Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TikToker Jarosław Kaczyński idzie na wojnę z przemysłem futrzarskim! "Musimy temu ZŁU zapobiec!"

369
Podziel się:

Prezes Prawa i Sprawiedliwości ogłosił swoje poparcie dla projektu ustawy "Piątka dla zwierząt" za pośrednictwem filmiku na TikToku. Do przyłączenia się do akcji zachęcił m.in. premiera Mateusza Morawieckiego.

TikToker Jarosław Kaczyński idzie na wojnę z przemysłem futrzarskim! "Musimy temu ZŁU zapobiec!"
Jarosław Kaczyński walczy o prawa zwierząt (fot. TikTok, fot. East News)
bETJHmBN

Jarosław Kaczyński już trzy lata temu próbował ukręcić łeb polskiej branży futrzarskiej, której makabryczne praktyki po raz kolejny ujrzały ostatnio światło dzienne przed kilkoma dniami, za sprawą materiału zebranego przez aktywistę Otwartych Klatek - Żenię. W 2017 roku wspierani przez księdza Tadeusza Rydzyka lobbyści futrzarscy okazali się jednak zbyt potężni, a próba walki o lepsze traktowanie naszych braci mniejszych spaliła ostatecznie na panewce.

W ciągu ostatnich trzech lat wiele się jednak zmieniło. Coraz więcej osób widzi potrzebę prawnego uregulowania stosunku człowieka względem zwierząt, co Forum Młodych PiS wykorzystało, składając w Sejmie projekt ustawy Piątka dla Zwierząt. Jeżeli wejdzie w życie, ustawa zakaże trzymania psów na łańcuchach, zabroni wykorzystywania zwierząt do pokazów rynkowych, a także zlikwiduje branże pozyskującą futra.

bETJHmBP
Zobacz także: Wielkoprzemysłowa produkcja mięsa. "Powinniśmy od tego szybko odejść""

Pełne poparcie inicjatywy ogłosił już Jarosław Kaczyński. Prezes PiS zaliczył w sobotę swój tiktokowy debiut. Na kilkunastosekundowym nagraniu słyszymy, jak apeluje do polskiej społeczności o przyłączenie się do akcji.

bETJHmBV

To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca. Jest potrzebna zwierzętom i szczególnie potrzebna ludziom, dobrym ludziom - mówi na TikToku prezes PiS.

Jarosław Kaczyński wezwał też do wzięcia udziału w akcji #StopFurChallenge premiera Mateusza Morawieckiego i przewodniczącego zarządu PiS Krzysztofa Sobolewskiego.

Warto zaznaczyć, że istnieje realna szansa, że tym razem plan Kaczyńskiego wejdzie w życie. Prezes ma mieć ponoć nadzieje na pełne poparcie Lewicy oraz części posłów Koalicji Obywatelskiej.

Znaliście go od takiej strony?

bETJHmBW
bETJHmBX
bETJHmCq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(369)
321
rok temu
Ma rację w tym przypadku
SYLKA
rok temu
I super
Lilkingg
rok temu
Brawo !!!!!
bETJHmCr
Lol
rok temu
Raz się z nim zgadzam
Mona
rok temu
Popieram
Najnowsze komentarze (369)
Gość
rok temu
Nie sądziłam że to powiem ale pan Kaczyński wzbudził moją sympatię i życzę mu wszystkiego co najlepsze!
Bubu
rok temu
wydaje mi się, że o tym panu można powiedzieć bardzo dużo złych rzeczy, ale faktem jest że kocha zwierzęta- i jest w tym konsekwentny od lat
tak
rok temu
oby się udało.
Kaja
rok temu
Pierwszy raz coś powiedział porządnego ale czy szczerze czy to znów tylko obietnica żeby się wybielić to nie wiadomo.
***** ***
rok temu
Raz zrobił coś dobrego. Co nie zmienia mojej oceny jego osoby
Artur
rok temu
Jaki temat on chce tym przykryć?
Kbhgfgh
rok temu
Kobiety beda kupowaly futra zagranicznych producentow.
Pati
rok temu
Nareszcie sie na cos przydal. To sie musi skonczyc biedne zwierzeta niewinne stworzenia obdzierane ze skory😥 Tak samo jak testowanie kosmetykow na zwierzetach. Firmy typu Nivea head &shoulders Gillette Victoria secret neutrogena I inne. Barbarzynstwu mowimy definitywnie STOP
bETJHmCj
mania
rok temu
za to do zwierząt w lesie pozwalają strzelać bez opamiętania !!!! to HIPOKRYZJA !!!!
tylko PIS
rok temu
Cudowny Człowiek.Polak.Patriota.Skromny nie dbający o dobra materialne.Kochający zwierzęta.Czy wiecie ze ? ? Kaczynski nie mający własnych dzieci wymyslił 500+ ?
OLA
rok temu
Zwierzątko za kratkami obok p.Kaczyńskiego tak wymownie prosi o pomoc że nie sposób ,ludzią którzy mają uczucia przejść obojętnie
lol
rok temu
BRAWO ! DZIĘKUJEMY.
Marian
rok temu
Dobra robota Jarus :)
Ona
rok temu
Jarek zakochałam się...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETJHmDc
bETJHmDd
bETJHmDe
bETJHmDf
bETJHmDg
bETJHmCL