Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Top Model". WYBRANO mieszkańców Domu Modelek! Internauci oburzeni FOCHEM transpłciowej uczestniczki: "Bardzo słabe"

231
Podziel się:

Najnowszy odcinek "Top Model" wyłonił szczęśliwców, którzy zamieszkają już wkrótce w Domu Modelek. Już teraz edycję tą uważa się za jedną z "najbardziej profesjonalnych" w ostatnich latach. Niestety roszczeniowe zachowanie Aleksandry nie spodobało się internautom.

"Top Model". WYBRANO mieszkańców Domu Modelek! Internauci oburzeni FOCHEM transpłciowej uczestniczki: "Bardzo słabe"
Afera w "Top Model". Uczestniczka oburzyła internautów (fot. Player, fot. TVN)

Etap castingów już za nami. Spośród tysięcy śmiałków jury wyłoniło szczęśliwą 15-stkę, która zamieszka w Domu Modelek, a co za tym idzie, wystąpi w czołówce Top Model. Wielu obawiało się, że na modłę poprzednich lat na wyjątkowe traktowanie mogą liczyć głównie dziewczęta i chłopcy łasi bardziej na karierę na TikToku niż na wybiegu, czekało nas jednak miłe zaskoczenie. Już teraz mówi się, że tegoroczna edycja wypada naprawdę solidnie na tle poprzednich jedenastu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Krupa o macierzyństwie: "Jestem WYKOŃCZONA"

Wiadomo, kto zamieszka w Domu Modelek w "Top Model"

Szansę na walkę o finał i główną wygraną decyzją jurorów otrzymali: Tadeusz Mikołajczak (zdobywca Złotego Biletu), Amela Wnęk, Natalia Węgrzynowska, Aleksander Szynkariow, Dominik Szymański, Marta Szatańska, Oliwier Sobczyk, Zoja Sinitchine, Wiktoria Różańska, Noemi Penczyło, Filip Krogulski, Sofia Konecka Menescal, Mateusz Dziedzic, Wiktoria Darda oraz Wiktoria Burejza.

Internauci nie kryli zadowolenia takim obrotem spraw. Wnioskując z komentarzy na Instagramie, można stwierdzić, że przynajmniej co do finałowej selekcji panuje powszechna zgoda.

Mocny i ciekawy skład; Ta edycja jest bardzo profesjonalna; Super skład, naturalne dziewczyny, a nie jak w poprzednich edycjach co druga z napompowanymi ustami; Wszyscy w tej edycji są wyjątkowo cudni - czytamy.

Internauci oburzeni zachowaniem transpłciowej uczestniczki

Niestety i w tej beczce miodu znalazła się łyżka dziegciu. Jury już wcześniej sygnalizowało 19-letniej Aleksandrze Nowaczyk, że być może nie jest jeszcze gotowa na przygodę z programem. Obawiano się przede wszystkim jej negatywnego nastawienia, które przelewało się na jej prezencję przed aparatem i na wybiegu.

Ostatecznie jurorzy nie mylili się co do Aleksandry. Gdy Michał Piróg poinformował dziewczynę, że nie otrzymała zaproszenia do Domu Modelek, jej twarz zamarła. Aleksandra bez słowa wyminęła Piróga (mimo że ten próbował złapać z nią kontakt), zasłoniła dłoń kamerą, po czym, nie czekając na resztę uczestników, zeszła z planu zdjęciowego.

Patrząc na to, jakiego focha walnęła, myślę, że podjęli dobrą decyzję. Wpływ tu miała zdecydowanie słaba psychika. Nie poradziłaby sobie; Jej zachowanie bardzo mi się nie spodobało. Trzeba spiąć tyle, popracować nad sobą i przyjść za rok - oceniali rozczarowani taką postawą internauci.

Zapowiada się ciekawy sezon?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(231)
Hmm
1 tyg. temu
Ludzie trans chcą być traktowani "normalnie", a uważają ,że wszystko im się należy, bo są mniejszością.
Coco
1 tyg. temu
Myślała, że jak trans, to od razu wygra program. Ale to Polska, nie Holandia, gdzie dla świętego spokoju daliby jej wygrać.
Kkk
1 tyg. temu
To koleś a nie dziewczyna
Mary
1 tyg. temu
A ja się bardzo cieszę ze jego/jej nie wzięli. Brawo jurorzy. To była dobra decyZja
ika
1 tyg. temu
ale ona ładna i ponęntna....jak mysz w kanalizacji
Najnowsze komentarze (231)
werty
4 dni temu
Zasłoniła dłoń kamerą?
Tess
4 dni temu
Koleś poleciał stereotypem, że jak kobieta to foch. Ale nie pykło...
To koleś
5 dni temu
Czupiradło z jabłkiem Adama
Tomasz
5 dni temu
Niestety, ale Aleksandra (czy jak mu tam) nie jest osobą urodziwą i nadającą się do tego programu. Błędnie myślała, że jako osoba transpłciowa dostanie się do programu "od strzału" tylko dlatego, że jest transpłciowa. Jak widać, jury potraktowało sprawę fachowo i nie dało się zwieść tym, że jest transpłciowa. Co innego było z Adrianną - była bardzo urodziwa i nadawała się na modelkę. Tutaj mieliśmy średnio atrakcyjną, 19 letnią sfochowaną osobę, która myślała, że świat padnie przed nią na kolana tylko dlatego, że jest transpłciowa.
Mariolita
5 dni temu
Zasłoniła dłoń kamerą???
On$
5 dni temu
Tak jak w sporcie - nie liczy się to jak o sobie myślisz tylko co masz w spodniach. Przestańcie na siłę przekonywać ludzi, że facet to kobieta.
Thinker
5 dni temu
Wygląda jak koleś...
Gościówa
5 dni temu
Trzeba mu było dać szansę! Anja Rubik też ją kiedyś dostała chociaż urodą nie grzeszy!
Maja
5 dni temu
Zastanawiam się czemu go nie przepuścili, przecież nie takie szkapy choćby jak Anja Rubik a doszły tak daleko!
Aga
6 dni temu
Wygląda z boku jak Milka ze ślubu od 1 wejrzenia😊
Maja
6 dni temu
Nie wiem co kryje się za tym i nie chcę wiedzieć co czują ci trans i co mają w tych swoich głowach ale nie powinni tego promować!
Gosia.G
6 dni temu
Wogle nie powinna być brana pod uwagę, przecież tj coś szpetnego. Pomijając orientację, co mnie wogle nie interesuje, to mysz kościelna jest przy niej pięknością. To coś nie nadaje się do niczego.
Ptynio
6 dni temu
Aleksander po kastracji, nie jest zadowolony, no nie ma się czemu dziwić.
manias
6 dni temu
Teraz taka moda. Kto chce zaistnieć, a nic sobą nie reprezentuje, przebiera się ciuchy płci, której nie reprezentuje i ogłasza, że jest trans. Wszyscy wtedy obchodzą się z takim czymś jak z jajkiem, żeby tylko nie urazić, bo będzie krzyk.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie