Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Telewizja Polska NIE PLANUJE ZWOLNIEŃ w związku z pandemią koronawirusa

68
Podziel się:

Zdecydowano jednak, by wynagrodzenia pracowników dostosować do wielkości realizowanej produkcji. Osoby związane ze stacją mogą spać spokojnie?

Telewizja Polska NIE PLANUJE ZWOLNIEŃ w związku z pandemią koronawirusa
(Getty Images)
bEDvNjeJ

Trwająca od tygodni pandemia koronawirusa nieustannie zbiera coraz większe żniwa, a skutki obostrzeń rządu odczuwa niemal każda branża. Już jakiś czas temu na brak możliwości wykonywania swojej pracy narzekało grono gwiazd i celebrytów. Szczególnie dotknięci sytuacją czują się aktorzy, którym zawieszono plany zdjęciowe i występy w teatrach. Wśród tych, którzy ubolewają nad swoimi finansami, znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan czy Bartek Kasprzykowski.

Zobacz także: Ilona Łepkowska wciąż współpracuje z TVP. "Nie zrywam żadnej umowy"
bEDvNjeL

Skutki pandemii odczuwają także stacje telewizyjne, a ich pracownicy z pewnością martwią się o swoje posady. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl o swoich zamiarach względem zatrudnionych poinformowała Telewizja Polska. Jak się okazuje, na chwilę obecną nie jest planowana redukcja zatrudnienia, jednak wynagrodzenia pracowników dostosowano do wielkości realizowanej produkcji:

Skala redukcji zależna jest od obszaru, w niektórych jest ona proporcjonalna do ograniczenia realizowanych zadań, w innych przeciętnie wynosi 20-30 procent, w niektórych przypadkach ponad 40. W obszarach pracujących z jeszcze większym natężeniem niż przed epidemią wynagrodzenia zostały utrzymane. Liczba zawieranych umów cywilno-prawnych została ograniczona o około 50 procent - zdradza Centrum Informacji TVP.

Stacja podkreśla jednak, że dalsze działania uzależnione są od zmieniającej się błyskawicznie sytuacji w kraju:

bEDvNjeR

Spółka na bieżąco monitoruje sytuację i będzie podejmować działania dostosowawcze, jak tylko zajdzie taka potrzeba - czytamy.

Osoby związane ze stacją mogą odetchnąć z ulgą?

bEDvNjeS
bEDvNjfm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
Gwiazda
rok temu
Ale szczujecie od rana..moze tak czopek rozluzniajacy dla piszącego?
Wścieklizna
rok temu
Coraz bardziej wściekłe są w Pudelku wpisy ludzi, powiązanych ze złodziejską ekipą PO-PSL, która miała pod butem Polskę w latach 2007-2015. To bardzo dobra sytuacja. Oznacza, że rząd PiS cały czas idzie we właściwym kierunku! Niecierpliwie czekamy na „łapki” w dół najemników hejtowni PO-PSL. Dodatkowo możecie zaszczekać zgodnym chórem: hau, hau, hau, w refrenie hau, hau, hau…
no hejt
rok temu
no dobrze,że nikt bez pracy nie wyląduje i będzie miał za co żyć. Przestańcie szczuć!!!!
bEDvNjfn
Syl
rok temu
Tam nie planują przecież zwolnień, ludzie się z prasy dowiadują że już nie pracuja:)
Xaaa
rok temu
Nie dziwota, dostali z naszej kieszeni mnóstwo kasy...
Najnowsze komentarze (68)
Hanys
rok temu
To nie zamykają tego PISuaru?
Onionland
rok temu
Dwa miliardy... a szpitalach braki ,Buraki.
443gíď
rok temu
No im to na pewno można wierzyć....🤣🤮
jaja
rok temu
wielka szkoda
cytuje tylko
rok temu
Chyba pisiorom nerwy puszczają ,niby prezio się przechwala ,że przez lata uodpornił się na krytykę ale takiej krytyki jeszcze nie było. Gdziekolwiek nie czytać to ludzie plują na pis ,nawet na Interii gdzie z reguły pisie wyznawcy komentowały. Od razu można wyczuć ,że popierające pis komentarze to w większości fermowa wytwory płatnych troli . Taki mały apel to troli ,ja rozumiem że trzeba zarabiać a czasy są ciężkie ale nadejdą jeszcze cięższe jak pis zagarnie całkowicie władzę dla siebie i do końca zdemoluje co jeszcze do zdemolowania zostało.Kochane trole ,policjanci ,żołnierze wam i waszym rodzinom przyjdzie żyć w tej pisiej rzeczywistości , kiedyś już naród Polski (jak historia która lubi się powtarzać niejednokrotnie pokazuje) obali okupacyjny nierząd zostaniecie osądzni za współudział w zniewalaniu rodaków. Zastanówcie się czy warto plamić honor swój i waszych bliskich za kilka srebrników.
jacekk
rok temu
To przecież oczywiste, będą wszyscy żyli jak pączki w maśle za 2 mld z naszych podatków.
kffkd
rok temu
pudel szczeka.wyy dostajecie euro od niemców
Ania
rok temu
W TVP same barbi, teleekspres prowadzi sztuczna ,z dziwnie krzywa twarzą paniusia, która nawet jak przekazuje coś smutnego to się glupowato uśmiecha, a hitem jest jej kubek może z kawa W programie 15 minutowym.??? To jest naprawdę śmieszne .
bEDvNjff
Aska
rok temu
Oj jaka szkoda
Gość
rok temu
WM jest potrzebna maść na ból du..y. Nic nie pasuje. Niemiec pasuje, kolonia pasuje, wypłaty dla zagranicznego biznesu w PL pasuje, a na końcu oficjalny język niemiecki.. Wam i leki nie pomogą.
Jahaa
rok temu
Nakradli z naszej kasy to co maja zwalniać . Musieliby wyszkolić potem kolejne osoby które kłamią ,sieją propagande i ukrywają prawdę
Hanna
rok temu
W końcu dostali 2 miliardy z nasze pieniędzy, mogą się paść do woli, PiSowskie ściery.
abonament
rok temu
Łapy precz od mamienia, skłócania Polaków!!!.........Złodzieje, malwersanci, hochsztaplerzy przestańcie wyłudzać od Polaków na swoja wredną propagandę .Przekop Mierzei Wiślanej- koszt około miliarda złotych - bardzo potrzebna inwestycja , tak jak swego czasu port w Gdyni. DAROWIZNA z naszych podatków przez tą niedołężną władze na telewizję "PUBLICZNĄ, TVP - to jest ;złodziejstwo, malwersacja, wyłudzenie, oszustwo !!!!!!!!Wyasygnowali aż 2 miliardy złotych a obecny prezydent to poparł swoim podpisem!!!!!!!Wiemy, że abonament płaca , i to przymusowo emeryci, i ci co zarabiają 2600 brutto!!!!!!. Ile to w telewizji , tej publicznej, TVP zarabiają te np. tuzy intelektu:Maciej Łopiński, Marzena Paczulka, Mateusz Matyszkiewicz Jacek Kurski,,,,Paweł Gajewski, Dawid Wildstein, Samuel Pereira, Michał Rachoń, Adrian Klarenbach, Magdalena Odorek i Jacek Łęski, , Danuta Holecka,,,,,,,,.????????
abonament
rok temu
Ile to w telewizji , tej publicznej, TVP zarabiają te np. tuzy intelektu:Maciej Łopiński, Marzena Paczulka, Mateusz Matyszkiewicz Jacek Kurski,,,,Paweł Gajewski, Dawid Wildstein, Samuel Pereira, Michał Rachoń, Adrian Klarenbach, Magdalena Odorek i Jacek Łęski, , Danuta Holecka,,,,,,,,.????????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDvNjfY
bEDvNjfZ
bEDvNjga
bEDvNjgb
bEDvNjgc
bEDvNjfH