Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Tygodnik donosi, że Edyta Górniak i Rafał Brzozowski w ostatnim czasie ZBLIŻYLI się do siebie. "Jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną"

102
Podziel się:

Edyta Górniak przeżyła wiele związków, które rozwijały się na oczach całej Polski. W ostatnim czasie spekuluje się o jej zażyłości z Rafałem Brzozowskim. Podobno znów zbliżyli się do siebie dzięki wspólnej pracy na planie talent show.

Tygodnik donosi, że Edyta Górniak i Rafał Brzozowski w ostatnim czasie ZBLIŻYLI się do siebie. "Jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną"
Edyta Górniak i Rafał Brzozowski znają się od lat. W ostatnim czasie ich relacja pogłębiła się (AKPA)

Życie miłosne Edyty Górniak byłoby świetnym materiałem na filmowy melodramat z elementami komedii romantycznej. W latach 90. wokalistka była jedną z najjaśniejszych polskich gwiazd, której miłosne podboje były opisywane na łamach dopiero raczkujących na rynku prasowym kolorowych magazynów. Chętnie zgadzała się na sesje okładkowe i wspólne wywiady z partnerami, wśród których warto wyróżnić m.in. Roberta Kozyrę, Piotra Kraśkę czy Dariusza Kordka.

W ostatnim czasie zdecydowanie ucichło na temat jej bliższych relacji damsko-męskich. Gwiazda skupiała się bardziej na analizowaniu swoich poprzednich związków, wyznając m.in. że jej były mąż i ojciec Allanka, Dariusz Krupa, dopuścił się wobec niej przemocy ekonomicznej, pozbawiając ją dostępu do konta, na które spływały środki z jej honorariów. Z drugiej strony w dobrym tonie odniosła się do 4-letniej znajomości z prawnikiem Piotrem Schrammem, który podobno jako jedyny z jej dotychczasowych partnerów w pełni rozumiał potrzeby Edzi. Jak wiadomo, nie należy to do najłatwiejszych zadań.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: TYLKO U NAS! Marcin Hakiel otworzył się na temat nowej miłości

Edyta Górniak nawiązała głębszą relację z Rafałem Brzozowskim. Czy będzie z tego coś więcej?

Migająca się od koncertów i wydania płyty artystka ponownie wystawiła cierpliwość swoich fanów na próbę, przyjmując zaproszenie do nowego programu Telewizji Polskiej "Rytmy Dwójki". W muzycznym show bierze udział 8 gwiazd polskiej sceny muzycznej, które co tydzień występują w zmienionych duetach, wykonując największe przeboje sprzed lat. Oprócz wokalistki i trenerów obecnego sezonu "The Voice of Poland" skład show zasilają Natasza Urbańska, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik z grupy Pectus oraz Rafał Brzozowski.

Tygodnik "Na Żywo" twierdzi, że wykonawca przeboju "Tak blisko" podobno zawrócił Edycie w głowie. Informatorzy zdradzili, że wielogodzinne nagrania odcinków muzycznej propozycji TVP wyraźnie zbliżyły artystów do siebie.

Edyta ucieszyła się, że znalazł się tam też Rafał. Ona naprawdę bardzo go lubi. Jest nim wręcz oczarowana. Za kulisami trzymali się razem - donosi brukowiec.

Górniak została wprost zapytana o łączące ich stosunki. Artystka nie mogła nachwalić się Brzozowskiego, podkreślając jego uczynność i silne wsparcie jakiego potrzebowała, gdy wdała się w konflikt z innym uczestnikiem "Rytmów Dwójki".

Przyznam szczerze, że w naszej branży mało jest tak życzliwych ludzi jak Rafał Brzozowski. Życzliwość i normalność wciąż są na wagę złota w świecie, który bezmyślnie niszczymy. Zdarzają się jednak perły, które nie patrzą na nikogo jak na konkurencję. Które potrafią słuchać i są chętne do pomocy - opowiedziała w rozmowie z "Na Żywo".

Przy okazji wspomniała też o wizualnych walorach współuczestnika show.

Oczywiście jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Także szarmanckim i ujmującym. Trudno się czasem nie zarumienić - zalotnie dodała Edyta Górniak.

Myślicie, że ta relacja może jeszcze bardziej się rozwinąć?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
Pogo
7 miesięcy temu
Ewidentnie ten sam poziom lewitacji i wibracji. Powodzenia.
Lola
7 miesięcy temu
Byłaby hitowa para :D
O taaak
7 miesięcy temu
Mają podobny poziom intelektualny 😁 a to ważne
Lolek
7 miesięcy temu
A to coś dziwnego, że mężczyzna z kobietą tworzą relację?
add
7 miesięcy temu
zawsze miała dziwny gust
Najnowsze komentarze (102)
Graz
5 miesięcy temu
Sukcesow zycze
Krystyna N.
7 miesięcy temu
Czytam te doniesienia, ponieważ śledzę karierę muzyczno- wokalną Pana Rafała Brzozowskiego w której występują też programy wspólne z innymi wokalistami/ tkami.Jestem jednak zaskoczona tak łatwymi skojarzeniami zawodowych stosunków z intymnymi .Czy nie znacie Państwo niezobowiązujących przyjaźni między kobietą i mężczyzną ?
Ola
7 miesięcy temu
Szkoda takiego fajnego chlopa. Ale cóż to ludzie dorośli wiedzą co robią. Nie wydaje miie żeby to była para roku. Chyba jeśli o płytki w internecie. To oczywiście jak najbardziej. Ale chyba nie na tym rzecz polega
róża
7 miesięcy temu
Od zawsze lubię EDYTĘ . Rafał jest moim idolem...bardzo im kibicuję , bo taka para jak diva i bardzo elegancki męzczyzna utalentowany muzycznie i nie tylko....no no ...
Coooo
7 miesięcy temu
To on nie jest vi ciepły?
aaneta028@gma...
7 miesięcy temu
jak bym mogła poradzić to ciężko mi powiedzieć ale obawiałabym się że mogę drugą osobę zranić nie pakowałabym się na miejscu Edzi w ten związek bo nie wiedziałabym czy to jest dobry wybór. Jak bym miała poradzić to bym się najpierw zastanowiła.
Brygida
7 miesięcy temu
Czy od razu muszą być parą? Czasem wystarczy dobra relacja,zrozumienie i wspólne rozmowy.Edycie imponuje facet dobrze ubrany, który zna zasady kultury i potrafi się właściwie zachować.Może młodzi uważają, że maniery są zbyteczne, ale ja akurat rozumiem że tacy mężczyźni mogą się podobać
E tam
7 miesięcy temu
Dla niej to kazdego szkoda.
Wow
7 miesięcy temu
Pasują do siebie ona diwa on śpiewak !!! Idealna para roku
ocena
7 miesięcy temu
Sądzę, że pasują do siebie
🍀🍀🍀
7 miesięcy temu
Młodszy Przyda mu się starsza ustawiona koleżanka
Patriota
7 miesięcy temu
Jestem z nas dumna Polacy! Jesteśmy bardzo mądrym narodem, cenimy nasza tradycje i kulturę, mamy zasady moralne. Dzięki temu nigdy nie zginiemy i dlatego właśnie mimio iż przez 123 lata nie było nas na mapach świata- przetrwaliśmy
Tom
7 miesięcy temu
A mi się cały czas wydaje, że on jest ciepły. Serio!
Sąsiadka
7 miesięcy temu
Rafał Kielce pamiętają - a szczególnie jedno osiedle 👁️🤪🤭
...
Następna strona