TYLKO NA PUDELKU: Doda odpowiada na zarzut Woźniak-Starak, że jest "kłamczuchą": "WYSTARCZY PRZECZYTAĆ AKTA SPRZED 10 LAT" (FOTO)
Odżył konflikt na linii Doda - Agnieszka Woźniak-Starak. Piosenkarka twierdzi, że podczas słynnej konfrontacji w chorzowskiej toalecie została sprowokowana przez dziennikarkę, która miała jej obiecać, że "z twoimi rodzicami to dopiero początek". Woźniak-Starak w odpowiedzi nazwała Dodę "kłamczuchą". Teraz przyszedł czas na ripostę piosenkarki.
Na nowo odżył konflikt Dody i Agnieszki Woźniak-Starak. Piosenkarka i dziennikarka miały ze sobą na pieńku przez materiały o życiu prywatnym rodziców Dody emitowane w programie "Na Językach", który prowadziła Agnieszka. W lutym 2014 obie panie spotkały się na after party gali "Niegrzeczni" w jednym z klubów w Chorzowie, gdzie doszło pomiędzy nimi do konfrontacji - dziennikarka zarzuciła Rabczewskiej napaść i oskarżyła ją o pobicie, a sprawa trafiła do sądu. W marcu 2016 roku sąd I instancji skazał Dorotę na prace społeczne, jednak w październiku tego samego roku Sąd Apelacyjny umorzył sprawę, uchylając tym samym wyrok z marca.
Doda wróciła pamięcią do tego incydentu w najnowszym wywiadzie dla Wirtualnej Polski, gdzie ujawniła kulisy starcia. Zdaniem Rabczewskiej, Woźniak-Starak miała ją sprowokować słownie "obiecując", że "z twoimi rodzicami to dopiero początek".
(Wściekłość i emocje - przyp. red.) były wymierzone w Agnieszkę Szulim, bo poszłyśmy do łazienki i ona mi mówi, że "z twoimi rodzicami to dopiero początek". No to sorry, ale nie. Chciałabym, żeby to było w Amazonie (serialu dokumentalnym Dody - przyp. red.), ale to wycięli. Mimo że było to w moich zeznaniach, na sprawie, wśród świadków - wycięli to
Doda o słynnej szarpaninie w toalecie z Agnieszką Szulim: "Powiedziała mi: "Z TWOIMI RODZICAMI TO DOPIERO POCZĄTEK"
Doda odpowiada Agnieszce Woźniak-Starak
Na reakcję Agnieszki Woźniak-Starak nie trzeba było czekać długo. Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie fragment artykułu Pudelka ze wspomnianą wypowiedzią Dody i okrasiła go wymownym podpisem, wprost zarzucając jej kłamstwo.
Dorota, oficjalnie jesteś największą kłamczuchą, jaką świat widział. Tyle ode mnie
Co na to Doda? W rozmowie z Pudelkiem piosenkarka powołuje się na akta sprawy o pobicie, którą wytoczyła jej Woźniak-Starak.
Moje słowa są zbędne. Wystarczy przeczytać akta sprzed 10 lat
W dołączonych przez Dodę fragmentach akt sprawy znajduje się urywek zeznań piosenkarki, gdzie oskarża Agnieszkę o wypowiedzenie cytowanych przez nią później słów o grożeniu w toalecie.
Agnieszka powiedziała, że z moimi rodzicami to dopiero początek. Chodziło jej o to, że jeszcze bardziej będzie ich obrażać w programie
Myślicie, że dojdą kiedyś do porozumienia co do tego, co naprawdę wydarzyło się w Chorzowie?
Zobacz także: Doda entuzjastycznie o związku Majdana i Rozenek. "Idealnie do siebie pasują. TRAFIŁ SWÓJ NA SWEGO" (WIDEO)