Trwa ładowanie...
Przejdź na
ŁWI
|

Triumfator Konkursu Chopinowskiego zatrzymany. Korzystał z usług prostytutek

151
Podziel się:

Li Yundi to jeden z najbardziej uzdolnionych pianistów świata, co też potwierdził triumfem w Konkursie Chopinowskim w 2000 roku. Teraz jest bohaterem skandalu w swoim kraju.

Triumfator Konkursu Chopinowskiego zatrzymany. Korzystał z usług prostytutek
Li Yundi (Getty Images, GeJunMei 18521592010)
bETLcQSZ

Li Yundi w wieku zaledwie 18 lat został triumfatorem XIV Konkursu Chopinowskiego, dzięki czemu zapisał się w historii tego wydarzenia jako najmłodszy zwycięzca. Został światową gwiazdą i nie da się ukryć, że jest jednym z najlepszych i najbardziej uzdolnionych pianistów globu.

W Chinach był gwiazdą i wzorem dla młodych. Okazuje się jednak, że nie wszystko, co robił, było godne do naśladowania. Li Yundi został bowiem zatrzymany przez policję pod zarzutem korzystania z usług prostytutki.

bETLcQTb

"Książę fortepianu" został zatrzymany w czwartek w Pekinie. Chińska policja poinformowała w mediach społecznościowych, że sprawa dotyczy 39-letniego mężczyzny i o 10 lat młodszej od niego kobiety. Oboje przyznali się do zarzucanych czynów: konkretnie prostytucji.

Zobacz także: Konkurs Chopinowski. Wiceminister zdradził kulisy powstania wyjątkowewgo spotu MSZ

Początkowo nie ujawniono danych zatrzymanych. Dodano za to zdjęcie fortepianowej klawiatury i dodano komentarz: "świat nie jest czarno-biały, ale trzeba odróżniać czerń od bieli. Tego nigdy nie wolno pomylić".

bETLcQTh

Chińskiego pianistę już spotkały pierwsze konsekwencje swojego niemoralnego działania. BBC poinformowało, że chińskie stowarzyszenie muzyków zapowiedziało zawieszenie członkowska artysty z powodu "wyjątkowo negatywnego wpływu na społeczeństwo.

Zatrzymanie Li Yundi miało być ostrzeżeniem dla chińskich celebrytów, którzy prezentują niemoralny tryb życia. Chińskie władze wypowiedziały im nieoficjalną wojnę i chcą uderzyć w przemysł rozrywkowy. W Chinach korzystanie z prostytucji jest nieakceptowalne społecznie.

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

bETLcQTi
bETLcQTj
bETLcQTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(151)
wtf
miesiąc temu
Nie pochwalam biegania z prostytutkami, ale... żeby to było oficjalnie przestępstwo? Nieźle tam mają w Chinach.
Rysiek
miesiąc temu
No bez przesady ,to, ze wygrał konkurs Chopinowski nie oznacza , ze nie jest normalnym facetem .
gosia
miesiąc temu
Chiny to Chiny. W Polsce rowniez Bieniuk ma problemy w oczach opinii publicznej za to, ze ponoc korzystal z uslug. Taka to pruderyjnosc
bETLcQTD
Ania
miesiąc temu
Wygrał 21 lat temu..I robić taki szum? Hahaha :]
Nie
miesiąc temu
Cóż, jako osoba publiczna i zwycięzca konkursu pianistycznego powinien bardziej uważać na to, co sobą reprezentuje. Talentu odmówić mu nie można, ale przykre, że podejmuje takie aktywności. Jestem zdegustowana.
Najnowsze komentarze (151)
Madame Pompad...
miesiąc temu
Wszyscy tutaj oburzacie sie tutaj na najstarszy zawód świata , sugerujecie ,ze damy do towarzystwa to najgorsze zło ,że są nosicielkami wszelkich chorób .W Szwajcarii ,prostytutki są zarejestrowane ,mają obowiązkowe badania ,płacą podatki a na starość mają emerytury.Otóż szybciej podłapiecie " niespodziankę" od tych cichodajek z dyskotek lub z aplikacji randkowych ! bo każda szanująca się gejsza ,czy dama do towarzystwa dba o siebie ...
CiociaShizune
miesiąc temu
dajcie ludziom zjesc dobrego kotleta schabowego to nie byloby problemu !
przyszłość
miesiąc temu
ci co żyją - całe swoje życie - pod kloszem własnie tak mają, ich skoki w bok mogą się skończyć pewnym bonusem...takie przypadki społecznie poukładnych ludzi, w których te emocje wezmą górę, mogą zniweczyć wszystko. taki pierwszy skok albo któryś z rzędu może skonczyć się hivem. tylko szkoda tych ludzi wokół, których się pozaraża.
Lil
miesiąc temu
A co miał sobie nie korzystać? Zawsze burdele były, są i będą. Musiał sobie odreagować stres.
Rebeka
miesiąc temu
A co ,nie zapłacił którejś z pań wymaganej ceny? Obłudni ludzie. Mèczyć zwierzęta,torturować ludzi to niezabronione. Wynająć osobę do pracy,którà wykonuje z własnej woli to przestèpstwo. Analogia katolików polskich składających rèce deklamując 10 Bożych Przykazań i potakujących rzàdowi,kiedy skazuje na smierć z głodu i chłodu ludzi,bo mogliby zagrozić ich nędznemu życiu.Ohyda i obłuda
kob.ona
miesiąc temu
HAHA.... faceci: prawie 90 % korzysta z usług tych dam ,,tez mi coś, żonaci świętych "udawają" i większość singli też się nie przyznaje... tak jest a ten miał pecha bo nagle o tym mówią
555
miesiąc temu
Obniżą mu punktację do 990 i będzie miał przerąbane. Teraz czas na dobre uczynki, posprzątać ulicę, pomóc sąsiadowi, zrobić zakupy chorej staruszce itd.
wnioski
miesiąc temu
W Holandii jest legalna prostytucja i to najlepsze co można było zrobić. Likwidacja w maksymalnym stopniu szarej strefy, a zarazem spore zyski dla państwa.
bETLcQTv
OgarnijcieSię
miesiąc temu
Prostytucja wszędzie powinna być nielegalna. Gdzie się pochowali wszyscy obrońcy praw człowieka? Sprzedaż swojego ciała w celu zaspokojenia czyjejś żądzy nigdy nie będzie czynem normalnym, godnym naśladowania. Czy ktoś oczekuje domów rozpusty w każdym mieście z normowanym godzinami pracy, kasą fiskalną itd? Nie,bo byłaby to zwykła sprzedaż! A sprzedawać człowieka jest pogwałceniem jego praw i wolności.
Ola
miesiąc temu
No i? Pianista też człowiek.
Aris
miesiąc temu
Prostytucja jest w Polsce legalna i warto o tym wiedzieć. Nielegalne jest tylko czerpanie korzyści z prostytucji przez inne osoby. Każda kobieta w Polsce może zarabiać na prostytucji, ale nikt nie ma prawa czerpać korzyści z jej pracy.
Bubek
miesiąc temu
Juz wiadomo na co przeznaczyl nagrody za konkurs ;)
Zygi
miesiąc temu
To jest chore,żeby karac
gość g1
miesiąc temu
...Oboje przyznali się do zarzucanych czynów: konkretnie prostytucji.....Jak to skomentować ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLcQUo
bETLcQUp
bETLcQUq
bETLcQUr
bETLcQUs
bETLcQTX