Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Top Model". Małgorzata Rozenek dementuje plotki: "MAM 42 LATA. Różnie mówią, ale tak jest"

96
Podziel się

W najnowszym odcinku uczestnicy musieli wystąpić w sesji fotograficznej ze swoimi najbliższymi. Ich zmagania bacznie obserwowali Radosław Majdan wraz z małżonką.

"Top Model". Małgorzata Rozenek dementuje plotki: "MAM 42 LATA. Różnie mówią, ale tak jest"
Top Model (fot. TVN)
bDnYOLNh

Nowy dzień w domu Top Model rozpoczął się od inwazji uczestników poprzednich edycji programu. Wśród nich pojawili się m.in. Jakob Kosel, Kasia Szklarczyk, Dawid Woskanian i Klaudia El Dursi, która zaczęła rozprawiać o odpowiedzialności ciążącej na osobach nagrodzonych "złotym biletem". Weterani Top Model nie pojawili się tam jednak tylko dla towarzystwa, mieli oni towarzyszyć finałowej dziesiątce w łóżkowej sesji zdjęciowej.

Na pierwszy ogień poszedł Mariusz, którego sparowano z Klaudią El Dursi.

Domyślałem się, że będziemy pracować w parach, ale nie wiedziałem, że to będą tak intensywne sceny - speszył się 25-letni naukowiec.

bDnYOLNj
Zobacz także: Joanna Krupa: "Jaki idiota wierzy, że pieski mogą zarazić koronawirusem"

Maja skorzystała natomiast z kolejnej okazji, aby odrobinę pomarudzić. Mianowicie nie spodobali jej się panowie, z którymi została dobrana do sesji.

Zazwyczaj modele mi się nie podobają. Na kawę bym się może umówiła, ale to zupełnie nie mój typ ludzi. Mój chłopak całkowicie inaczej wygląda. Nie chodzi w życiu tylko o typ, tylko o charakter - oznajmiła z przekonaniem 19-latka, którą dobrano do "trójkąta" z dwójką przystojniaków z poprzedniej edycji show.

bDnYOLNp

Ernest znalazł się w parze z Anią Jaroszewską z ósmego sezonu. Rude pukle modelki zainspirowały go do podzielenia się przed kamerami sposobem na skradzenie jego serca.

Jestem bardzo kochliwy. Wystarczy, że ktoś poświęci mi trochę uwagi i jestem tego kogoś. Podobają mi się rude dziewczyny i blondynki - przyznał bez ogródek.

Mikołajowi Śmieszkowi przyszło pracować z Olgą Kleczkowską, która wyraźnie przypadła mu do gustu.

bDnYOLNq

Nie mam dziewczyny, jestem wolny, ja się nie będę reklamował, ja sobie poradzę, poczekam, aż Olga zerwie - zażartował.

Ostatecznie spośród dziewczyn na sesji najlepiej poradziła sobie Patrycja. Spośród panów wyróżniono natomiast Mariusza.

Z takiego obrotu zdarzeń najwyraźniej niezadowolona była Maja. Wpierw dziewczyna stwierdziła, że "nie zazdrości Patrycji urody", aby następnie wpaść w rozpacz podczas transportu do domu modelek.

Nic tu nie wygrałam, cztery lata to ku*wa robiłam - zawodziła, odnosząc się do swych poprzednich doświadczeń z modelingiem. - Nie jestem piękna, dlatego przegrywam.

bDnYOLNr

Marudzenie Mai zaczęło działać już na nerwy niektórym domownikom. Swoje frustracje postanowiła w końcu wyrazić starsza z dwóch Karolin występujących w programie.

Nienawidzę ludzi, którzy narzekają. Ogarnij d*pę, wyprostuj te włosy, ogarnij się, pomaluj się, też poczujesz się ładna - "poradziła" za plecami swojej rywalce.

Po powrocie do rezydencji Maja zaczęła zamartwiać się, że po programie nie będzie w stanie znaleźć dla siebie pracy.

Pójdę do jakieś firmy pracować na jakiś czas, będzie emisja, szef zobaczy, będzie mi trudno znaleźć pracę, żeby rachunki zapłacić.

bDnYOLNs

W ramach kolejnego zadania uczestnicy musieli wcielić się w role zagrożonych wyginięciem zwierząt żyjących na terytorium Polski. Ich pracę przed aparatem obserwowały dyrektorka poznańskiego zoo Ewa Zgrabczyńska i supermodelka Magdalena Jasek.

W wyzwaniu najlepiej poradzili sobie Mikołaj i Karolina Kuczyńska, którzy oddali na zdjęciu piękno polskich sóweczek.

Głównym zadaniem odcinka była sesja zdjęciowa z udziałem najbliższych. Jedynie rodzina Dominika nie była w stanie go odwiedzić. Chłopak wystąpił więc na zdjęciach w pojedynkę. Powstawanie familijnych obrazków bacznie nadzorowali Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem.

Zainspirowana pięknymi widokami Małgonia zaproponowała mężowi, żeby "może jeszcze postaraliby się o córeczkę".

Spośród wszystkich uczestników Łukasz radził sobie zdecydowanie najgorzej, co nie umknęło uwadze perfekcyjnej pani domu.

Łukasz, ale teraz to się skup, miałeś moment, że było super. Nie, nie, to nie wygląda - strofowała młodzieńca Rozenek.

Ponownie na panelu to właśnie Łukasz wywołał największe emocje. Niestety niekoniecznie z właściwych powodów. Joanna Krupa starała się przekazać swoje rozczarowanie faktem, że chłopak zdaje się nie rozumieć uwag jurorów. Ten natomiast odpowiedział jej, że "bardziej doceniłby, gdyby miała do niego jakieś uwagi na sesji, a nie już po fakcie". To stwierdzenie wyraźnie rozsierdziło nie tylko Joannę, ale i zasiadającą w jury Małgorzatę Rozenek. Gwiazda skorzystała z okazji, aby jeszcze raz zaznaczyć, ile tak naprawdę ma lat.

Każdy, kogo będziesz teraz spotykać, będzie mieć więcej doświadczenia od ciebie. Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i każdego dnia się uczę czegoś nowego od ludzi - oświadczyła donośnie.

Koniec końców zwycięzcą odcinka okazał się Mariusz. Tuż za nim na podium znalazł się Dominic. Z programem musiał pożegnać się Łukasz.

Kto waszym zdaniem ma największe szanse na odniesienie sukcesu w tej edycji?

bDnYOLNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(96)
321
miesiąc temu
Odpadł bo powiedział Joannie prawdę ?
Branżowy
miesiąc temu
Łukasz powiedział prawdę. Ale oczywiście liczy się ilość wywołanych dram, uronionych łez, ile razy ktoś wywoła kłótnie, czy kogoś obgada do kamery dzięki tzw. podjudzaczom, których telewizja opłaca. Wtedy taka osoba zostanie, nieważne jak się stara i to, że ma dobre warunki do pracy w modelingu.
Gosc
miesiąc temu
Kiedy w końcu odpadnie Maja???
bDnYOLNL
Dzoana
miesiąc temu
PESEL każdego kto ma spółkę lub fundację znajduje się na stronie ekrs ministerstwa. Mówi prawdę :-)
Gosia 1978 r.
miesiąc temu
Wystarczy wpisać w Google - 'Klasa 1988 - 1997 - Państwowa Szkoła Baletowa, Łódź - Nk'. W GALERII jako pierwsze z prawej jest zdjęcie uczniów i uczennic, którzy ukończyli tę klasę mając po 19 lat, zamieszczone 12 lat temu przez sławnego obecnie tancerza, byłego ucznia tej klasy, Dominika Muśko. Na FORUM klasy, w drugim wątku wypowiedź z 2007 r. tego samego Dominika Muśko nie pozostawia wątpliwości, że Małgorzata Kostrzewska chodziła do tej klasy co on, gdy wymienia 'Gosię Kostrzewską' jako jedną z uczennic na tym zdjęciu, stojącą zresztą obok niego i wyglądającą jak 'nasza' Małgonia, tyle, że dwadzieścia kilka lat wcześniej. Teraz więc Małgonia ma 42 lata.
Najnowsze komentarze (96)
Olek
2 tyg. temu
no to jeśli ma 42 lata to wyglada staro na swoj wiek... wyglada na zadbana 50
fiuu
4 tyg. temu
Perfekcyjna Małgorzata Rozenek twierdzi, że między 10-tym a 19-tym rokiem życia uczęszczała do szkoły baletowej, co miało wpływ na jej późniejsze trudności z zajsciem w ciążę (codzienne co najmniej sześciogodzinne wyczerpujące treningi w wieku dojrzewania). Googluję absolwentów ogólnokształcącej szkoły baletowej w Warszawie, wszystkie roczniki - nie ma wśród nich Małgorzaty Kostrzewskiej, w ogólnokształcących szkołach baletowych w Gdańsku, Bytomiu, Poznaniu - tez jej nie ma. Została już tylko szkoła baletowa w Łodzi. Tak samo sprawdzam wszystkie roczniki i wśród absolwentów tej szkoły jest tylko jedna Małgorzata Kostrzewska, dokładnie z rocznika 1996/1997. Wykonuję ''skomplikowane'' działanie matematyczne: od liczby 1997 odejmuję liczbę 19 (po tyle lat mają absolwenci) i otrzymuję zamiast miliona zł (wy też go nie dostaniecie :D) liczbę 1978. Jest to rok urodzenia Małgorzaty Kostrzewskiej. Tej Małgorzaty Kostrzewskiej!
wisienka
4 tyg. temu
Małgorzata to najpiękniejsza kobieta świata. Tak jest, zazdrosne porzucone. :P
Mrrrau
4 tyg. temu
Gosia jest bardzo seksowna, piękna i inteligentna, dlatego wszyscy jej zazdroszczą.
sąsiad
4 tyg. temu
piękna Małgonia, ale naprawdę ona chyba jest z tym przystojnym blondynem ze Złotej w zbyt zażyłych stosunkach
bomi
4 tyg. temu
piękna kobieta z tej 42-letniej Małgosi
olek I
4 tyg. temu
Perfekcyjna Małgorzata - 42 lata, piękna, mądra, wykształcona, doskonała matka, żona.
Polka
4 tyg. temu
Małgorzata Rozenek (ur. w 1978 r.) w 1999 r. rozpoczęła 5letnie studia stacjonarne na UW- wydział prawa i administracji, kierunek prawo. Na początku studiów poznała i poślubiła przyszłego prawnika Łukasza Bukaczewskiego (ur. w 1979r.), a krótkie małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 r. pod koniec studiów poślubiła Jacka Rozenka (ur. w 1969 r.). W 2004 r. w wieku 26 lat obroniła pracę magisterską 'Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami' i uzyskała tytuł prawnika. W 2013 r. wzięła rozwód z Jackiem Rozenkiem i za kilka miesięcy ślub z Majdanem (ur. w 1972 r.). To niewiarygodne, że tak szybko! Tytuł jej pracy doktorskiej to 'Rozdzielność majątkowa z wyrównaniem dorobku'.
bDnYOLND
tonia
4 tyg. temu
Małgonia jest przepiękna i wygląda dużo młodziej niż na 42 lata. Nieprawdaż, emerytowane kobity???
babcia Doda
4 tyg. temu
ojejciuniu jaki piękniutki jest Radzia synek ale ja mówiłam że do wierzb płaczących nade mną tulić się bedę w klęcznej pokorze bo one mnie nie zdradzą jak Radek, ale ten jego smyk mnie tak zauroczył swoją osobom, że ja bedę bardzo chciała, żeby Radek do mnie się nawrócił razem z nim i mam nawet dla niego buziaka bo zęby sztuczne wystające jak u nutrji sobie umyłam specjalną pastą żeby pachło kocimientkom jak Radzio lubi bo to wiem. kiedy ta piękna Małgonia Radzia mi odda? może odda bo nie wiem. czy ja wytrzymam bez niego ja sobie nie poradze z rzyciom swom, wszystko sobie umyję i podłoge też na kolanach i pachy na jego pukanie w moje czoło jak łysa góra wielgie, gdy zdejmnę perułkie upoconą z tensknoty.
Isa
4 tyg. temu
Małgonia 42 lata perfekcyjna w każdym calu. Angielski w jej wykonaniu to majstersztyk.
gość
4 tyg. temu
40letnia Gonia kasuje każdą 20 latkę , wszystkie kasuje bez wysiłku i stąd ich ból.
wawawa
4 tyg. temu
Oczywiście, że ma 42 lata, jej fundacja jest w KRS i tam jest pesel, urodziła sie 1 czerwca 1978 roku!
Tomasz
4 tyg. temu
pamięta ktoś jeszcze Dodę czyli teraz Dodona? otóż po zmianie płci rozmodlony Dodon zwierzył się w wywiadzie dla 'Stropy ze słomy' , że jego osoba ma obecnie 56 IQ, - czy to nie jest przypadkiem surykat?
...
Następna strona
bDnYOLOf