Droppa
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak komentuje muzyczny debiut Allanka: "Bardzo się cieszę, że od tego nie odszedł"

64
Podziel się

Allan zaczął tworzyć pod pseudonimem "Martwa Głowa". Czy oczko w głowie Edzi pójdzie w ślady mamy i spróbuje swoich sił na Eurowizji?

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak komentuje muzyczny debiut Allanka: "Bardzo się cieszę, że od tego nie odszedł"
(fot. ONS)

Tak to już w tym show biznesie bywa, że dzieci gwiazd stosunkowo często decydują się pójść w ślady swych znanych rodziców. Trudno się w sumie dziwić, biorąc pod uwagę, że niektóre z nich dorastały z obiektywami aparatów wycelowanymi w kołyskę. Jeszcze niedawno przerwać ten błędny krąg walki o atencję próbował Allan Krupa - syn Edyty Górniak, który zapragnął związać swoją przyszłość z polskim wojskiem. W jego duszy nadal wybrzmiewa jednak pierwiastek urodzonego artysty, dlatego 15-latek postanowił pogodzić bieganie z karabinem w moro z tworzeniem tzw. "bangerów" na konsolecie.

W ostatni piątek światło dzienne ujrzało pierwsze dzieło Allanka występującego obecnie pod jakże złowieszczym pseudonimem DeadHead. Kawałek Feelin' Me nagrano we współpracy z niejakim Norbertem Legieciem, którego Krupa zapoznał w trakcie pobytu w Krakowie. Legieć nosi się ponoć z zamiarem wystartowania jako polski reprezentant w przyszłorocznym konkursie Eurowizji, więc to najwyższa pora podpiąć się pod kogoś z nazwiskiem, aby narobić wokół własnej twórczości nieco szumu.

Trzymamy tylko kciuki, aby ambitnych planów 16-latka nie pokrzyżowała Edyta, która bądź co bądź jest nieco wyczulona na punkcie piratów drogowych i mogłoby się jej nie spodobać, że w swoim najnowszym teledysku chłopak rozbija się po Hiszpanii kabrioletem (na Półwyspie Iberyjskim można legalnie prowadzić dopiero od 18 roku życia). Naturalnie, dla początkującego muzyka zamknięto najpewniej kawałek drogi, po której się przemieszczał, jednak po co dawać zły przykład swoim z pewnością bardzo młodym fanom?

Póki co Edyta jest jednak w skowronkach. Gwiazda niezwykle cieszy się z muzykalnych odkryć Allanka vel DeadHeada, czym podzieliła się w rozmowie z Pudelkiem.

"Bardzo się cieszę, że Allan nie odszedł zupełnie od muzyki mimo tak wielu obowiązków szkolnych. Cieszę się także z jego wieloletniej przyjaźni z Norbertem, bo to bardzo wartościowy i bardzo zdolny młody chłopak" - napisała w wiadomości do naszej redakcji.

KOMENTARZE
(64)
Rew
3 miesiące temu
Wydaje mi się, ze ta kobieta jest tak absorbująca, męcząca i sztuczna, ze nie idzie z nią stworzyć dłuższej relacji czy to partnerskiej czy zwykłego koleżeństwa
sweet
3 miesiące temu
keanu reeves sie żeni!
Loja
3 miesiące temu
Miejmy nadzieję że syn w przrci do mamy zda maturę
Omg
3 miesiące temu
Toć ona oczu nie ma od tego botoxu
czsz
3 miesiące temu
tworzy pod pseudonimem "Martwa Głowa". Ha, ha,ha… PRAWDA. Mamusia ma chyba też taki pseudonim?
Najnowsze komentarze (64)
gość
2 miesiące temu
nie wiem czy mam się z tym pogodzić, że ważę 110 kg, mam 36 lat i jeszcze sporo życia przede mną, miałam depresję, ale się podźwignęłam, bo biorę leki: Pregabalinę, Elicea i fluanxol, dzięki czemu mogę chodzić do pracy.
Edi Górniak
3 miesiące temu
Edyta Górniak
Edi
3 miesiące temu
Edyta Górniak jest bardzo fajna
Gosc
3 miesiące temu
GOrniak wyglada jak Mongolka .
Ania
3 miesiące temu
beznadziejna osoba , wychowa synalka nacjonalistę ! Jej się nie da oglądać , a tym bardziej słuchać!
Wielki stach
3 miesiące temu
Po co promujecie ma dz i arów???
facet 35
3 miesiące temu
Męcząca kobieta z rozumem nastolatki.
Ewa T
3 miesiące temu
Edyta Górniak pięknie śpiewa , i tylko powinna śpiewać !!!!!!
Asia
3 miesiące temu
Po cholere pchala sie do tego programu okazalo sie ze jest glupiutka i byle jaka zero klasy. A zwa ja Diwa hehe😃😃😃😃😃😃
Rita
3 miesiące temu
A gdyby tak oboje w duecie Martwy Intelekt ?
Lila
3 miesiące temu
Oj Alanek
Alka
3 miesiące temu
Najwyzej punktowana Polka na Eurowizii jest nie Gorniak a Roxana Węgiel Gorniak nie wygrala Roxana wygrała.
Ewa
3 miesiące temu
Ta relacja matka syn nie jest nieco dziwna i dwu znaczna
Mam
3 miesiące temu
Ten jej syn jest dojrzalszy od matki
...
Następna strona