Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomasz Sekielski GRZMI po incydencie z hostią: "Gdzie my k***a żyjemy?"

339
Podziel się

Autor filmu "Tylko nie mów nikomu" skomentował interwencję policji w jednym z kościołów w Bełchatowie. Mundurowi zostali wezwani przez księży do 13-latka, który podczas mszy wyjął z ust hostię.

Tomasz Sekielski GRZMI po incydencie z hostią: "Gdzie my k***a żyjemy?"
bCyCTEhx

Od kilku dni głośno jest o incydencie, do jakiego doszło w miniony poniedziałek w kościele pw. NMP Matki Kościoła w Bełchatowie. Podczas wieczornej mszy 13-letni chłopak przyjął komunię świętą, następnie wyjął opłatek z ust i schował go do kieszeni. Duchowni postanowili na miejsce wezwać policję, tłumacząc swoją decyzję obawą przed możliwą profanacją hostii. 13-latek bronił się natomiast, iż nie chciał jej spożyć ze względu na ból zęba. Jak twierdzą księżowie, chłopak miał wdać się w szarpaninę, a następnie próbować uciec z kościoła. Ostatecznie jednak spożył hostię, a policjanci pouczyli obie strony.

Skończyło się pouczeniem stron. Przede wszystkim zgłaszających księży - mówi Wirtualnej Polsce nadkom. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

bCyCTEhz

Emocje jednak po niecodziennym incydencie nie maleją. Głos w sprawie postanowił wziąć Tomasz Sekielski, autor filmu Tylko nie mów nikomu. Na facebookowym profilu udostępnił wpis, w którym nawiązał zarówno do wspomnianego powyżej incydentu, jak i właśnie swojego dokumentu o pedofilii w Kościele katolockim, który swoją premierę miał w maju tego roku.

6 miesięcy od premiery "Tylko Nie Mów Nikomu". NIKT, dosłownie NIKT z Kościoła nie zgłosił chęci kontaktu/pomocy/zadośćuczynienia ŻADNEJ Z OFIAR, które opowiedziały w filmie swoją historię. Nie znalazł się nawet jeden duchowny... A teraz ścigają dziecko wypluwające opłatek... Polski Kościół AD 2019... Gdzie my k***a żyjemy?
ZOBACZ TEŻ: Tomasz Sekielski zapowiada film o Janie Pawle II: "Nie zamierzamy niszczyć pomnikowej postaci Świętego Papieża Polaka, ale chcemy dotrzeć do prawdy"

Warto także dodać, iż sprawą zajął się również Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Według relacji jego przedstawicieli, 13-latek miał być straszony przez księży policją. Co więcej, ze względu na przesłuchiwanie nieletniego przez funkcjonariuszy bez obecności rodziców i psycholog OMZRiK zdecydował także o powiadomieniu o sprawie Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Praw Dziecka.

bCyCTEhF
bCyCTEia
KOMENTARZE
(339)
Gość
7 miesięcy temu
Ksiezowie? Kto pisze te artykuły??
gość
7 miesięcy temu
Dziwię się bardzo policji ,że przyjęła takie zgłoszenie .jakie tam było naruszenie prawa? jaki paragraf? serio uczyli ich w policji co z wyciadnietą hostią z buzi??
Gość
7 miesięcy temu
Ludzie kochani. To nie był opłatek! Nikt nikogo nie zmusza do komunii ani kościoła. A jeśli ktoś zdecydował się wejść to jakiegoś miejsca to panuje uszanować zasady jakie w nim panująć. Burzycie się Arabowie nie szacują naszej kultury w Europie, ale my w ich kraju musimy się podporządkować. To jest to samo tylko na naszym na podwórku. Szanuj tradycję i kuturę innych a sam bedziesz szanowany.
bCyCTEib
Gość
7 miesięcy temu
Najciekawsze jest to, że wszystkie te zajadłe komentarze piszą ludzie, którym przy okazji ślubu przypomniało się że chcą go mieć w Kościele, oczywiście przed i po udając że są tacy wyzwoleni i nowocześni. A tu hyc! Dziecko! Czyli chrzciny. Gdzie? Również w Kościele... Nie bądźcie dwulicowi. Jeśli podejmujesz decyzję, to żyj według niej, z wszystkimi konsekwencjami.
Gość
7 miesięcy temu
Dlatego ja zamierzam się stad zwijać...Kończę studia i wyjeżdżam,bo coraz gorzej w tej PL..:/
Najnowsze komentarze (339)
admirał
7 miesięcy temu
Wyglądasz na głupka,Sekielski, i swoja wypowiedzią to potwierdzasz.
Fx
7 miesięcy temu
Co plan na zmianę władzy nie wypalił ? spokojnie kręć dalej te filmiki tylko nie ukrywaj faktów mniej wygodnych .
gość
7 miesięcy temu
hrum hrum do korytka..........
gosc
7 miesięcy temu
Panie Siekielski musi pan sie leczys na rozum bo jezeli pan pisalby o islami to panu obcieliby glowe
gość
7 miesięcy temu
Jak się leży z dobrym masażystą to i wstać się nie chce!!!!
gość
7 miesięcy temu
Gdzie my k.... żyjemy? W Polsce, Panie Sekielski, czy jak tam Panu tam naprawdę... Mamy otwarte granice i chyba każdy może mieszkać tam, gdzie będzie czuł się szczęśliwy... Po co się Pan tutaj męczy, dziwię się naprawdę, z Pana kasą???
gość
7 miesięcy temu
On mi wygląda na wyznawca islamu, wcale bym się nie zdziwila
gość
7 miesięcy temu
Brawa dla księży, udaremnili swietokradztwo!!!!
bCyCTEhT
gość
7 miesięcy temu
Panie Sekielski zmień Pan obiekt ataków, bos już nudny. Może tak teraz jakis filmowy gniot o zarlokach, otyłości, chorobliwiej nienawiści, obsesjach ? Btw. Nie musisz tu Pan mieszkać, drogą wolna. Salem alejkum na droge:)))
gość
7 miesięcy temu
Sekielski, ty obrzydliwy człowieku, jak ci nie wstyd ?
gość
7 miesięcy temu
Ksiądż w tym Kościele POSTĄPIŁ WZOROWO!!!
gość
7 miesięcy temu
Skończ Już JĄTRZYĆ!!! Kolejny który tylko sieje nienawiść ;-((((
gość
7 miesięcy temu
Żyjemy w kraju Chrześcijańskim proszę pana,to nie opłatek tylko Najświęczy Sakrament,jeżeli pan tego nie wie, to proszę się nie wypowiadać.
gość
7 miesięcy temu
Panie Sekielski , kibicuję z całego serca i życzę wytrwałości, brawo dla Pana.
...
Następna strona
bCyCTEiv