba taki szczytny cel. Do krytykowania się wszyscy zebrali. Dla mnie np. Tede to tłuk.
WHO
11 miesięcy temu
matrix to matrix, każdy sposób dobry
Paweł Budyń
11 miesięcy temu
Duda ma do siebie dystans rozmawiałem z nim kiedyś jak jeszcze nie był prezydentem moim zdaniem tede przesadza
Piotr
11 miesięcy temu
Jak by prezydent nieprzyjal wyzwania też by go obdagywali skoro na prezydenta może startować Hołownia celebrytka z mam talent to i prezydent może udawać hip hop bo on to sparodiował ale te raperki inteligenty tego nie zrozumieli
Bueee
11 miesięcy temu
Andrian, matka ćpie, że wiesz?
toi toi
11 miesięcy temu
dno
...
Następna strona
bDTjfURz