Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

To nie żart: Rafał Brzozowski naprawdę może pojechać na Eurowizję!

287
Podziel się:

Jeden z portali twierdzi, że decyzja w tej sprawie już zapadła. "Rafał Brzozowski był naturalnym kandydatem" - czytamy. Mamy szanse chociaż na przedostatnie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021?

To nie żart: Rafał Brzozowski naprawdę może pojechać na Eurowizję!
Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję? (AKPA)
bESlcBsl

Już w ten piątek Telewizja Polska ma triumfalnie ogłosić reprezentanta Polski na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Rotterdamie. Wszyscy jakoś zapomnieli, że na ostatni konkurs mieliśmy już reprezentantkę - Alicję Szemplińską, która na Eurowizję jednak nie pojechała, bo imprezę odwołano z powodu pandemii koronawirusa. W TVP stwierdzono więc, że najlepiej zacząć wszystko od początku i wybrać jakieś świeże nazwisko, chociażby 75-letnią Marylę Rodowicz.

Królowa polskiej piosenki jakoś się nie zdecydowała, więc szukano dalej. Serwis Plotek twierdzi, że już znaleziono. Niestety, nie wiadomo, czy cieszyć się z takiego wyboru: według informatora portalu na Eurowizję 2021 pojedzie... Rafał Brzozowski.

bESlcBsn
Zobacz także: Brzozowski grozi: "Mógłbym podkręcić Instagrama. Rozebrałbym się i świecił klatą"

Wszystko ma został ogłoszone właśnie w piątek. Wtedy też Rafał Brzozowski ma zaprezentować w Pytaniu na Śniadanie swoją nową piosenkę. Podobno "zdecydował się na taneczny numer".

Wszyscy myśleli, że postawi na balladę, w których w show "Jaka to melodia?" wypada świetnie. Rafał chciał jednak zaskoczyć i zdecydował się na taneczny numer. Liczy, że porwie do tańca całą Europę - twierdzi informator Plotka.

bESlcBst

Mamy nadzieję, że nie będzie to danse macabre. Chyba podobne nadzieje panują i w TVP, bo Rafał wciąż cieszy się bardzo dobrą opinią u władz telewizji.

Rafał Brzozowski był naturalnym kandydatem, ponieważ kiedyś otarł się o zwycięstwo w preselekcjach i o mały włos nie wyleciał do Kijowa, by reprezentować nasz kraj na Eurowizji w 2017 roku. Szefostwo bardzo go lubi i mocno wierzy, że jego talent przekona również świat. W [ostatni] piątek Rafał nagrywał klip promujący piosenkę, z jaką powalczy o zwycięstwo - donosi Plotek.

Myślicie, że zajmiemy chociaż przedostatnie miejsce? Miejmy nadzieję, że Rafał zrozumie ewentualną porażkę...

bESlcBsu
bESlcBsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(287)
Call of Duty ...
9 miesięcy temu
Lepszy on niż jakieś Podsiadłe i Margarety
wiki
9 miesięcy temu
On śpiewa tylko covery i to brzydko, nie lubie tego człowieka wdarł sie w łaski prezesa TVP i wszędzie jest, człowiek orkiestra hahahah
2306
9 miesięcy temu
to jest chyba jakis zart, a prima aprilis dopiero 01 kwietnia
bESlcBsP
Marta
9 miesięcy temu
Nieee!!! Jeśli Brzozowski ma nas reprezentować to już lepiej się wycofajmy unikniemy chociaż pośmiewiska i 0 punktów
Karma
9 miesięcy temu
Jakimowicza wyślijcie! On lubi grasować na zgrupowaniach ;)
Najnowsze komentarze (287)
lolo
9 miesięcy temu
Litości,czy już nie ma ludzi zdolnych,obdarzonych pięknym głosem?
lolo
9 miesięcy temu
Troche zbyt szybka i dziwna kariera tego pana i raczej niezasłużona...
igala
9 miesięcy temu
I dobrze, że jedzie. Ma piosenkę która wpada w ucho, spokojnie można ją w radio puszczać. A taki powinien być utwór na Eurowizję. Takie piosenki tam zajmują wysokie miejsca.
Majka
9 miesięcy temu
Nie rozumiem skąd ten hejt. Przecież każdy miał prawo starać się o reprezentowanie Polski w konkursie. Nie widzę w tym niczego złego. Skoro ma fajną piosenkę, to dlaczego miałby nie spróbować?
Zuza
9 miesięcy temu
Ma chłopak potencjał. Może zwojować Eurowizję - jestem tego pewna i oczywiście trzymam za niego kciuki!
Grażyna
9 miesięcy temu
Zdążyłam zauważyć, że nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, tylko pytanie dlaczego? Przecież myślę, że ma szanse jak i predyspozycje, ja trzymam za niego kciuki.
Barbara
9 miesięcy temu
No a dlaczego miałby być to żart ? Ja się tam cieszę, że go tam zobaczymy, chłopak ma straszny potencjał :)
renetola
9 miesięcy temu
I świetnie niech jedzie ,ma szanse zdobyć wysoka pozycję ,piosenka ładna wpadająca w ucho, będzie sie podobać ,zresztą już ma doskonałe opinie ;)
bESlcBsH
Esma
9 miesięcy temu
I pojedzie. Strasznie mnie to cieszy. Słuchałam dzisiaj piosenki, która przygotował i mimo że byłam nastawiona dośc negatywnie to moim zdaniem zrobil kawał naprawdę dobrej roboty!
Laura
9 miesięcy temu
Niczym nie zasłużył na wiadro pomyj, które jest na niego wylewane. To naprawdę super muzyk, z dobrymi piosenkami. Moim zdaniem ma naprawdę dużą szansę na wygraną.
Lana
9 miesięcy temu
Nie tylko może, ale już jest pewne, że będzie nas reprezentować. I szczerze? Nie widzę w tym totalnie nic złego. Ma facet talent i może odnieść sukces na konkursie.
Gargulec
9 miesięcy temu
A kiedy były eliminacje żeby wybrać kandydata (tkę)? Widać zasada według której działa TVPis nadal aktualna - "Musimy anulować bo przegramy!" Czy teraz też była reasumpcja głosowania i w końcu wygrał Brzozowski?
hanka7
9 miesięcy temu
Nie hejtujcie go, przecież dobrze śpiewa, świetnie radzi sobie z kamerami - wow :)
tymek
9 miesięcy temu
Szczerze mówiąc nie rozumiem tego hejtu, przecież gośc dobrze śpiewa, nadawałby się prawda?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESlcBtA
bESlcBtB
bESlcBtC
bESlcBtD
bESlcBtE
bESlcBtj