Ivy
|

Ubawiony Kuba Wojewódzki w maseczce zaprasza na swój show bez udziału publiczności: "Będę musiał zacząć zachowywać się jak w seksie"

118
Podziel się

Showman zapozował do zdjęcia z "wodzianką" Angeliką. Na pytanie internautów, czemu modelka nie ma maseczki ochronnej, odpowiedział kolejnym "zabawnym" żartem.

Ubawiony Kuba Wojewódzki w maseczce zaprasza na swój show bez udziału publiczności: "Będę musiał zacząć zachowywać się jak w seksie"
(Instagram)

Od kilku tygodni na świecie szaleje epidemia koronawirusa. Z powodu zamknięcia sklepów, ośrodków kulturalnych, sportowych i punktów gastronomicznych wielu ludzi straciło dochód, a firmom grozi bankructwo. Obecna sytuacja dotknęła także branżę rozrywkową.

Kryzys nie omija mediów. Stacje telewizyjne wstrzymują kręcenie nowych odcinków programów i seriali. W TVN-ie zawieszono zdjęcia m.in. do Na Wspólnej i 19+. Dyrektor działu PR Grupy TVN przekazała Wirtualnym Mediom, że sytuacja jest na bieżąco analizowana.

Najwyraźniej z analiz wynikło, że nie ma potrzeby rezygnować z show Kuby Wojewódzkiego. Zdjęcia do kolejnych odcinków będą się jednak odbywać bez udziału publiczności. Z tej okazji prowadzący pokusił się na Instagramie o "żart".

Dziś po raz pierwszy od 18 lat gramy bez publiczności. Będę musiał zacząć zachowywać się jak w seksie. Wyobrazić sobie, że nie jestem w tym sam... – napisał.

Do wpisu Kuba dołączył zdjęcie, na którym pozuje w maseczce z "wodzianką" Angeliką. Internautów zaniepokoił brak podobnej maski na twarzy modelki.

A czemu dziewczyna bez maski? - pytają.

Bo ma 12 lat - odpowiedział Kuba, nawiązując zapewne do tego, że dzieci rzadziej chorują na Covid-19.

Bawią Was żarty "króla TVN-u"?

KOMENTARZE
(118)
Gość
3 tyg. temu
" Był jeszcze jeden znany klient. On jest sławnym showmanem w telewizji. Ma własny program. Zdziwiłem się nawet trochę, bo na plotkarskich portalach jest mnóstwo opowieści o jego romansach z kobietami. Byłem u niego w apartamencie na Powiślu, ale nie zostałem wybrany. – Jak to wybrany? – Tam był u niego taki mały casting. Pojechałem z dwoma kolegami. I on wybrał jednego z nich. – Klienci pytają, ile macie lat? Sprawdzają wam dowody? – Nie żartujcie! Im młodszy chłopiec, tym ma większe wzięcie."
Nick
3 tyg. temu
To już czas na emeryturę.Niestety im dłużej w mediach tymbardziej rozpaczliwie chce być zabawny i tymbardziej jest...żałosny.
Nula
3 tyg. temu
Ale w seksie gejowskim chyba,bo Wlodek to gej,ktiry panicznie boi się ,że to się wyda.
fotel
3 tyg. temu
Odleciał ze starości
Autor vidmo
3 tyg. temu
Rozpędz się a ściana sama cię znajdzię Kubusiu!
Najnowsze komentarze (118)
gosc
2 tyg. temu
po co piszecie o tym starym pedale
Aga
3 tyg. temu
Nie stać Cię na lepszy model 😀😀
Lucjan666
3 tyg. temu
To on z Kamelem juz nie jest ?
Lucjan
3 tyg. temu
Pocieszny dziadzio 😂😂🤣🤣
lopis
3 tyg. temu
Jaka telewizja taki celebryta i poziom żartów
antyfan
3 tyg. temu
stary i sądząc z "żartu", nadal niezbyt mądry.
masia
3 tyg. temu
Panie Kubo, Czy zamierza Pan poruszyć temat zagrożenia koronawirusem? Jeśli tak, to proszę próbować uzmysłowić tym ludziom, którzy wciąż postępują niefrasobliwie, że obecnie świat jest jednym wielkim polem minowym. Kto nie musi, to dobrowolnie nie powinien wchodzić na to pole, bo nie wiadomo czy nie wpadnie na minę. Odseparowanie się od innych w domach jest jedynym pewnym sposobem, że nie nadepnie się na tę minę. Nie wychodźmy na zewnątrz z byle powodu! Nie jesteśmy saperami (jak np. lekarze). Zresztą oni też giną. pozdrawiam M.
Agata
3 tyg. temu
Oglądałam odcinek z Ralphem Kaminskim, ze względu na Ralpha. Głupkowate żarty Kupy, to krzyczenie, przerywanie, upajanie się własna zajebistością, to było mega słabe. Dobrze, że Ralph był sobą i wyszedł z tej żenady obronną ręką.
Ola
3 tyg. temu
Strasznie spuchniety pysk ma od picia czy tam botoksow albo i od picia i botoksow
oskar..rudy
3 tyg. temu
kolega polanskiego
loki
3 tyg. temu
Nie wiem dlaczego ale ja tego gościa nie trawię, typowy karierowicz przełomu lat 80 i 90-tych, którzy na niczym się nie znają poza kombinowaniem.
Dorian-Gej
3 tyg. temu
Osobnik, który w tym wieku, farbuje włosy, jest żałosny..
Bnic
3 tyg. temu
Jak Dlugo taki Pusty Dzban bedzie w Telewizji po 1Angielski Uczyc sie bo to Wstyd aby Prowadzacy ,dzisjaj program nie znal tego jezyka. Po za tym Geba ..........?hahahi.
Zenio
3 tyg. temu
Coraz brzydsze te baby ma w programie zero naturalności jak trans
Kotwic
3 tyg. temu
Ma wyczucie, lekarze ledwo dysza, bogaci z innych krajow pomagają, przekazuja srodki do walki z koronawirusem a tu taka egoistyczna zalosna lanserka..
J.....
3 tyg. temu
Żałosny...
Kasia
3 tyg. temu
A mi to żal tak po ludzku jest samotny nie ma dzieci a jego mama wnuków przyjaciele sprzedaliby to za kilka groszy co w życiu osiągnął nic tak naprawdę wartościowego nie dowalajcie mu
michal
3 tyg. temu
Serio sie zastanawiam, czy to jeszcze ktoś ogląda.
Kubuś
3 tyg. temu
Ty gawędziarzu,
yolo
3 tyg. temu
a ja na przekór wszystkim- Kuba, uwielbiam Cię! Nie zmieniaj się!
dominik
3 tyg. temu
chcialby uchodzic za ekscebtrycznego intelektualiste robiac aure w okol siebie niczym "W. Allen" ale jest wypalonym.kolesiem z nudbym programem... przeciez tego noe da sie ogladac podobnie jak juz pod koniec na sile staral sie byc interesujacy Majewski... trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc... Majewski nie wiedzial, Wojewodzki nie dopuszcza do siebie tej mysli... zenada
gratulacje
3 tyg. temu
Pogratulawać mu dwunastoletnich rozmówczyń, obserwatorek, fanek i instagramowych konkurentek.
Del
3 tyg. temu
Tego starego pierdzirla już całkiem powaliło ,kto go ogląda ?!!!
kkk
3 tyg. temu
Widać że nic innego nie robi tylko męczy kapucyna.
...
Następna strona