Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Widzowie są zachwyceni, bo z "Top Model" w końcu odpadła Gracja: "Nareszcie laski będą mogły NORMALNIE SPAĆ"

78
Podziel się

"Jedyna normalna decyzja w tym programie" - komentowali internauci tuż po eliminacji córki osławionego Jerzego Kalibabki. Podzielacie ich entuzjazm?

Widzowie są zachwyceni, bo z "Top Model" w końcu odpadła Gracja: "Nareszcie laski będą mogły NORMALNIE SPAĆ"
Widzowie zachwyceni eliminacją Gracji Kalibabki (Instagram @topmodelpolskatvn, Instagram @gracjakalibabka)
bEazeGIB

Nie jest tajemnicą, że producenci Top Model od samego początku emisji show starannie dbają o to, by nie zabrakło w nim emocji. Emitowana obecnie 9. edycja programu w tej kwestii również nie odbiega od poprzednich. Widzowie nieustannie są więc raczeni kolejnymi porcjami osobistych dramatów uczestników, jak również ich rozterkami w programie - np. obawami podczas metamorfoz czy stałego elementu show, nagiej sesji zdjęciowej.

Zdecydowanie najwięcej emocji w tym sezonie Top Model wzbudzała postać Gracji. Jedna z 28 (!) pociech owianego złą sławą Jerzego Kalibabki od samego początku podkreślała, że nie chce być kojarzona z ojcem znanym z rozkochiwania, a następnie okradania kobiet. Uczestniczka nie wytrzymała jednak długo w swoich zapewnianiach i w jednym z odcinków, tuż po nie do końca udanej sesji, podzieliła się z widzami łzawym wyznaniem.

bEazeGID

O Gracji było także głośno za sprawą jej relacji z pozostałymi mieszkańcami domu modeli i modelek. Blondynka często obdarzała innych uczestników niewybrednymi komentarzami i wdawała się w konflikty, przez co szybko stała się naczelnym czarnym charakterem sezonu.

Pozostali modele byli też przekonani, że Kalibabka zamierza pokonać ich przy użyciu sił mistycznych. Jak relacjonowali w jednym z odcinków, Gracja miała w środku nocy rozbudzić wszystkich, przemawiając w niezrozumiałym języku i w ciemnościach wpatrywać się w jedną z konkurentek. Dodatkowo uczestnicy narzekali na samozapalające się lampy, "wywalone" korki oraz inwazję sów. Za wszystko miała być odpowiedzialna właśnie Kalibabka.

bEazeGIJ

W ostatnim odcinku Top Model uczestnicy zmierzyli się z sesją zdjęciową na siłowni. Chociaż Gracja zarzekała się, że sport uprawia od dziecka, zadanie zdawało się ją przerastać. Ostatecznie blondynka pożegnała się z programem, a eliminację opatrzyła zdawkowym komentarzem.

No cóż... - powiedziała zawiedziona tuż po odpadnięciu.

Po zakończeniu emisji programu instagramowy profil Top Model zalała fala komentarzy internautów. Okazuje się, że spora część widzów jest wręcz zachwycona eliminacją Kalibabki.

bEazeGIK

W końcu laski będą mogły normalnie spać.

Koniec nawiedzonego domu.

W końcu!!! Dawno powinna odpaść. Zamiast Dominika np.

Nareszcie odpadła naczelna męczennica programu (...)

bEazeGIL

Pierwszy raz nikt nie pożegnał się z odpadającym uczestnikiem.

W końcu, ile można było czekać.

Jedyna normalna decyzja w tym programie.

W sieci mimo wszystko nie zabrakło także osób zawiedzionych werdyktem jury.

bEazeGIM

Gracja jest kocurem na wybiegu i będzie pracować jako modelka. Mimo braku sympatii do niej uważam, że nie powinna odpaść, zdecydowanie.

Naprawdę dobrze sobie radziła - tym bardziej na wybiegu.

Będziecie tęsknić za Gracją?

bEazeGJe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(78)
Chl
7 miesięcy temu
Ludzie się tym ekscytują, jakby nie wiedzieli , że program jest dawno ustawiony 🙄
Woźny
7 miesięcy temu
Spotkanie wszystkich dzieci Kalibabki byłoby w obecnych czasach nie możliwe, jest limit imprez do 50 osób
Wojtek
7 miesięcy temu
Była zbyt pewna siebie i to ją zgubiło. A wymyślenia lasek to już dziecinada ! Karolina do domu maruda - do dziecka a nie wybiegów się zachciało.
bEazeGJf
Gość
7 miesięcy temu
W XXI wieku spalili by dziewczynę na stosie jak czarownicę bo w tv ktoś powiedział jakieś brednie, że przez nią wstał lewą nogą?!!
Hal.
7 miesięcy temu
W ostatnim odcinku bardzo niepodobała mi się Karolina matka. Wybrzydzała na pierwszym zadaniu,że musieli go wykonywać w trójkę, a jak sama wykonywała drugie zadanie to dała ciała . Jeszcze ten płacz do męża "ja nie wytrzymam,tęsknię " a potem trzymała się jak rzep programu .
Najnowsze komentarze (78)
K.malinka
7 miesięcy temu
Jest śliczna. Powinna odpaść matka Karolina
Eve
7 miesięcy temu
Jest piękna i ma ciekawą osobowość
andriannna
7 miesięcy temu
Ja tam uważam że jest piękna zdolna, chociaż nie znam ale myśle że będzie robić furrorę w internecie i modelindu
Obywatel
7 miesięcy temu
Ciekawe co na to Rozmowy W Toku .
Wojtek
7 miesięcy temu
Była zbyt pewna siebie i to ją zgubiło. A wymyślenia lasek to już dziecinada ! Karolina do domu maruda - do dziecka a nie wybiegów się zachciało.
Kasia
7 miesięcy temu
Ona była jedną z ładniejszych
xxx
7 miesięcy temu
Oglądałem dla niej wiec koniec ogladania ✌
Miśka
7 miesięcy temu
Nie wzbudziła mojej sympatii. Chciałam żeby to była ona.
bEazeGIX
Aneta
7 miesięcy temu
Przesadzała z ckliwością i infantylizmem. Słabo się jej słuchało , bo miałam wrażenie,że jest po prostu durnowata. Nie zmienia to jednak faktu, że jest ładną i bardzo fotogeniczną dziewczyną.
Didi
7 miesięcy temu
Dlaczego jestescie tacy swinscy piszac, ze wszyscy widzowie sie cieszą ze odpadła tak jak byście byli pewni ze wszyscy jej nie lubia. Ja uważam że dziewczyna ma potencjał do zrobienia kariery w modelingu. Jest bardzo fotogeniczna ale też bardzo młoda i niedojrzała ale nie jest osobą która zasługuje na takie hamskie oceny. To trochę przesada tak ja przedstawiać i puszczać na pożarcie hienom internetowym. Nie znam jej dobrze ale uwazam ze przesadzacie z takimi stronniczymi i dosadnymi słowami w tytułach artykułow. Czasami myślę że rola pudla jest niszczyć ludziom zycie i robić zla sławę tylko nie rozumiem po co? Po co ta przesada. Potem ludzie przez was sie załamuja. Wszyscy ci co odpowiadacie za te artykuły pamiętajcie że krzywda jaka robicie ludziom bedzie wam rozliczona kiedyś ..tam na górze. Nie różni się to od innego rodzaju robienia komuś krzywdy np w bezpośredni sposób. Słowa wypowiedziane maja taka sama moc jak napisane. Zastanówcie się.
Klara
7 miesięcy temu
Ladna dziewczyna..
Sarcana
7 miesięcy temu
A ja ją polubiłam. I jestem przekonana że zrobi karierę w modelingu. Brat również. Powodzenia Gracja.
Kama
7 miesięcy temu
Tak, cały świat to jeden wielki spisek. Wszystko jest ustawione xD bez przesady.
Ijak
7 miesięcy temu
dobrze że odpadła
...
Następna strona
bEazeGJz