Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Tomasz Sekielski zdradził datę premiery "Zabawy w chowanego": "Nawet jak Jacek Kurski STANIE NA GŁOWIE, to nie przykryje tego, co pokażemy"

59
Podziel się:

"Tylko nie mów nikomu" obejrzano w sieci już ponad 23 miliony razy. Czy kontynuacja szokującego dokumentu zdoła trafić do takiej samej liczby Polaków?

Tomasz Sekielski zdradził datę premiery "Zabawy w chowanego": "Nawet jak Jacek Kurski STANIE NA GŁOWIE, to nie przykryje tego, co pokażemy"
Tomasz Sekielski (fot. ONS)
bESmwLOZ

Tylko nie mów nikomu braci Sekielskich o przypadkach pedofilii w kościele katolickim został obejrzany przez miliony Polaków i odbił się szerokim echem w mediach. Dziennikarze postanowili więc kontynuować swoją opowieść w kolejnej odsłonie dokumentu zatytułowanej Zabawa w chowanego.

Premiera filmu kilkakrotnie była już przekładana, jednak, jak potwierdził Tomasz Sekielski podczas niedzielnego streamu Sekielski Sunday Night Life, Zabawa w chowanego pojawi się na platformie YouTube już 28 marca tego roku.

bESmwLPb
Zobacz także: Miażdżący sondaż po filmie Sekielskich. Sylwia Spurek komentuje

Wiem, że wielu z was niecierpliwie czekało. Czeka też, jak czytam w prasie branżowej, Jacek Kurski, aby w jakiś sposób przykryć nasz film. Myślę, że będzie to film na tyle ważny, mocny, że nawet jeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaszcze stopami, to nie przykryje tego, co w filmie pokażemy - oznajmił dziennikarz.

bESmwLPh

Będziecie czekać na premierę?

bESmwLPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(59)
Hahah
2 lata temu
Poprosimy o film o pedofilii wśród celebrytów
Widz
2 lata temu
A o Sadowskim kiedy nakręci? I całej reszcie swiatka artystycznego?
bvc
2 lata temu
a dlaczego dla rownowagi nie ma filmu o pedofili np w mediach? Czyzby mniej ludziska sie tym jarali
bESmwLPD
Jolka
2 lata temu
Szkoda że o Sadowskim ucichlo
gość
2 lata temu
Dodatkowo zwróciłabym uwagę na programy , które np. TVn pokazuje dzieciom - Szkoła- czy to jest program , który powinni oglądać dzieci i brać z niego przykład ?
Najnowsze komentarze (59)
MGjjjj
2 lata temu
A pokazuj towarzyszu. Dziwnym trafem zawsze jego filmy pokazują się w czasie kamapani wyborczych.
Jaku
2 lata temu
Przed każdymi wyborami jest "film" o pedofili w kościele
niesmak
2 lata temu
Mnie irytuje ta sensacyjność z jaką Sekielski biadoli w swoich filmach. Odkrył sekrety, zbrodnie - niech zawiadomi policję i prokeraturę. Jestem za demaskowaniem takich spraw, ale jednoczesnie wiem, że jest to również polityczne zagranie. Mam wrażenie, że naiwny Siekielski wierzy, że takie filmy wpłyną na Polaków i nastawią je antyklerykalnie. Tak jak obserwuję świat dookoła, to mam wrażenie że jest wręcz na odwrót Wielu ludzi wraca właśnie do religijności. Pedofilia w kościele nie ma nic wspólnego z religią i wiara w to, że katolika ruszy kilka przykładów zbrodniarzy jest naiwna. W każdej branży są pedofile. Każdy katolik wie, że ksiądz to ksiądz. Człowiek, nie Bóg. Jest zdolny do wszystkiego, nawet najgorszego. Ale na sensacyjność jest żenująca. I jeszcze ten tembr głosu Sekielskiego jako narratora, jakby Tajemnice Atlandydy albo Grobowca Tutenhamona odkrywał. Jestem człowiekiem małej wiary. Nie wierze, że Sekielski robi cokolwiek bezinteresownie.
efve
2 lata temu
Dużo nie trzeba, wystarczy że w TVP puszczą powtórkę Misia
Fghf
2 lata temu
Pajace
Ewka
2 lata temu
Szacun dla Pana ale powinien Pan zrobić jeszcze reportaż o pracownikach LOT bo nie mają umów o pracę, pozdrawiam😘
Jan
2 lata temu
Obstawiam że teraz to będzie ok.32 mln.wyświetleń.
And
2 lata temu
Nie ma co przykrywać trzeba z tym walczyć bez względu na wszystko
bESmwLPv
🏟🎠🏝🏕⛰🏰
2 lata temu
Sukienkowi aktywni tutaj . Atakują Sekielskiego czyli warto obejrzeć ten film.
mmmm
2 lata temu
Jest napisane,że film widziało 23 ml , chyba przesada bo ja nie oglądam i nikt z mojej rodziny, ani ze znajomych.
Llll
2 lata temu
Ale że jak znowu będzie o pedofilii w kościele? Owszem to trzeba naglasniac ale ogólnie powinni też zrobić o pedofilii u celebrytów muzyków czy ludzi filmu czemu tu również jest cisza? Czemu nikt tego nie sprawdza w Polsce? I to też jest problem Bo co mają za plecami sławę i kasę?
Yogi
2 lata temu
Sekielski porusza ważne tematy ale oderwany jest od rzeczywistości i krótko mówiąc jest niewiarygodny. To komuchy zorganizowały w Polsce prawo gdzie nikt za nic nie odpowiadał. I tak sędzia wyda niesprawiedliwy wyrok nie ma odpowiedzialności, lekarz się pomyli człowiek straci życie zawsze napiszą że się zgłosił za późno. Nie ma odpowiedzialności urzędnik, nauczyciel, policjant, ksiądz, przedszkolanka itp. taka demokrację nam zafundowano.....
i co?
2 lata temu
.."Prawo - przeniesienia na inną parafię", "Prawo - zamiatania pod dywan" i "Prawo - odwracania kota ogonem" ..
Karma
2 lata temu
Druga część dokumentu Panie Sekielski powinna być wypuszczona po wyborach w tedy będę wierzył w czyste intencje. A tak śmierdzi mi tu polityką.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESmwLQo
bESmwLQp
bESmwLQq
bESmwLQr
bESmwLQs
bESmwLPX