Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Top of the Top Sopot Festival 2021. Diana Rudnik ostro o Pawle Kukizie: "Zawsze znajdą się pieniądze, za które można SPRZEDAĆ TWARZ I HONOR"

424
Podziel się:

Podczas jubileuszowego koncertu TVN 24 w ramach Top of the Top Sopot Festival nie zabrakło nawiązań do przegłosowania kontrowersyjnej "Lex TVN". Diana Rudnik i Andrzej Morozowski pozwolili sobie nawet wbić szpilę Pawłowi Kukizowi.

Top of the Top Sopot Festival 2021. Diana Rudnik ostro o Pawle Kukizie: "Zawsze znajdą się pieniądze, za które można SPRZEDAĆ TWARZ I HONOR"
Top of the Top Sopot Festival. Diana Rudnik i Andrzej Morozowski miażdżą Pawła Kukiza (East News, AKPA)
bELfliTF

W czwartkowy wieczór w Operze Leśnej rozpoczął się kolejny dzień Top of the Top Sopot Festival, podczas którego odbył się specjalny koncert z okazji 20-lecia TVN 24. Tym razem na festiwalowej scenie w rolach prowadzących mogliśmy podziwiać największe gwiazdy informacyjnej stacji, w tym m.in. Monikę Olejnik, Piotra Kraśko, Grzegorza Kajdanowicza, Dianę Rudnik czy Tomasza Morozowskiego.

Podczas jubileuszowego koncertu TVN 24 w ramach Top of the Top Sopot Festival nie zabrakło odniesień do walki stacji o koncesję i przyjęcia kontrowersyjnej "Lex TVN".

bELfliTH

Do ostatnich wydarzeń wokół TVN 24 nawiązali jednak nie tylko Monika Olejnik i Piotr Kraśko. Gdy na scenie pojawili się Marta Kuligowska i Andrzej Morozowski, dziennikarz pozwolił sobie na subtelny przytyk w kierunku Pawła Kukiza - który znacznie przyczynił się do przegłosowania "Lex TVN".

Nauczyliśmy się ostatnio, jak niebezpieczne może być połączenie muzyki i polityki, a raczej muzyka i polityki - powiedział zgromadzonym w Operze Leśnej.

bELfliTN

Do ostatnich politycznych poczynań Kukiza postanowiła nawiązać również Diana Rudnik. Dziennikarka wraz z Grzegorzem Kajdanowiczem na scenie wspomniała o działalności fundacji TVN Nie jesteś sam. Przy okazji wbiła też szpilę politykowi.

My wiemy, że za pieniądze nie można kupić wszystkiego, choć ostatnie dni pokazują, że zawsze znajdą się takie pieniądze, za które można sprzedać twarz i honor - powiedziała, a z widowni błyskawicznie rozbrzmiał gromki aplauz.

bELfliTO
bELfliUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(424)
Mnb
2 miesiące temu
Czy tylko ja mam wrażenie że TVP to PiS a TVN to PO? A jeśli tak myślą też inni to znaczy, że nie ma wolnych mediow
wowi
2 miesiące temu
kazdy glosuje wedlug sumienia. ale jakie sumienie trzeba miec, gdy myla sie guziki?chrzanic przez lata jakim sie jest antysystemowcem a teraz to.tfu
Lajla
2 miesiące temu
to ta, której MĄŻ załatwił pracę w TVN????
bELfliUj
Antyrudol
2 miesiące temu
Każdy ma prawo do swojego zdania. To co się nie podoba p.Rudnik, może podobać się innym. Dajcie ludziom prawo wyboru.
Kaczuszka
2 miesiące temu
Trudno nie przyznać jej racji… niestety…
Najnowsze komentarze (424)
adee
3 tyg. temu
Rudnikowa wciąż fajna sztuka i dobra sunia
Włodek
2 miesiące temu
Ludzie odpowiedzialni za treści w TVN winni być sądzeni za działalność antypolską. To właśnie oni za 1 euro są w stanie sprzedać wszystko co wartościowe.
babcia
2 miesiące temu
Sopot i wszystko jasne, tyle jadu ile tam wylano a przed e wszystkim redaktorzyny z "tvn"24 to masakra
assis
2 miesiące temu
sama się sprzedała a poucza innych,kto to jest? żona kolesia z TVN?
grzeprze
2 miesiące temu
na miejscu tych ":gwiazd TVN" nic bym nie mówił o honorze i sprzedawaniu się
nnn
2 miesiące temu
Skończcie juz z tym tvn ,ile można ? jakie wolne media ,nie ma czegos takiego jak wolne media tvn tuba po tvp tuba pis i tyle w temacie
anna
2 miesiące temu
tragedia, nie da się tego słuchać.
cccc
2 miesiące temu
O zgrozo do czego to już doszło.Festiwal zamieniają w wiec polityczny. tego to już nie da się ogladać. Brawo panie Kukiz.Nie poddawaj sie presji jesteś posłem wybranym przez naród i głosujesz według swojego sumienia.Nikt nie będzie mówił jak pan ma głosować.SZACUN
bELfliUb
gg67
2 miesiące temu
"Zawsze znajdą się pieniądze, za które można SPRZEDAĆ TWARZ I HONOR" - skąd to wiesz, z autopsji?
MIMI
2 miesiące temu
BRAWO
gandalf
2 miesiące temu
Serio? Ktoś traktuje te wynurzenia poważnie? Pani Diana codziennie sprzedaje widzom trefny towar i bierze za to niemałe pieniądze.
Rudniktowie
2 miesiące temu
Pan Paweł może głosować jak chce. PO-salonowcy udają głupa.
Rudniktowie
2 miesiące temu
Festiwal polityczny.Trudno to oglądać.
klaudiayx
2 miesiące temu
Czy ktoś z osób tutaj czytał coś o diecie Anusi? Babka pozbyła się 15 kilo jedząc pokarmy o niskim indeksie glikemicznym i wykorzystując poza tym jeszcze kilka innych rzeczy. Warto poczytać w Google. Osobiście już próbowałam chyba wszystkiego wraz z tabletkami i cały czas jestem gruba :( jeśli ktokolwiek stosował tą dietę to bardzo chętnie pogadam, pozdrawiam ;).
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELfliUU
bELfliUV
bELfliUW
bELfliUX
bELfliUY
bELfliUD