Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Telewizja Polska jest REKORDOWO źle oceniana przez odbiorców

319
Podziel się:

Po raz pierwszy w historii badania realizowanego przez CBOS większość ankietowanych źle oceniło działalność telewizji publicznej. Jesteście zaskoczeni?

Telewizja Polska jest REKORDOWO źle oceniana przez odbiorców
Najniższe w historii oceny TVP (East News)
bEDuNneJ

O tym, że w TVP nie dzieje się najlepiej, wiedzą nie tylko eksperci od analiz słupków oglądalności. Odkąd Jacek Kurski przejął stery w stacji i postanowił przekształcić telewizję publiczną w "telewizję narodową", w produkowanych przez nią programach coraz częściej przekraczane są kolejne granice absurdu. Po tym jak były polityk PiS wcielił w życie "dobrą zmianę", Telewizji Polskiej zarzuca się już nie tylko stronniczość i manipulowanie faktami, ale też uprawianie propagandy rodem z Korei Północnej.

bEDuNneL

Jak można się było spodziewać, brak pomysłu na nowe formaty i "odgrzewanie starych kotletów" za pieniądze z abonamentu i budżetu państwa w końcu zaczęło przeszkadzać nawet tym najmniej wymagającym widzom. Z najnowszego sondażu zrealizowanego przez CBOS od 8 od 18 kwietnia jasno wynika, że wprowadzone w TVP zmiany - delikatnie mówiąc - nie były zbyt dobrym pomysłem. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, 44 procent ankietowanych źle oceniło działalność stacji. 40 procent respondentów działalność TVP oceniło pozytywnie.

Zobacz także: Michał Wypij gorzko o TVP. Coś podejrzewa

Ilość negatywnych opinii jest najwyższa w historii badania prowadzonego cyklicznie od 1997 roku (do wiosny 2014 roku utrzymywała się w przedziale 10-20 procent). Znaczny spadek nastąpił w 2016 roku, tuż po powołaniu nowych władz do zarządu. Wtedy negatywnych ocen było już 20 procent, potem ich udział wzrósł do ok. 30 procent, a w sondażu w października ubiegłego roku wyniósł już 38 procent.

bEDuNneR

Przypomnijmy, że telewizja publiczna dostała w ubiegłym roku ogromną, 2-miliardową dotację z budżetu państwa. Wysokość tegorocznej rekompensaty abonamentowej dla TVP szacuje się na 1,95 miliarda złotych.

Jesteście zaskoczeni wynikiem sondażu?

bEDuNneS
bEDuNnfm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(319)
taki los
4 miesiące temu
TVP to tylko wierzchołek góry lodowej. Gdyby ludzie wiedzieli i rozumieli co się dzieje w spółkach skarbu państwa pewnie bardzo by się wkurzyli. Za ich pieniądze, pieniądze podatników. Zresztą za poprzedniej władzy też były nadużycia. Polska nie ma szczęścia do elit politycznych. Ci którym zależało na losach kraju zostali wytrzebieni przez sowietów i nazistów. Prawdziwi intelektualiści, patrioci i mężowie stanu.
a idź...
4 miesiące temu
Polacy to taki memiczny naród. Krytykują a potem i tak głosują.
ASKA
4 miesiące temu
Nie chcemy za to płacić. Nasze pieniądze za abonament na takie g...
bEDuNnfn
Ola
4 miesiące temu
Czyżby kurski się mylił i Polacy to jednak nie ciemny lud???!!!!
Zann
4 miesiące temu
☆☆☆☆☆ ☆☆☆
Najnowsze komentarze (319)
Fiona
4 miesiące temu
Po co robić sondarze telewizji publicznej jak na wejściu powinno się Pisać telewizja katolicka Śmiechu warte programy które nikogo nie interesują Najgorsze jest to ,że taki Kurski za pieniądze które otrzymał podnosi sobie pensje i swoim marionetka zamiast zainwestować w coś co może być interesujące Ale niestety tak jest jak się "dorwał do koryta to trudno odpuścić" Cała ta 1i 2 to jeden wielki chlam
J77
4 miesiące temu
najgorsza TVP i prezes
Prawda 🙄
4 miesiące temu
Mój tyś 👳‍♀️ kabareciarzu z Tvpis u wiadomości
Józek
4 miesiące temu
i tak na antenie TVPis będzie ogłoszony największy w dziejach sukces tej telewizji w zaufaniu i oglądalności hahahaha nie ekscytujcie sie...haha
Tyle
4 miesiące temu
Tvn to najbardziej wiarygodna stacja... Tvpis to tuba propagandowa obozu władzy.
Temida
4 miesiące temu
Coś okropnego co zrobił Kurski z TVP, propaganda i kościelne programy są nie do oglądania, dzienniki mierne , raczej reklamują program telewizyjny i osobę prezesa TVP niż przedstawiają realia na świecie i w Polsce. Propagandowe patriotyczne filmy, coś takiego przeżyłam w szkole w latach 60 za komuny.
Max
4 miesiące temu
Telewizja rządowa czy Kursuwka jak niektórzy powiadają, to przede wszystkim disco polo disco polo disco polo disco polo i disco polo no i zachwyt szefa także telewizji na disco polo w całym tego słowa znaczeniu szansa na sukces znowu okazała się Play tą ponieważ i w niej jest ostatnio tylko tylko disco polo disco polo disco polo filmy stare powtarzane 1000000 razy nic nowego się nie dzieje Nie ma nic nowego wiadomości są przekłamane nieprawdziwe nierzetelne omijane dobre fakty no niestety nic w tej telewizji nie ma stąd automatycznie przełącza my na kanał TVN i TVN24 to są prawdziwe telewizje uczciwe i mówią co jest czarno na białym i pokazują takie fakty jakie są
ona
4 miesiące temu
Ale wtopa! Prawda w końcu wychodzi na jaw.
bEDuNnff
ewa
4 miesiące temu
A kto ma zapewnić te głosy? Propagandziści, manipulanci i indoktrynatorzy? Banda karierowiczów, która obnosi się swoją religią by wyrwać od Kurskiego jak najwięcej kasy, bo taki klimat. Mówią i piszą tak, by przypodobać się władzy.
Zdegustowana
4 miesiące temu
Co? ,, Ciemny lud tego nie kupił "?
Gość
4 miesiące temu
Programy ma bardzo dobre i jestem za w 100 procentach
Pes
4 miesiące temu
Najbardziej zakalamana TV na świecie!! Jeżeli się daje co rok 2mld to myślicie ze prawdę wam powiedzą co się dzieje u nas i na świecie, mówią to co chce PIS!! To Jurek Owsiak potrzebował 20lat żeby tyle uzbierać! Dlaczego w TVP nie powiedzieli że rząd zabił od początku pandemii ponad 100k ludzi nadplanowo przez zamknięcie służby zdrowia?Dlaczego każą nosic wam kagance jeżeli naukowo jest stwierdzone ze maski przed niczym nie chronią a wręcz szkodzą zdrowiu? Dlaczego nie powiedzą ze u dzieci do lat 8 noszenie maski przed dłużej niż 3 miesiące powoduje nieodwracalne skutki na mózgu?!! DOŚĆ MANIPULACJI I PROPAGANDY!! Polecam film na youtube - Cała prawda o TVP!!!
Jan
4 miesiące temu
PO. 12 procent poparcia, o tym piszcie
Oleek
4 miesiące temu
Najbardziej lubię programy : od zakrystii, koronka, wieści z kruchty, myślałem że jestem już w niebie a to tylko kurwizja
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDuNnfY
bEDuNnfZ
bEDuNnga
bEDuNngb
bEDuNngc
bEDuNnfH