Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Opozda KOMENTUJE wywiad prawnika Królikowskiego: "Sąd TRZY RAZY przyjrzał się zarobkom Antoniego i stwierdził, że..."

753
Podziel się:

Udzielając wywiadu tabloidowi, radca prawny Antoniego Królikowskiego przekazał, że sąd umorzył sprawę dot. składania rzekomo fałszywych zeznań przez jego klienta. Zasugerował też, że aktor mógłby teraz pozwać Joannę Opozdę. Co na to sama zainteresowana?

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Opozda KOMENTUJE wywiad prawnika Królikowskiego: "Sąd TRZY RAZY przyjrzał się zarobkom Antoniego i stwierdził, że..."
Antoni Królikowski pozwie Joannę Opozdę? Prawnik aktora komentuje (AKPA)

Od czasu głośnego rozstania relacje Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, delikatnie mówiąc, nie należą do najlepszych. Niegdysiejsi zakochani, którzy wciąż czekają na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej, już wielokrotnie publicznie obrzucali się wzajemnymi oskarżeniami. Rodzice Vincenta dość regularnie widują się też w sądzie, a ich spór zdaje się być wielowymiarowy i dotykać wielu problemów.

Antoni Królikowski złożył fałszywe zeznania? Jest werdykt sądu

Kilka miesięcy temu Joanna OpozdaAntoni Królikowski spotkali się w sądzie, by dokonać rozdzielności majątkowej. Jak donosi "Super Express", po rozprawie aktorka zawiadomiła prokuraturę o rzekomo fałszywych zeznaniach jej (prawie byłego) męża, przez co wystosowano wobec niego akt oskarżenia. Wspomniany portal ustalił, że w połowie stycznia sprawa została umorzona.

Sąd stwierdził, że nie doszło do przestępstwa, czyli, mówiąc wprost, nie było żadnych fałszywych zeznań - ujawnił w rozmowie z tabloidem radca prawny Paweł Mamczarek, który reprezentuje Królikowskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda zapisała syna do żłobka: „Nie sprawdziło się to”

Joanna Opozda publicznie zarzuciła Antoniemu Królikowskiemu kłamstwo. Teraz sama będzie miała kłopoty?

Przy okazji rozmowy z radcą prawnym, "Super Express" przypomniał, że kilka miesięcy Opozda publicznie zarzuciła Królikowskiemu kłamstwo.

Skoro Antoni K. pod przysięgą potrafi okłamywać Wysoki Sąd, to tym bardziej potrafi okłamywać was… Co właśnie udowodnił swoim kolejnym dennym oświadczeniem - pisała na Instagramie aktorka.

Tabloid zapytał radcę prawnego Antka, czy jego była partnerka ma prawo publikować wpisy z tak poważnym oskarżeniami. Ekspert zaprzeczył i zasugerował, że Joanna mogłaby ponieść za to konsekwencje.

Nie, nie może. To jest naruszenie dóbr osobistych. Z punktu widzenia prawnego tego rodzaju zarzut można postawić publicznie, gdyby ktoś został skazany za składanie fałszywych zeznań. Gdyby pan Antoni chciał, mógłby skierować wobec niej prywatny akt oskarżenia o zniesławienie. Na drodze cywilnej mógłby też dochodzić zadośćuczynienia za naruszone dobra osobiste - przekazał "Super Expressowi" radca prawny aktora.

Joanna Opozda komentuje wywiad prawnika Antka Królikowskiego. Padły mocne słowa

Po publikacji wywiadu skontaktowaliśmy się z Joanną Opozdą. Aktorka w mocnych słowach skomentowała działania radcy prawnego jej byłego partnera i podkreśliła, że sama miała wiele okazji, aby pozwać Antoniego Królikowskiego o zniesławienie. Poruszyła również temat sądowej batalii odnośnie ustalenia wysokości alimentów i zdradziła, że niebawem nastąpi rozwiązanie wielu toczących się przez lata spraw.

Nie mam zielonego pojęcia, o czym mówi ten pan, bo to prokuratura wniosła akt oskarżenia przeciwko Antoniemu K., nie ja. Więc ja niczego tutaj nie przegrałam, bo nie byłam stroną tej sprawy. Jedno jest pewne - gdybym chciała, mogłabym Antkowi założyć tyle spraw o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych, że raczej nie szłabym tą drogą. W przeciągu tych dwóch lat nasłuchałam się tylu kłamstw, oszczerstw i pomówień naruszających moje dobre imię, że głowa mała. Jak widać, odwracanie kota ogonem to specjalność niektórych ludzi. Całe szczęście przywykłam do tego typu manipulacji i nie robią one na mnie większego wrażenia - przekazała Pudelkowi aktorka.

Zastanawia mnie natomiast, dlaczego pan Mamczarek nie wspomniał o innych sprawach, skoro tak ochoczo rozmawia z dziennikarzami. Fakty są takie, że Antoni i pan Mamczarek już trzy razy przegrali ze mną sprawę o wysokość zabezpieczenia alimentów. Szkoda, że o tym pan Mamczarek nie wspomniał słowem, udzielając wywiadu. Sąd trzy razy przyjrzał się zarobkom Antoniego i trzy razy stwierdził, że alimenty są adekwatne do jego bardzo wysokich zarobków, a to o czymś świadczy (np. o tym, że nie zarabia tyle, ile mówi o tym w mediach) - dodała Opozda.

Dodam, że wciąż czekam na decyzję sądu w sprawie karnej o niealimemtacji i wiele innych spraw, które rozwiążą się wkrótce. Co ciekawe, do dziś nie wpłynął wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem, którego Antoni nie widział ponad rok. Jak widać każdy ma swoje priorytety. Dla niektórych jest to pr, pieniądze i wywiady, dla innych wychowywanie i dbanie o interesy dziecka - skwitowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(753)
Lila
3 miesiące temu
Nic mnie tak nie irytuje jak bogaty chłop, który zrobił dziecko, a następnie jest strasznie oburzony, że nie może płacić 1000 złotych, a resztę wydawać na swoje przyjemności. Nie ma tak dobrze na szczęście. Jak nie chcesz dziecka z jakąś kobietą, to z nią nie chodź do łóżka, wtedy będziesz bezpieczny.
Wstyd
3 miesiące temu
Co to za człowiek co to za ojciec który wykłóca się o alimenty z sądem zamiast zapłacić na dziecko ?rok go nie widział to świadczy tylko o tym że jest bardzo złym człowiekiem !
Ble
3 miesiące temu
Rok? Rok czasu nie widział dziecka nie mówiąc o zajmowaniu się i on jeszcze ma czelność o cokolwiek obwiniać matkę? Wstyd!
Ojej
3 miesiące temu
Nie trawie gościa
ciocia
3 miesiące temu
ja bym ją pozwała za zniesławienie rodziny
Najnowsze komentarze (753)
Lulek
2 miesiące temu
Dla mnie typ został skreślony w momencie gdy wyszło na jaw że zdradzał ciężarną żonę z sąsiadką z tego samego bloku. Tyle w temacie
Lola
2 miesiące temu
Wstyd to jest zamykać drzwi przed Antkiem jak przychodził do syna, a nie teraz narzekać, że nie ma z nim kontaktu
Tomi
3 miesiące temu
Co za kobieta, teraz wojna z ojcem, ona chyba lubi dramy i sądy.Ale obciach.
gosc
3 miesiące temu
opozda spragniona tylko kasy i wiekszej ilosci lansu
Adw
3 miesiące temu
Izda nie jest prawniczką. Gdyby była to by Antek nie musiał wydawać kupę kasy na adwokatów, którzy i tak przegrywają mu wszystkie sprawy.
genowefa
3 miesiące temu
ona jest ladna ale kasia cihhopek byla ladniejsza
kamila
3 miesiące temu
jak wygląda naprawdę sprawa alimentów ? Antek je płaci czy nie?
Pyta ty
3 miesiące temu
Opozda wstydu se oszczędź
Ojj
3 miesiące temu
Grażyna współpracuje z SE
Natka
3 miesiące temu
Czy to prawda że Antek i Iza się rozstali czy znowu plotki
S.E
3 miesiące temu
Pełnomocnicy jeszcze małżonki pana Antoniego Królikowskiego, pani Joanny Opozdy, złożyli zawiadomienie do prokuratury, że mój klient podczas rozprawy o dokonanie rozdzielności majątkowej małżeńskiej rzekomo składał fałszywe zeznania. Prokuratura wszczęła postępowanie i skierowała do sądu akt oskarżenia -
S.E
3 miesiące temu
aktorka była niezadowolona z zeznań męża i postanowiła zgłosić, że oszukiwał sąd.
S.E
3 miesiące temu
Jak się dowiedzieliśmy, w połowie stycznia sprawa została umorzona. - Sąd stwierdził, że nie doszło do przestępstwa czyli, mówiąc wprost, nie było żadnych fałszywych zeznań
S.E.
3 miesiące temu
Jak się dowiedzieliśmy, w połowie stycznia sprawa została umorzona. - Sąd stwierdził, że nie doszło do przestępstwa czyli, mówiąc wprost, nie było żadnych fałszywych zeznań
...
Następna strona