Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

"The Voice of Poland". Nazywali ją POLSKĄ JANIS JOPLIN. Co dziś robi i jak wygląda Natalia Sikora? (ZDJĘCIA)

135
Podziel się:

Natalia Sikora wygrała "The Voice of Poland" w 2013 roku. Od tego czasu minęło 8 lat. Jak zmieniło się życie wokalistki? Natalia wyznaje, że show biznes mocno ją rozczarował.

"The Voice of Poland". Nazywali ją POLSKĄ JANIS JOPLIN. Co dziś robi i jak wygląda Natalia Sikora? (ZDJĘCIA)
Natalia Sikora wygrała "The Voice of Poland" (AKPA)

Kiedy "The Voice of Poland" zadebiutował na antenie TVP, nikt nie spodziewał się, że produkcja zyska taką popularność. Dzięki programowi młodzi i początkujący artyści mogą zaistnieć w polskiej branży muzycznej. Drugą edycję show wygrała Natalia Sikora, która przez widzów określana była mianem "polskiej Janis Joplin". Na przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała "Cry Baby" z repertuaru amerykańskiej piosenkarki, a nagranie z jej występu okazało się wielkim hitem.

Od tego momentu minęło już osiem lat. Jak zmieniła się Natalia Sikora i co teraz robi? 35-latka tuż po wygranej w "The Voice of Poland" zwyciężyła koncert "SuperDebiuty" na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Gwiazda, mimo sukcesów, stroniła od ścianek. Później wydała debiutancką płytę, która przeszła jednak bez echa w show biznesie, który, jak się okazało, bardzo ją rozczarował.

Michał Szpak: "Propagowanie wolności nie jest niczym złym"

Rozczarowuje mnie co raz, kiedy odbijam się od braku odwagi i zaufania do moich autorskich rzeczy. Nie kryję, że to, co tworzyłam, tworzę i będę tworzyć, nigdy nie będzie komercją, popem i na sprzedaż - mówiła w rozmowie z Kobietą.pl.

W trakcie pandemii artystka zaangażowała się w projekt Voodoo Dog. Natalia Sikora z całym zespołem stworzyła materiał, którym niestety żadna z wytwórni nie była zainteresowana. Piosenkarka organizowała nawet w mediach społecznościowych zbiórki na jego wydanie.

To jednak nie wszystko. Wokalistka spróbowała swoich sił w aktorstwie i pojawiła się w nowym serialu TVN-u. Natalia Sikora wystąpiła w roli strażniczki Szkudlerek w "Skazanej".

Na przestrzeni lat piosenkarka nieco się zmieniła. Gwiazda ma dłuższe włosy i zrzuciła kilka kilogramów. Nadal aktywna jest również w mediach społecznościowych.

Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Zdradzimy Wam, kto najlepiej klika się na Pudelku!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Bbd
2 miesiące temu
Swietny głos, którym zwykły odbiorca nie jest zainteresowany. Ta kobieta robi niszę. Niestety kasy z tego brak…
Wrobelek
2 miesiące temu
Najpiękniejszy głos wszystkich edycji! Niesamowicie utalentowana dziewczyna, mam nadzieję że jeszcze będzie o niej głośno.
Gość
2 miesiące temu
Natalia ma wyjątkowy głos 😊 pamiętam że była w finale z Dorota Osińską, która ma wspaniały głos i skalę. O niej również ucichło, a szkoda.
asds
2 miesiące temu
Pamiętam, to była mocna edycja... Natalia Sikora, Dorota Osińska, Kasia Dereń...
Polkikołki
2 miesiące temu
W Polsce niestety nie ma szans z disco polo i poprm. Gdyby robiła karierę za oceanem byłaby wielką gwiazdą!
Najnowsze komentarze (135)
Gaja
3 dni temu
To super talent i umiejętności, bardzo ciekawy repertuar, ale to też wielka artystka i nigdy nie rozmieni się na drobne. Była w latach 70 też wybitna artystka, wyjechala z Polski. Tworzy i śpiewa na swoich warunkach.
Gość
2 miesiące temu
Przeświadczenie, że ma się talent, którego nikt nie chce słuchać?, lub garstka fanów , to za mało.
Mama Michala
2 miesiące temu
Może się nie pcha łokciami,a może powinna zmienić menagera!
Marika
2 miesiące temu
Czytając komentarze widzę że jednak jest wiele osób, które podobnie jak ja chciałyby takiej muzy w mediach. Trzymam kciuki nieustająco!!!🥰
Marika
2 miesiące temu
Aktorka była już wcześniej, jak się pisze artykuł to dobrze by było się przygotowac
Omatko..
2 miesiące temu
Posluchajcie Anny German, a potem tej chrypiącej... Ludzie.., czy wyście powariowali..!?
Sioo
2 miesiące temu
Nie da się słychać tego rzężenia
Antałek
2 miesiące temu
Talent wokalny to jedno a talent twórczy to drugie . Skoro nikt nie chce słuchać tego co pani tworzy , to może lepiej zaoferować słuchaczom swój piękny głos wykonując twórczość innych artystów . Świetny wokalista niekoniecznie jest w stanie płodzić dobrą muzykę .Skoro nawet w tzw. niszy nie chcą odbiorcy słuchać tej niszy, to warto czasem przemyśleć swoje mocne i słabe strony i z tych mocnych , czyli pięknego głosu zrobić użytek dla publiczności, a słabe doskonalić , a nie bić głową w mur.
Mika
2 miesiące temu
Show biznes , jak sama nazwa wskazuje , to biznes. Jeśli coś nie rokuje komercyjnie , znaczy nie da zysków , czyli nikt nie będzie w to inwestował . Szkoda, bo potem te wszystkie zdolne perełki nie mają możliwości zaistnieć. Z drugiej strony, znając realia show biznesu, albo się nagrywa pod publikę albo do szuflady. Jeśli ktoś jest nierozpoznawalny to na tym świecie najpierw trzeba zaistnieć i odnieść sukces jako komercha, a potem można spróbować tworzyć autorskie płyty dla wysublimowanych odbiorców, można tez znaleźć „ sponsora” który popchnie sprawę do przodu , albo mieć bogatą rodzinkę , która pokryje koszty płyty, nawet najgorszej szmiry , Polska zna i takie przypadki. W tym kraju z talentem i chęciami można zostać, co najwyżej, konserwatorem powierzchni płaskich
Słuchacz
2 miesiące temu
Koniom wody by dać... - pięknie to śpiewała
Maria
2 miesiące temu
Pani Natalio poszła bym na każdy Pani koncert i kupiła bym każdą płytę! Niech się Pani nie poddaje. Jak mogli zmarnować taki talent ! Ale też kiedyś być..jak mu tam...Huan Carlos !.....Jego Józek nie daruję ci tej nocy w duecie wymiatał:-). Też zmarnowany talent. Za to mamy takie Grześkowiaki.....
Kaska
2 miesiące temu
Bardzo mi się podobały wszystkie wykonania piosenek.Oryginalny głos.I chętnie bym słuchała jej piosenek.
To Ja
2 miesiące temu
Przede wszystkim Natalia gra w teatrze. Rewelacyjna rola w Huśtawce dla dwojga w Teatrze Polonia.
Kasia
2 miesiące temu
Ależ to było głosisko! Jak ryknęła "Cry baby" to aż mnie zatkało 😳 niesamowity talent i charyzma. Minęło tyle lat, a ja na samo wspomnienie mam ciary ;)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie