Maślak PRZEPRASZA za krytykę filmu Sekielskiego: "Bardzo żałuję wypowiedzianych słów"

821
Podziel się

Wcześniej mister stwierdził, że dokument o pedofilii w Kościele jest przekoloryzowany.

Maślak PRZEPRASZA za krytykę filmu Sekielskiego: "Bardzo żałuję wypowiedzianych słów"

Ciekawym zjawiskiem w show biznesie jest wypowiadanie się celebrytów na tematy, o których nie mają pojęcia. Na dywagacje o chromosomach glutenu czy dopatrywanie się w smalcu gęsim źródła białka można patrzeć z przymrużeniem oka. Prawdziwy problem pojawia się wtedy, gdy celebryci biorą się za komentowanie istotnych wydarzeń i nastrojów społecznych. Do grupy "mówiących o kilka słów za dużo" dołączył właśnie Rafał Maślak.

Mężczyzna został zapytany o dokument Tomasza Sekielskiego Tylko Nie mów nikomu. Zdaniem Maślaka film o problemie pedofilii w kościele to przekoloryzowany obraz:

Widziałem pierwsze pół godziny i wyłączyłem. Owszem jest to kontrowersyjny film i o to chodzi. Dzieją się tam złe rzeczy, ale moim zdaniem jest to trochę tak nad wyraz przekoloryzowane. Jakieś przebitkowe, jakieś mleko płynące komuś z ust - powiedział w rozmowie z dziennikarzem Przeambiti.

Jego słowa poruszyły internautów i wywołały mały skandal. Maślak, widząc co narobił, postanowił ratować sytuację wpisem na Instagramie:

Przepraszam za moją nieprzemyślaną wypowiedź na temat filmu "Tylko nie mów nikomu" Tomasza i Marka Sekielskich. Problem pedofilii, który został poruszony przez dziennikarzy, jest bardzo ważny i wstydzę się, że w swojej wypowiedzi zbagatelizowałem go. Bardzo żałuję wypowiedzianych słów. Nie miałem zamiaru nikogo urazić, w szczególności ofiar haniebnych czynów i ich najbliższych - bardzo przepraszam. Przepraszam również twórców dokumentu za wypowiedź na temat filmu, którego nie obejrzałem w całości.

KOMENTARZE
(821)
Gość
9 miesięcy temu
Masakra. Tak szybko zmienil poglady? Rada: nie otwieraj buzi jak nie masz nic madrego do powiedzenia.
Gość
9 miesięcy temu
Pomysl zanim coś powiesz 100 razy.
Gość
9 miesięcy temu
Ratuj wizerunek gogusiu
Gość
9 miesięcy temu
Zrozumiał co powiedział to teraz trzeba się wycofać bo inni go krytykują
gość
9 miesięcy temu
Tak Panie Maślak znacznie ;epiej wychodzi Panu aplikacja maseczek i gustowne dobieranie stylizacji.
Najnowsze komentarze (821)
t.runo
9 miesięcy temu
Jest za g***i żeby coś zrozumieć . Dopiero mama mu wyjaśniła i udaje że zaskoczył Teraz przeprasza, ale nadal nic nie "kuma"
Wolność słowa...
9 miesięcy temu
Ten film mógł mu się po prostu nie podobać. Szczerze to jest nudny film, 2h powtarzają tam to samo... Pomijając skandaliczny temat, to jest nudne.
gość
9 miesięcy temu
To przykre, że osoby (podpierające ścianki) niezdolne do refleksji, bez poglądów i wiedzy stają się nagle autorytetami publisi, którą interesuje również tylko to, jak facet wygląda i z kim śpi!
Verdi
9 miesięcy temu
A dlaczego WSZYSCY MUSIMY WYPOWIADAĆ SIĘ JEDNOGŁOŚNIE? Przecież czasy dyktatu i komuny minęły. Nawet jeśli nie mamy racji, to możemy się wypowiadać jak chcemy. No nie??? Musimy WSZYSCY CHWALIĆ LGBT I UCHODŹCÓW I SEKEILSKIEGO? No jak musimy, to nie wypowiadajmy się wcale, bo po co...
gość
9 miesięcy temu
wszystko pod publikę. żałosny koleś.
gość
9 miesięcy temu
Ciekawe czy żaden z komentujących nie powiedział nigdy czegoś czego nie powinien.
aa
9 miesięcy temu
a tak wogóle co to kto to jest????
gość
9 miesięcy temu
ludzie ze wsi tak już mają że stoją murem za klerem choćby złapali księdza in flagranti
gość
9 miesięcy temu
Wstyd CELEBRYTO. A kto to jest ten Maślak???
gość
9 miesięcy temu
A co to jest maślak. do tej pory myślałam, że to plechowce.Nie ma się zatem czym przejmować
Jędrek53
9 miesięcy temu
Oto jak chłopy zamieniają się w baby. Raz powiedziane słowo to go broń, nie niszcz swojej pozycji. Tak powiedziałeś i basta. Tylko broń merytorycznie. Nie słuchaj mędrców. Musisz sam wyciągać wnioski. Jak nie wiesz, nie masz wiedzy to posłuchaj drugiej strony. Niech nie ryją. Zamieniają twój życiowy ogródek, dom w śmietnik. Nie skręcaj się jak piskosz. Bądż facetem. Masz umieć się bronić, tylko merytorycznie.
gość
9 miesięcy temu
Aby się wypowiadać trzeba mieć (oprócz oglądania filmu) wiedzę na ten trudny temat.
gość
9 miesięcy temu
Kurcze wydaje mi sie, ze nie byl w ogole przygotowany na takie ciezkie pytania bedac na jakiejs imprezie....jego wypowiedz byla bardzo ogolna i bez sensu, klepnac cos i tyle.... Powinien sie lekko przygotowac na to, ze ten temat to nr w pl i ktos go zapyta o komentarz w najmniej oczekiwanym momencie...., a pozniej bicie sie w piers....
Kju
9 miesięcy temu
nie ma za co, wiemy że z kumaniem u ciebie słabo... ale to nie twoja wina, żegnam ozięble!
...
Następna strona