Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Tomasz Komenda oświadczył się CIĘŻARNEJ ukochanej na premierze filmu o sobie samym (ZDJĘCIA)

414
Podziel się

Czwartkowa premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" zdecydowanie obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji.

Tomasz Komenda oświadczył się CIĘŻARNEJ ukochanej na premierze filmu o sobie samym (ZDJĘCIA)
Tomasz Komenda zaręczył się i zostanie ojcem (East News)
bCYhsOqJ

Historia Tomasza Komendy wstrząsnęła swego czasu całą Polską. W maju minął rok od uniewinnienia go przez Sąd Najwyższy od zarzutu zabójstwa 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej. Potwierdziło to jedynie podejrzenia, że w procesie sprzed 19 lat, w wyniku którego Komenda został skazany na 25 lat więzienia, nie chodziło o ukaranie winnego, tylko o znalezienie kozła ofiarnego.

Od momentu uwolnienia się od niesłusznych zarzutów Tomasz Komenda kontynuuje walkę o to, aby sprawiedliwości stało się zadość. Kiedy trafił do więzienia miał zaledwie 23 lata, a dziś, już jako dorosły mężczyzna, wciąż dochodzi swoich praw. Ukradzione przez wymiar sprawiedliwości lata, zniszczone życie, zszargane zdrowie i trzy próby samobójcze prawnik wycenił na 18 milionów złotych, po milionie za każdy stracony rok życia.

bCYhsOqL

Tomasz Komenda pozwie Skarb Państwa przed wakacjami. To będzie rekordowa kwota

Historia Komendy stała się też inspiracją do filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, który w czwartek miał swoją oficjalną premierę. Zebrani na miejscu goście mogli jednak nie tylko obejrzeć produkcję z jego udziałem, lecz także obserwować, jak Komenda oświadczył się swojej ukochanej. Uczynił to zaraz po projekcji filmu, a jego narzeczona, Anna Walter, powiedziała "tak".

Gest Komendy został nagrodzony owacjami na stojąco, a wyraźnie wzruszony przyszły mąż wyznał, że "wygrał nowe życie". To jednak nie wszystko, bo w rozmowie z Wirtualną Polską oznajmił też, że niebawem urodzi mu się syn.

bCYhsOqR

Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej? Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy, jak nie teraz? - mówił w wywiadzie i, jak widać, dotrzymał słowa.

Cieszycie się, że jego życie powoli się układa?

bCYhsOqS
bCYhsOrm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(414)
Kim
2 tyg. temu
Dużo szczęścia Tomku!
Gizd
2 tyg. temu
Tomku Twój los się odmienił, żyj człowieku z całych sił:
Anonim
2 tyg. temu
Gratulacje!
bCYhsOrn
Ggg
2 tyg. temu
Gratulacje ,po tym co go spotkało trzeba zacząć wszystko jeszcze raz
kys
2 tyg. temu
współczuć chlopu,18 lat z życia wyjęte
Najnowsze komentarze (414)
Olli
3 dni temu
Bądź wreszcie szczęśliwy!
Urszulka
3 dni temu
Ja myślę iz w więzieniach siedzi duzo niewinnych osób.....A Tomek powinien nie czekać na wynik sprawy tylko podac sprawę do Sztrasburga. Tu w PL bąda przeciągali jak tylko sie da..... aby zmniejszyc lub wcale nie dać mu odszkodowania.
???
3 dni temu
A ja się pytam dlaczego minister sprawiedliwości siedzi cicho.On ma możliwość zaglądania do wszystkich akt,nie to co my.A ani nie zaprzecza niewinności,ani nie potwierdza winy.Ciekawe dlaczego??
???
4 dni temu
Cyrki na kółkach.Prostaków puścili do telewizji,nakręcili o nich film i po co,na co to komu?do szkoły Komenda a nie na salony.I ta narzeczona......obyś babo nie miała co Małgosia albo twoje dzieci.
bfdfd
4 dni temu
Wszystko OK, fajnie ze losy sie odwrocily tylko po co ta medialna szopka, chce zostac celebryta?
gość
4 dni temu
Odważna kobieta.
pytam
4 dni temu
Wczoraj w uwadze toż to celebryta na całego.Jego maniery,jego znudzenie,,,,,,,,ciekawe dlaczego ojciec tej dziewczyny myśli inaczej?????ale żaden sąd nie podjąłby się przeprowadzić rzetelnej rozprawy,bo wolactwo by go zlinczowało.
Taaaa
5 dni temu
Gdzie jest rodzina tego faceta? On jest po szkole specjalnej, gołym okiem widać, ze jest kompletnie pogubiony. Te szopki na premietze filmu, ta "barzdczona" zaprwne zakochana po uszy 🤣Żal mi rodziców Malgosi ogromnie.
bCYhsOrf
wujeksamozło
6 dni temu
życzę mu jak najlepiej
Biala
6 dni temu
Powodzenia i szczęscia Panie Tomku!!! Niech Pan wkońcu cieszy się życiem!
waszko
6 dni temu
a dlaczegom20 lat temu przyznał się , jezeli tego nie zrobił to czemu się przyznał.
mn2
1 tyg. temu
nie tylko jemu antypolscy sędziowie zmarnowali życie
szok
1 tyg. temu
i po co ta cała szopka, przecież on nie jest w stanie wychować tych dzieciaków, nie mówiąc już o zarobieniu na ich życie, on sam potrzebuje opieki
skorpion
1 tyg. temu
jakie to wzruszające
...
Następna strona
bCYhsOrH