Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

TYLKO NA PUDELKU: Gwiazdy Polsatu były "ZAŻENOWANE angażem" Wiktorii Gąsiewskiej do imprezy sylwestrowej: "Nikt nie chciał z nią rozmawiać"

1049
Podziel się:

Biorące udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów znane twarze celowo unikały Wiktorii Gąsiewskiej, dając do zrozumienia, że opowiadają się po stronie Adama Zdrójkowskiego...

TYLKO NA PUDELKU: Gwiazdy Polsatu były "ZAŻENOWANE angażem" Wiktorii Gąsiewskiej do imprezy sylwestrowej: "Nikt nie chciał z nią rozmawiać"
Ekipa Polsatu otwarcie trzyma stronę Adama Zdrójkowskiego (AKPA)

Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego było jednym z głośniejszych w minionym roku. To, że ta dwójka nie jest już razem, wyszło przy okazji after party po finale "Tańca z Gwiazdami", gdy to aktorka obściskiwała się i chodziła za rękę z jednym z tancerzy. Adam nie ukrywał, że zachowanie wieloletniej miłości było dla niego ogromnym ciosem...

Choć jak dotąd z wiadomych względów ekspartnerzy starali się wzajemnie unikać, noc sylwestrową przyszło im spędzać razem. Wszystko za sprawą zobowiązań zawodowych związanych z prowadzeniem sylwestra Polsatu.

Jak można wywnioskować ze zdjęć opublikowanych przez obecnych na imprezie stacji celebrytów, Gąsiewska została nieco wykluczona z zabawy w gronie polsatowskiej ekipy. W odróżnieniu od Zdrójkowskiego nie widać jej na grupowych fotografiach między innymi z Krzysztofem Ibiszem czy Marceliną Zawadzką...

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska z rozrzewnieniem o początkach kariery: "Janusz Gajos traktował mnie na planie jak swoją wnuczkę"

Informacje te potwierdziła w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji, twierdząc, że związane z Polsatem znane twarze otwarcie opowiadają się po stronie Adama.

Wszyscy byli doskonale zorientowani w sytuacji i jednogłośnie stwierdzili, że zachowanie Wiktorii względem Adama było karygodne - dowiadujemy się.

Co więcej, w stacji dużo mówi się ponoć o tym, że 22-latka od początku nie miała względem aktora szczerych intencji, a kierowała nią jedynie chęć zaistnienia w show biznesie.

Plotkowano, że będąc jeszcze nastolatką, wybiła się na jego plecach. (...) Wszystko byle tylko otrzymywać angaże do reklam lub innych produkcji telewizyjnych.

Nasz informator ujawnia, że w odróżnieniu od Gąsiewskiej, 21-latek miał względem niej bardzo poważne plany.

Adam naprawdę bardzo to przeżył. Szczerze kochał Wiktorię, planował z nią wspólną przyszłość. Po jej skandalicznym zachowaniu stracił wiarę w miłość, aktualnie nie wie, czy będzie jeszcze w stanie komukolwiek zaufać. (...) - twierdzi.

Zdrójkowski od początku mógł liczyć na wsparcie nie tylko ze strony najbliższych, ale i współpracowników. Spora część zaangażowanych w tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów osób była wyraźnie zirytowana tym, że Wiktorię w ogóle zaangażowano i nie zamierzała tego ukrywać.

Znajomi i przyjaciele z jego otoczenia cały czas go wspierają. Nie inaczej było również podczas gali sylwestrowej. Większość osób, która współprowadziła koncert, była zażenowana angażem Wiktorii do przedsięwzięcia. Nikt nie chciał z nią rozmawiać, widać było, że snuje się jak widmo gdzieś za kulisami. Próbowała rozmawiać z operatorami kamer, ale ewidentnie nie mogła odnaleźć się na gali - relacjonuje źródło.

Jesteście pod wrażeniem panującej w Polsacie "solidarności"?

Zobacz także: Lewandowska jest zmęczona, Wojewódzki ma obsesję, a Pudelek wysyła Oliwkę Brazil na Eurowizję
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1049)
A.
5 miesięcy temu
Szkoda, że Kozidrakową tak nie byli zażenowani. 😅😅
Celeby
5 miesięcy temu
Hehe nasze turbo moralne i etyczne gwiazdy.... Trzymaj sie Viki - i to przetrwasz
Hhh
5 miesięcy temu
Okropne. Też kiedyś spotkało mnie coś podobnego - odtrącenie przez wspólnych znajomych po rozstaniu, mimo że to koleś był *****. Ale nie chciałam wszystkim opowiadać o szczegółach i powodach, bo było to zbyt osobiste, przez co nie mogłam się bronić.
Mimi
5 miesięcy temu
To trochę chore, nie za bardzo się wczuli?
Jak gardias
5 miesięcy temu
kopnęła w d. męża po tańcu z gwiazdami to było OK rozumiem ? Wtedy nikt nie przejmował się zranionym człowiekiem bo był z poza układu ?
Najnowsze komentarze (1049)
Wera
4 miesiące temu
Oczywiście zostawił ja jak się dowiedział o innych kolegach, pewnie już tego nie wytrzymał
Asd
4 miesiące temu
Niestety jeżeli ktoś nie dba o opinie to musi się liczyć z konsekwencjami. Wiktoria ma przyjaciół płci męskiej gdzie potajemnie się z nimi spotyka
mmmm
4 miesiące temu
"wybiła się na jego plecach"??? BZDURA!!!! Ona od dzieciństwa gra w filmach, KATYŃ, u Kolskiego!
Irka
4 miesiące temu
Zazdrośnicy!
maximus
4 miesiące temu
Bardzo mi się podoba ta dziewoja ale mówić po Polsku to ona nie potrafi - kłania się gramatyka
kasia
5 miesięcy temu
Jesteśmy zażenowani wpieprzaniem się w sprawy prywatne młodych ludzi. Zdrójkowski też nie jest w porządku, że pozwolił włazić w swoje życie z butami. Dwoje 20-letnich dzieciaków, mają czas na poważne wybory.
wieloszczet
5 miesięcy temu
p... aradne...., co komu do osobistych spraw, tłum p...opieraczy co ma do prywatnych relacji osób pełnoletnich, każdy człowiek ma swoje życie, można rozpaczać, formy dowolne, ale żeby kształceni w publicznych szkołach w okazywaniu miłosierdzia okazywali pogardę dla wolności wyboru nieswojego partnera!? SZOK... brakuje tylko cyferek z konta bankowego, kto ile wydał...na rozpustne życie? servusy... z magla
Olo
5 miesięcy temu
Co nas to obchodzi...
Oko
5 miesięcy temu
Piękna jest miłość co roku .
Ania
5 miesięcy temu
Może się po prostu miłość skończyła więc zerwała!!! Przecież to dzieciak jeszcze,ani studia skończone nie mają,i Wielka obraża!! A Ibisz zostawiał nie tylko same żony, bo każda z dzieckiem była i to było ok ???? A teraz na mlodych dzieciakacj jeszcze żółtodziobach sie użalaja bo zerwali !!!!! Ci z polsatu niech na siebie lepiej spojrzą ilu każdy już zmienił!!! FUJ !!
ERM
5 miesięcy temu
Sama się nie zaangażowała. Nie ona jedna się rozstała z facetem (a właściwie chłopczykiem) i o co to oburzenie?! Bo 21-letni chłopak chciał się żenić?! No bez przesady.
🐐🐐🐐
5 miesięcy temu
Nie rozumiem ....dlaczego Pani Marcelina nie spędziła Sylwestra w celi...nikt chyba nie ma wątpliwości że jest winna ...za bajki które opowiada to szarego człowieka już dawno by skazano...gdzie jest nasze prawo ...wstyd z TVP ja wyrzucili bo nie wypada oszustke trzymać to w Polsacie zatrudnili...ludzie to jest kpina ...A Ona ma się dobrze i pluje ludzią uczciwym w twarz!!!!
Monia
5 miesięcy temu
A co ich to obchodzi ???widocznie coś nie grało w związku to odeszła….a przepraszam pan Ibisz to już którą żonę ma bo się pogubiłam…A Marcelina i cała reszta to niby taka święta?
wazz
5 miesięcy temu
buahaha, przeciez to byl zwykly medialny zwiazek ,(jakich mnostwo w tym biznesie), ktorego jedynym celem byl lans i zarabianie kasy, kto uwierzy w te bzdury o zaangazowaniu, czy ostracyzmie wobec zezulki. co do lansu i kasy - to, jak widac "rozstanie" to kolejny etap lansu i hajsu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie