Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Thomas Markle ruga Meghan i Harry'ego za pośrednictwem tabloidu: "To nie jest dobry czas na SMĘCENIE I NARZEKANIE"

52
Podziel się:

Ojciec eksksiężnej, który miał za jej plecami zorganizować ustawkę z fotoreporterami, jak zwykle odpowiedział im na łamach kolorowej prasy. Meghan się ucieszy?

Thomas Markle ruga Meghan i Harry'ego za pośrednictwem tabloidu: "To nie jest dobry czas na SMĘCENIE I NARZEKANIE"
Thomas Markle odpowiada córce na łamach tabloidu (East News)

Meghan Markle i Harry od początku znajomości zmagali się ze wzmożonym zainteresowaniem mediów. Choć wydawało się, że para nie zwraca uwagi na zaczepki tabloidów, to wkrótce okazało się, że eksksiężna przypłaciła liczne publikacje bardzo złym samopoczuciem. W efekcie Sussexowie wystąpili z szeregów royalsów i czym prędzej opuścili Londyn.

Od tego czasu mija już kilka miesięcy, a Meghan Markle i Harry układają sobie teraz życie w słonecznym Los Angeles. Ku zaskoczeniu fanów zdecydowali się zamieszkać w naszpikowanej paparazzi dzielnicy gwiazd, gdzie schronili się przed fotoreporterami w otoczonej ekranami willi. W międzyczasie ogłosili też nazwę swojej fundacji oraz premierę książki, którą napisali o nich zaprzyjaźnieni dziennikarze.

Zobacz także: Meghan i Harry opuszczają rodzinę królewską. A co z Archiem?

Pierwsze fragmenty nowej lektury o eksroyalsach skutecznie zyskały zainteresowanie kolorowej prasy. Jednym z poruszonych w nich wątków były relacje Meghan z ojcem, Thomasem. Według rozmówców dziennikarzy eksksiężna błagała go, aby zjawił się na jej ślubie, jednak on po prostu zignorował starania córki i zamiast tego planował ustawkę z paparazzi.

Teraz na te doniesienia zareagował sam Thomas Markle, który uciął sobie miłą pogawędkę z The Sun. W rozmowie z tabloidem ojciec Meghan stwierdza jedynie, że para wybrała sobie zły moment na omawianie ich konfliktu w mediach, bo teraz cały świat powinien się skupić na walce z koronawirusem.

To najgorszy możliwy czas na smęcenie i narzekanie na cokolwiek. Ludzie na całym świecie cierpią z powodu pandemii. Kocham moją córkę, ale nie mogę patrzeć na to, co się z nią stało - ubolewa "troskliwy" Thomas.

Jednocześnie ojciec Meghan wykorzystał szansę na to, aby raz jeszcze ich skrytykować. Chodzi o fragment książki, w którym wychodzi na jaw, że mimo coraz większego zainteresowania mediów Sussexowie nie chcieli angażować rodziny królewskiej w ochronę Thomasa.

Sam fakt, że royalsi doradzili im, żeby mnie chronić, a oni odrzucili tę propozycję, jest wstrząsającą wiadomością - odgryzł się.

Myślicie, że premiera książki o życiu pary zmieni jeszcze cokolwiek w ich relacjach?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(52)
Hanusia
rok temu
Moj tato zawsze mawial nigdy nie powiem nic zlego o moich dzieciach, bo swiadczyloby to o tym , ze ich zle wychowalem. I slowa dotrzymal. Inna rzecz. , ze nie dostarczalismy mu powodow. Tata juz nie zyje a my -dzieci juz bardzo dorosle jestesmy w dobrych relacjach. Ale na dobre relacje czy to z rodzenstwem czy z dziecmi nawet tymi przybranymi pracuje sie cale zycie😌😌
gość
rok temu
Niech już skończy się wypowiadać w gazetach. Można Meghan lubić albo nie ale rodzinę ma okropną,jak poczuli kasę to zaczęli się spowiadać w tabloidach na każdy temat. Zero dyskrecji i szacunku do niej.
Royal
rok temu
Że też Panu nie wstyd panie Merkel!
Jan
rok temu
Jak można ,, szkalowac „własna córkę- co za ojciec.przykre to. Wogole smutna ta nagonka na nich, ludzie widza często tylko to co na zewnątrz, osądzają nie znając.
Lala
rok temu
Nie dziwię się, że nie utrzymuje kontaktu z rodziną...
Najnowsze komentarze (52)
Qanik
rok temu
Co to za ojciec, który nieustannie krytykuje własne dziecko? Smędzi i narzeka cały czas!
Fald
rok temu
Ten ojciec ma racje.
Malena
rok temu
Na tym pierwszym zdjeciu obak panowie jakby do siebie podobni :-)
GOsc
rok temu
Taka córkę to powinien kopnąć w siedzenie ,zrobił z niej człowieka kasę wsadził a tu paniusia księżniczkę udawać chciała i ojca na bruk,dobrze ze chociaż w kontakcie z brukowcami dostanie trochę kasy jak córka się nie poczuwa do opieki
Gość
rok temu
Meghan publicznie nigdy nic złego o ojcu nie powiedziała... A nagonka na nią zaczęła się od akcji ze ślubem, którą nakręcił jej stary dla kasy wyłącznie.
Oscars 2021
rok temu
Academia Filmowa chyba po cichu w czasie pandemii wykreowała nową kategorię Oscarów: Król i Królowa Tabloidów. Na pewno Amber i Johnny oraz Meghan i Thomas będą nominowani. Brakuje jeszcze 3 par, jakieś sugestie?
gosc,
rok temu
Niestety moj zmarly ojciec cale zycie mnie krytykowal, chwalac druga.Rezultat jest taki ze nie utrzymujemy z siostra zadnych kontaktow,Mam zal do ojca i mimo ze uplynely lata wciaz to "roztrzasam i rozpamietuje"
1234
rok temu
Taki ojciec to porażka.
1111
rok temu
Nie mów nikomu co się dzieje w domu.
Ewa
rok temu
mój ojciec "jaki jast taki jest" ale nigdy obcym nie mówił źle o swoich dzieciach. Za to on to dno. Nie lubię Meg ake jej współczuję
Emma
rok temu
To przykre kiedy twój własny ojciec nakręca na ciebie nagonkę medialną. Od tej akcji że ślubem zaczął się zmasowany hejt na Meghan.
Lena
rok temu
Okropna córka i jeszcze gorszy ojciec. Obydwoje zachowują się żenująco. A Harry świetnie się w tym odnalazł:)
Xxd
rok temu
I ojciec i Megan są w jednym kraju. Mogą się spotkać
Ccc
rok temu
Smędzenie
Oferty dla Ciebie