Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

TYLKO NA PUDELKU: Jakub Gąsowski też miał wystąpić w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! I on uniósł się honorem?

399
Podziel się:

Udało nam się ustalić, że Jakub Gąsowski niemal w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Decyzja miała być podyktowana głośnym odejściem z programu jego ojca, Piotra Gąsowskiego.

TYLKO NA PUDELKU: Jakub Gąsowski też miał wystąpić w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! I on uniósł się honorem?
Jakub Gąsowski zrezygnował z udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (AKPA, Instagram)

Wraz z przejęciem władzy przez Edwarda Miszczaka, w Polsacie rozpoczęła się prawdziwa rewolucja. Posady we flagowym programie stacji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" stracili już Michał Wiśniewski oraz Katarzyna Skrzynecka. Ta decyzja pociągnęła za sobą kolejne wielkie zmiany: w geście solidarności z przyjaciółką z programem pożegnał się także Piotr Gąsowski, który od początku istnienia show był jego prowadzącym.

Mówi się często: "czas na zmiany"… Podziękowano Kasi, to ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… Za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… Obawiam się, iż bez Ciebie ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, "nieznajomą twarz"! (... ) Odchodzę wraz z Tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim twórcom i współtwórcom tego przepięknego programu - oświadczył Piotr Gąsowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odmrożony penis księcia Harry'ego i Roxie w roli macochy

Informator Pudelka, współpracujący przy produkcji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zdradził, że z odejściem Piotra Gąsowskiego narodziła się jeszcze jedna decyzja. Okazuje się, że uczestnikiem kolejnej edycji programu miał być syn dziennikarza, Jakub Gąsowski. Młody aktor, który podobno przeszedł już etap negocjacji umowy, miał zrezygnować z udziału w show w ostatniej chwili.

Jakuba od występu w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dzieliło właściwie podpisanie wynegocjowanej wcześniej umowy. Gąsowski junior w ostatniej chwili zrezygnował, zasłaniając się innymi zobowiązaniami. Rzeczywiście, program taki jak "TTBZ" wymaga dużych nakładów pracy i dostępności czasowej, ale wcześniej zdawało się to Kubie zupełnie nie przeszkadzać - opisuje nam osoba pracująca przy produkcji programu.

Według naszego informatora, nagła rezygnacja Jakuba Gąsowskiego musiała być powiązana z niespodziewanym odejściem jego ojca. Najwidoczniej i on "uniósł się honorem"...

Dopiero gdy okazało się, że z programem pożegnał się jego ojciec, współprowadzący show od początku, 27-latek zaczął mieć wątpliwości. Piotr zawsze wspierał artystyczne zapędy syna i z dumą chwalił się jego sukcesami. Być może więc Kuba uznał, że teraz to on uniesie się honorem, podobnie jak wcześniej jego ojciec i w ten sposób wyrazi swoją solidarność. To niewątpliwie piękny gest, ale nie wiem, czy okaże się słusznym krokiem w karierze młodego aktora, bo udział we flagowym show Polsatu mógłby zagwarantować mu nie tylko wielką popularność, ale i nowe oferty pracy - zauważa informator.

Dobrze postąpił?

Przypomnijmy, że Katarzyna Skrzynecka nie chce do tej pory mówić źle o stacji, w której przepracowała tyle lat: Katarzyna Skrzynecka u Magdy Mołek KOMENTUJE ZWOLNIENIE z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! "Mnie nie było dane poznać powodów decyzji..."

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(399)
Panielitosci
rok temu
Nepodzieciak się oburzył? Nie szkodzi, rodzice gdzieś indziej fuchę zalatwia
Anka
rok temu
Jakies kasty rodzinne… kto chce ich oglądać nie rozumiem
Uhb
rok temu
Rzygać się od tego nepotyzmu na każdym kroku.
ewa
rok temu
Wszystkie dzieci -starszych aktorów, którzy są aktorami---to wielka porażka !!! Po prostu, zamiast zadziwiać--straszą !!! ( corka Lindy, córka Pazury, córka Zborowskiego, syn Gąsowskiego....etc.. ????!!!!)
zibi
rok temu
A co to k... monarchia dziedziczna ???
Najnowsze komentarze (399)
Asia
rok temu
Grubas się oburzył i jeszcze próbuje tłumaczyć znaczenia słowa „hejter”, którego nie rozumie. Stwierdzenie faktu, że jest to nepotyzm nie jest jeszcze hejtem.
ola
rok temu
Starzy aktorzy-- błagamy-- nie róbcie na siłę aktorów ze swoich dzieci !!!!!! Przykłady-- córka p. Zborowskiego, córka p. Lindy. starsza córka Pazury....syn Gąsowskiego... Tragedia !!!!
xxz
rok temu
tyle, że stary Gąsowski również został zwolniony.. i to przed skrzynecką. brednie opowiada, jakoby to się uniósł honorem buahaha
nana
rok temu
Od 20 lat te same twarze.. nudne to
Betty
rok temu
Przecież nikt nie mówił że będą jurorami dożywotnio. Szkoda mi tylko Wiśni, bo jako jedyny mówił prawdę, Skrzynka tak słodziła aż zęby bolały.
Robert
rok temu
No to lecimy - rody młynarskich, lubaszenków , Górniaki , Dowbory ( jaskrawe wręcz ) Damięccy, Olbrychscy, stuhr- owie , itd... lista jeszcze długa . I jeśli nawet w niektórych wypadkach ta zmiana pokoleniowa jest znośna to są przypadki że patrzeć nie można . Nepotyzm i kunktatorstwo wówczas gra pierwsze skrzypce .
Polak
rok temu
Miszczak zrobi z Polsatu dno jak z TVN-u, tam to już nie ma co oglądać i to samo robi się w Polsacie, zresztą skończyć z tańcem z gwiazdami, bo teraz bardziej znani są Ci tancerze niż te pseudo gwiazdki
JakŻyćMateusz...
rok temu
To ja, solidaryzując się z wyrzuconymi, również rezygnuję z ewentualnego uczestnictwa w tym programie. Polsat proszę nie o nie wysyłanie mi zaproszenia, bo i tak nie wystąpię. Jeszcze nie jestem celebrytą, ale ktonwie co będzie za parę lat...
Wesołek
rok temu
Dobra decyzja. Przynajmniej o jednego nudziarza mniej
k58
rok temu
P.Piotrze,, masz wspaniałego Syna. Brawo!
Nepotyzm
rok temu
Nikt obcy do telewizji się nie dostanie. To są talenty pokoleniowe, kasta.
gwiazdunie i ...
rok temu
Żenada ! Co trzeba mieć w głowie,że by taki program oglądać ! Czy nie lepiej posłuchać dobrej muzyki ?
Adam
rok temu
WOW, ale strata - nie przeżyję tego, ratujta!!!
123
rok temu
Są inni młodzi i utalentowani ale mafia trzyma się razem, jeden z klanów odchodzi. Ludzie chcą kogoś nowego.
...
Następna strona