Ivy
|

TVN zawiesza KOLEJNE programy z powodu pandemii koronawirusa

142
Podziel się

W wiosennej ramówce zabraknie m.in. nowej "Chyłki", "Kuchennych rewolucji" i show Kuby Wojewódzkiego. Zamiast tego zobaczymy powtórki i filmy.

TVN zawiesza KOLEJNE programy z powodu pandemii koronawirusa
(East News)

Trwająca od kilku tygodni pandemia koronawirusa uderzyła we wszystkie gałęzie gospodarki. Nad wieloma przedsiębiorcami zawisło widmo bankructwa. Cierpi też branża rozrywkowa.

Stacje telewizyjne zawieszają emisję programów i seriali. Najwięcej produkcji wstrzymały Polsat i Telewizja Polska. Teraz podobne kroki podjął TVN. Niecały tydzień temu dyrektor działu PR Grupy TVN przekazała Wirtualnym Mediom, że "sytuacja jest na bieżąco analizowana" i decyzje są do niej dostosowywane. Najpierw zawieszono zdjęcia m.in. do Na Wspólnej i 19+.

Niestety z anteny znikną też inne tytuły, które miały być hitami wiosennej ramówki. Jak podają Wirtualne Media, od kwietnia nie zobaczymy nowych odcinków seriali Kod genetyczny, Chyłka - kasacja i Ukryta prawda oraz programów Co za tydzień, Kuchenne rewolucje, Superwizjer i Milionerzy - w zamian TVN wyemituje powtórki i filmy.

Kuba Wojewódzki, który jeszcze niedawno chwalił się, że jego program będzie realizowany bez udziału publiczności, także na jakiś czas zniknie z anteny.

W związku z pandemią koronawirusa musieliśmy wstrzymać niemal wszystkie nagrania (...) Musimy oszczędniej gospodarować już nagranymi programami, bo nie wiemy, jak szybko będziemy mogli wznowić nagrania, a nie chcielibyśmy w którymś momencie znaleźć się w sytuacji pustego magazynu (...) tak naprawdę nikt dziś nie umie powiedzieć, jak długo potrwa obecna sytuacja - mówi zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Lukę ma wypełnić m.in. Ślub od pierwszego wejrzenia, który zostanie przeniesiony z TVN7 na główną antenę. Bez zmian będzie emitowana Ameryka Express, a Dzień Dobry TVN i Uwaga będą realizowane "w warunkach szczególnej ostrożności". Ramówkę uzupełnią pasma z TVN24.

KOMENTARZE
(142)
same kłamstwa
2 tyg. temu
Niech odłączą same kłamstwa całą dobę czyli TVN24
TVN
2 tyg. temu
Panie dyrektorze Edwardzie M., co jeszcze w TVN robi p. Rusin, P. Sołtysik. Oni są irytujący. Niech Pan do odpocząć widzom od nich. Im tez się przyda dłuższy odpoczynek, emerytura
Lilo
2 tyg. temu
Nowy sezon Chylki jest na playerze cały Tylko że ludzie muszą wykupić dostęp A na TVN byłoby za darmo. Chodzi tylko o to by ludzi znudzonych powtorkami zmusić do kupowania abonamentu na ich player.pl. żerowanie na sytuacji, nic więcej:(
Leszek
2 tyg. temu
Może całą stacje tak? A zwłaszcza tvn 24 manipulacja i sianie paniki, agresji w takiej sytuacji jak wirus.
sKODa
2 tyg. temu
I co KODziarstwo teraz będzie oglądać? Ło boże boże
Najnowsze komentarze (142)
Grem
2 tyg. temu
Mogliby puścić jakąś telenowele a nie te badziewia :/
gość
2 tyg. temu
Jak dla mnie to cały ten antypolski TVN może się zamknąć na wieki. Powinni to sprzedać, a pieniądze zwrócić Polsce za te ukradzione w aferze fozz, za które powstała ta stacja Waltera i chłopców z(e) wsi.
erykolo
2 tyg. temu
POWINNI WSTRZYMAC-- kampanię pisowskiego prezydenta !!! i to natychniast !! jeżdzi po kraju i, opowiada głupoty-- jakby, to cokolwiek od niego zależało !!! Ludzie chorzy bez pracy, umieraja !!-- nie ma w szpitalach niczego w zapasie !!!--- A stary chory poseł kaczyński --- wybory będa i koniec !!!prezydent zupełnie podobny, do Maliniaka z czterdziestolatka--- identyczny, te same miny ! Co z tym naszym biednym krajem sie dzieje !!!????? Chyba, ze ten wirus zrobi jakis porzadek !!!!
olo
2 tyg. temu
Przynajmniej nie będzie nas straszyła, gruba i wulgarna p. Gesler-------- jako Jabba the Hutt !!!!
Gugu
2 tyg. temu
Gessler jest tak dobra że była by w stanie rozchulać knajpę nawet w kwarantannie
Jaa
2 tyg. temu
Ku...a ze nie zawiesił dziś "kawy na lawe" żenada olejnik na maksa...podla baba...i to nie jest hejt, tylko obiektywna ocena...ona tak kipi jadem do pisu ze jakby miala mozliwosc zabicia Jarka bez konsekwencji to by to zrobila
bbl
2 tyg. temu
wisi mi to, i tak nie oglądam tvn.
cadyk
2 tyg. temu
tvn zdycha???? fajnie i nareszcie
Ewa
2 tyg. temu
Kiedy ta kudłata baba przestanie mierzić swym widokiem?
aga
2 tyg. temu
czeklam na chylke bo nie mam dostepu do player. Teraz dla mnie tvn nie istnieje.
Omamo
2 tyg. temu
Trzeba było wirusa , doczekałem się
kubus
2 tyg. temu
fajnie a ja lubie Walic koni a
sdf
2 tyg. temu
Koronę Królów niech zaczną popuszczać.
ges
2 tyg. temu
powinna czasem umyć te kudły
...
Następna strona